Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16642
zsírfeka !

képlinket plz
htx

B@ldrick
#16641
csini <#vigyor>
további kellemest...

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

The FlashBack
#16640
szép... grat😊

robotnyk
#16639
neked is, szép, grat
#16638
Kellemes Karácsonyt mindenkinek.


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

geri15
#16637
csíter D:😄DA😄Aasd

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

smici
#16636
<#zavart1>

Úgy érzed nyomott vagy?

Balumann
#16635
Na hát akkor majd kipróbálom ezt a bbLean, addig is kellemes karácsonyt mindenkinek <#worship>
És sok sok jó ajándékot <#nezze><#papakacsint>

nxfn
#16634
mert psel kiszedtem az ikonokat -.-

geri15
#16633
érdekes, de jó 😊
letisztult a style és a háttér is, bár nekem kicsit üres...

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

nxfn
#16632

agyhalál
#16631
Elõkarácsonyi buli volt, bezabált?😊

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

VinylToy
#16630
Smici szeretne elnézést kérni attól, akit esetleg megsértett a modortalan beszólásával, kérjük jelentkezzen az illetõ, hogy ne engem zavarjon priviben ezzel. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

The FlashBack
#16629
thx

nyami
#16628
kit néztem én le <#zavart2> bk well well

ScOrpY
#16627
ne nézd le a másikat, a szeretet ünnepe van 😊
neked is boldog karácsonyt ha úgyérzed kihagytalak volna 😊

Enny1

nyami
#16626
<#zavart2>

ScOrpY
#16625
Boldog Karácsonyt minden asztalosnak 😉

Enny1

The FlashBack
#16624
köszy😊

The FlashBack
#16623
kössz😊

VinylToy
#16622
tõlem nem kell bocsánatot kérned.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

smici
#16621
sry :\

Úgy érzed nyomott vagy?

Nfol
#16620
Balumann:

Nem fényképezünk, mert felesleges. A Sajátgép ugyanúgy néz ki, mint minden normális XP-ben. A bbLean mellett simán lehet használni bármelyik StyleXP-s skint.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#16619
Nem én rajzoltam át, a háttérképet a DeviantArt-on találtam az Wallpaper / Automotives alatt. De szerintem Cutout és Contour effektek vannak rajta minimum.

http://nfol.extra.hu

gabber_saviola
#16618
béta

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Aquir
#16617
Boldog Karácsonyt!! 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

VinylToy
#16616
eszed az nincs.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

fsgh
#16615
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

EmThor
#16614
na figyi: bblean = skinezõ!, start menü átalakító, asztalra ikont nem kiengedõ!, rendszert , emailt stb figyelõ , 10-14mega ramot eszik összesen, konfigolni se nehéz annyira!

Balumann
#16612
+ még yahoo widget e. meg object dock 😄
a yahoo-t már így is bekell zárnom ha vaami nagyobb játékkal játszok 😞
Lehet nemsokára lesz memóm mondjuk 😊

Balumann
#16611
fényképezzek már egy olyat amin egy ablak megvan nyitva mondjuk a sajátgép, aki ezzel a bblean -el vagy mivel csinálja a skinjét, hogy milyen, mert tálca az jól néz ki, de az ablak meg a többi is érdekelne 😄
Lehet én is megpróbálom, de 512 memóval nem akarok WB-t is meg azt is 😄

Balumann
#16610
Boldog karácsonyt mindenkinek
az én mostani asztalomat már nem rakom be mert még a végén eltévedtek <#wow3><#vigyor3>

agyhalál
#16609
Te rajzoltad át? Ha igen miket használtál hozzá a programon bellül?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Sonajk @:o)
#16608


Boldog Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek!

\"Kétfajta embert ismerek. Az egyiket már szállítottam, a másikat ezután fogom.\" [Sonajk @:o) a mentős]

EmThor
#16607
<#eljen>

Sil3nt
#16606
nagyon feelinges...zsír....szép....grat...😊

EmThor
#16605
láma vok, thx 😄

Nfol
#16604
Most ilyen:



K.K.Ü.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#16603
EmThor: Ezzel a képpel csupán annyi a gond, hogy nem egy Windows látható rajta, hanem Linux. Ott pedig van lehetõség ilyen átlátszó címsort használni. XP-re én csak a bbWinTrans plugint találtam, de az nem minden ablakot tesz áttetszõvé, meg a címsorhoz sem nyúl hozzá.

http://nfol.extra.hu

#16602
nem tudná vki honanan lehetne zenét leszedni még pénzes oldal is szoba jöhet

#16601
hi már boccs ez nem ide tartozik de vki nem tudna segiteni

gabber_saviola
#16600
Boldog Karácsonyt Mindenkinek

az én asztalom:

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#16599
Boldog Karácsonyt Mindenkinek

EmThor
#16598

agyhalál
#16597
A második kép hátterét elkérhetném? Köszi elõre is.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Jancsik
#16596
<#shakehead>

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

ScOrpY
#16595
stylexp, még mindig kel? -.-

Enny1

Jancsik
#16594
a tálca linkjét is küld el plz, ha wb-el van berakva.

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#16593
Nfol bblean, hogy tudom azt megcsinálni, ill. melyik menü, plugin kell hozzá, hogy az ablakok címsorai is átlátszóak legyenek? mint itt... bbwintrans? nem hiszem... thx!

cement
#16592
htx verynice (Y)Y()Y

respect to the man in the ice cream van