Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

quack
#16692
csak azt nem vágom h mindek winamp meg bsplayer ikon az asztalra ^^

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

cement
#16691
én vagyok a csicska mi? 15 éves fejjel nem fogod fel ki a csicska. öcsi
mielõtt lenyultad talan megkerdezhetted volna hogy hasznalhatod e. szanalmas...

respect to the man in the ice cream van

cement
#16690
wp nagyon nice linket plz

respect to the man in the ice cream van

The FlashBack
#16689
cool

fsgh
#16688

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

The FlashBack
#16687
mia theme neve, ill winamp skin neve?
linket

robotnyk
#16686
bg szép
Bercy
#16685
asztal is, zene is<#eljen>
fsgh
#16684
Szép!<#eljen>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gabber_saviola
#16683

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

faraggo
#16682
király!!

EmThor
#16681
szép 😊

EmThor
#16680
konfabulator.com -> letölt progi, benne van weather widget, beállít, celsiushoz állítsd metric units-ra. vagy widescape widget, az kisebb, nem ilyen szép.

fsgh
#16679
Szép!!<#taps><#taps><#taps>

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#16678
tunna valaki adni egy linket, ahol ilyen cuccot lehet letölteni, ami idõjárás elõrejelzést csinál az asztalra?
#16677

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

hmhm
#16676
ami nincs kéznél azt nem használom , ezért van kint ennyi dolog.
munkára használt winemben kb 5 ikon van az asztalon..

háttérben az ablakon kilógatott webkamera képe van ^^

{ V Á Á } silkroad: lvl 11

EmThor
#16675
mondd, hogy ott lax és te csináltad a képet! 😊

smici
#16674
hátesz valami gyönyörményes (Y()

Úgy érzed nyomott vagy?

EmThor
#16673
erdõ erdõ erdõõõ, az asztalon ikon - erdõõõ :] -> ha nem szeretnél ennyi ikont az asztalon -> objectdesktop; ha jó így, nem szóltam 😉

hmhm
#16672
hy

{ V Á Á } silkroad: lvl 11

EmThor
#16671
<#nyes> ja, csak tálca méretét csak széltébe tudtam eddig pakolni szal meglévõ és leendõ user-ek erre figyelni, pluginokat hozzá igazítani.

Sil3nt
#16670
olyan jó kis karácsonyi, ünnepi hangulata van ezt szeretem benne <#mf1><#mf1>
amúgy zsír

#16669
Poénos háttér 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

bertino
#16668
korrekt <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#16667

nyami
#16666
és még neked áll feljebb... szánalmas...

#16665
nembaj, most ezt használom, mert valami kell :-)
Guer
#16664
jahogyja
azt más 😊
akkor enmszoltam...

zolo15
#16663
bocs csak az ilyen csicskák fel****** az agyam

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

bertino
#16662
<#ejnye1><#banplz>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#16661
Köszi, ez megvan, legalábbis régebben használtam, de nekem olyan progi kéne, ami beépül az Objectdockba. :-)
Guer
#16660
DU Meter
Ha kell törés küldök

zolo15
#16659
most így jobb köcsög
(QRVA ANYÁD)<#mf1><#mf2><#mf3><#violent><#boxer>

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

#16658
2. kérdés ;-): tudtok olyan objectdock kieget, ami bandwidth monitor, tehát mutatja a fel/le töltési sebességet? Wincustomize-on nem találtam.
zolo15
#16657
Van valami probléma öreg???

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

#16656
El tudná nekem valaki küldeni azt a modern winamp skint, ami a vista témájára hasonlít? Valakinél láttam. A szélei átlátszóak és elég letisztult. Elõre is köszönöm.
cement
#16655
de akkor is paraszt bunkó és ráadásul a 150*25-ös logót 120*20-asnak bepréselte és ráirta gagyin a nevét. még a fejléc szinevel sem stimmel mert alapbol nem vip a csavo csak most kapott 1 honapnyit karacsonyra....

respect to the man in the ice cream van

The FlashBack
#16654
de, de ezt haggyuk(K)

Bercy
#16653
<#nyes><#idiota><#nyes><#zavart1><#nyes>
nyami
#16652
a kulturált fórumozásba beletartozik a helyesírás is, nem?

The FlashBack
#16651
kúltúráltan fórumozik, nem szól be, nem nézi le a másikat, és kedves szavakkal illeti meg karácsonykor...


#16647---> szép😊 grat hozzß😊

cement
#16650
mellesleg te vagy az a geci aki egy régi logómat lenyúltad kérdezés nélkül. pöcs

respect to the man in the ice cream van

The FlashBack
#16649
ahogy mondod

EmThor
#16648
igen. szerintem egy jó asztalt-asztal kinézetet több mint 50%ban meghatároz, hogy milyen a háttérkép. nem véletlenül wp-k köré épülnek a visual style-ok, tehát háttér köré rendezzük be a többi cumót. kompromisszumkötéseknél meg óvatosan! 😊 aztán hogy ki hogy használja ki a programait, mire a skineket stb ráaggatta, az már magánügy 😊

#16647
Ma nagyon aktív vagyok :]

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#16646
deh mellesleg cool az asztal

EmThor
#16645
jobbra: stardock objectdock, mac-es menü, asztali ikonok új tárolója lesz, ha felrakod, behúzod ikont, kész

többi: konfabulator, ahogy írta kolléga. weather widget, simple monitor widget, gorgy clock widget

The FlashBack
#16644
hallottál már a faq-ról???
mivel karácsony van:

katt
a nal oldali cuccok, valamint a felsõ az konfabulator widget
a jobb oldali pedig Object Dock ---->
KATT

zolo15
#16643
a bekarikázott részeket hogyan tom kitenni az asztalra vagy mivel vagy mittom én hogy hogy kell az ilyet???



Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester