Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ayden
#16842
a #16829 hátteret ha lehet plz😊

Love is like wind, even though you can\'t see it, you feel it.

McFrost
#16841
<#worship><#eljen>

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Sheva
#16840
nincs bion nájszos <#eljen>

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

McFrost
#16839
nincs abba semmi szégyen

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Sheva
#16838
olyan kiévós 😄

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

McFrost
#16837

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

geri15
#16836
drunk santa 😄

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Blufox
#16835
THX!!<#eljen><#wave>

EmThor
#16834
ennyi nekem elég szokott lenni 😛 THX 😄 winamp unusual skin 😄

#16833
Unusual a neve, linket nemtok adni zorri.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#16832
jó na, wamp skin pls 😄

ayden
#16831
állat ez a háttér😊

Love is like wind, even though you can\'t see it, you feel it.

EmThor
#16830
kewl. tudod mit szeretnék kérni. thx 😊

#16829
Napot 😊


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#16828

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

precision
#16827

Bazinga!

Blufox
#16826
Hy! PLZ aki tud eredeti VISTA hátérképekrõl, dobjon egy linket. Kösz.

panther112
#16825
Start Menüm már átlátszó, a tálcát nem tudod, hogy kell szintén áttetszõre állítani?

geri15
#16824
hmz vajh' honnan izs? DASD:

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16823
nájsz<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Imrusssss
#16822
Segítsetek még!

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

DJ Skyline
#16821
joak logoak!😄
ismerõs nekem valahonnan!<#ticking>😄D

EmThor
#16820
felejtõs, winampot ugyanúgy megnyitja, szal tökmind1

EmThor
#16819
multiamp + oscilloscope

EmThor
#16818
MultiAmp & BBAmp: front-ends for media players, such as winamp?

EmThor
#16817
?? thx


EmThor
#16816
nfol.uw.hu/cikkek?

[HUN]PAStheLoD
#16815
google?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Imrusssss
#16814
Sziasztok !!!
Hol találok bbLean meg ilyen hasonló programokat???

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

[HUN]PAStheLoD
#16813
Vov! Nem gyenge, egészen mûvészi 😊 Engem pl. az Apache webszerverre emlékeztet, de ez biztos csak a túl sok öö.. szabadlevegõ miatt van 😄

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

panther112
#16812
A StealthOS (egy wb5-ös skin) létezik StyleXP-re is?

EmThor
#16811
toll fétis <#eljen> 😄 sweet

Nfol
#16810

http://nfol.extra.hu

panther112
#16809
Most álltam át WB5-rõl StyleXP-re (a wb5 folyton bugosodott...) ehhez honnan tudok leszedni explorer bar-t, iletve eddig csak skineket találtam neten, támákat nem, ezeket vok kénytelen ráhúzni egy témára, de emiatt gyakran eltorzul az egész (pl. szétcsúsznak a skinben egymás mellett lévõ gombok... és így már nem is néz ki jól)

Magyarul egy jó kis StyleXP faq kéne VS=VisualStyles=StyleXP-ba való skin megnevezésE?

The FlashBack
#16808
nincs mit😊

Blufox
#16807
Megszenvedtem vele?! de tetszik😊 Ja , és kösz.

The FlashBack
#16806
grat😊

Blufox
#16805
Lehet egy hete úgy volt dehogy én szívtam vele mig lejött az tuti<#violent>
Na itt ennyi most a sebességem,4.2 4.3 szokott lenni. 510/k szoktam letölteni.

The FlashBack
#16804
3perc alattt lenvolt

ez volt egy hete

The FlashBack
#16803
én használom, de csak az Intézõmet módosította, (nekem elég ennyi😊

The FlashBack
#16802
Blufox
#16801
Hú,vigyázz nekem az 5MB/sek internetemmel 3-4 k/s engedte leszedni.. tudod mit jelent az? 4-5 óra<#wow2> mondjuk úgy nekem megérte,mert 1.FREE. 2 mert tetszik és jó.3.Nem lassitja a rendszert😊)

DJ Skyline
#16800
nem néz ki rosszul...leszedem,megnézem!😊

Blufox
#16799
Fent ,középen van egy objekt dock is 3d .de azt nem tudom miért nem fotózta oda. Ennyi röviden😊

Blufox
#16798
Lehet variálgatni benne csak ,siettem,hogy lássátok milyen😊)

Blufox
#16797
És a képek róla,ha nagyok lettek,bocsi😊








Guer
#16796
<#hehe>
ja amugy tegnap egyszercsak elkezdett müködni
jeah megy az adatforgalom
aztán azota müxik 😊

#16795
Nincsmit, bár legalább egy órába telt és 10 évet öregedtem alatta :-D Jó lett!
agyhalál
#16794
Igaza van, hogy zip-ként menti el, de a wal egy csomagolt file. Pont ezért a legegyszerübb módja, hogy használhassa, ha a zip-et átnevezi wal-ra és máris jöhet a duplaklikk, vagy Enter.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

zolo15
#16793
ok megvan csak az volt a baj hogy nem firefoxot használtam azért köszi ezerszer

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester