Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zolo15
#16792
firefoxot használjak?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

geri15
#16791
köszönöm mindhármatoknak 😊)

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

nyami
#16790
zolo15
#16789
nesze itt van nem hazudok
mondom hogy zipként szedi le
egyszerûbb lenne ha elküldenéd ide
[email protected]

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Amse
#16788
az nem zip fájl
http://axialix.home.insightbb.com/Winamp/clearONEbeta.wal
elmented és ráböksz 2x és máris olyan lesz a winampod.

DJ Skyline
#16787
köszi!

cement
#16786
elég jó <#eljen>

respect to the man in the ice cream van

Dave000
#16785

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

Guer
#16784
my wp
amugymeg föltöltöttem vkinek 1000 db ilyesmi anime képet majd elöturom a linket ha kell vkinek

EmThor
#16783
#16724 gorram it 😊

sferrari
#16782
kössz

http://f1ferrari.hu

geri15
#16781
Szeretnék kérni háttérkép linket Dave-tõl, Guertõl és Flashback-tõl <#vigyor>
Mind3 megtetszett, kurvajók <#eljen>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

zolo15
#16780
figy mond meg légyszi részletesen hogy mit csináljak ezek szerint igen béna vok mindenki rajtam röhög nem tok mit csinálni most kezdtem el ezt a desktoppozást meg az ilyeneket eddig csak játszottam a géppel

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#16779
ez is zip fájl

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Amse
#16778
<#falbav>
akkor ez mi?

Dave000
#16777
ti mit írtok object dock-nál a weather-es cucchoz, hogy behozza Bp-et?

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

zolo15
#16776
hát igen rákattintok hogy letöltsem és zip fájlt szed le abban meg nincs wal fájl vagy ami kell

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Dave000
#16775
jelenleg:

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

DJ Skyline
#16774
#16768,#16773<#eljen>
mind a kettõtöktõl kérek wallpapper linkt!😄
thx

Guer
#16773
neked 😊

most friss winfossal itt az én jelenlegi desktopom:


thx anonymousnak hogy segitett belöni a netmetert...

The FlashBack
#16772
köszönöm:

Guer ez kinek ment?

Guer
#16771
kva jo ez a háttérkép....

geri15
#16770
nem rossz

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Amse
#16769
ne legyél már béna.
ne a dll-eket szedd le.
ott van a wal file is a 4. pontban

The FlashBack
#16768
alkottam:

zolo15
#16767
az a baj hogy nekem zip fájlt szed onnan le és abban nincs wal fájl

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

The FlashBack
#16766
Tud valaki, Windiws Vista Media Player Skint?
fontos lenne😊
htx

Amse
#16765
=o)

The FlashBack
#16764
baz... te profi vagy.. ha lenne asztalberendezõ szakma...😊

The FlashBack
#16763
teljes mértékben meg keszel vele elégedve, (tapasztalat)

Crem
#16762
Pont ma kezdtem neki megint!😊)

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Guer
#16761
köszi

Amse
#16760
kérdezd Crem -et.Õ csinált már iconpackot (vagy még csinál)

Guer
#16759
Hogy lehet png-k böl ikonokat csinálni?

Amse
#16758
zolo15
#16757
légyszi mondj egy pontos címet honnan szedhetem le a winamp skin-t

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#16756
bocsi már megcsináltam

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#16755
ezt csinálja Hiba

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#16754
a faqból valami replacert vagy valamit felraktam és nem tudom most állítani a megjelenésnél se meg sehol a tálca stílusát meg semmit se mit csináljakmindig a klasszikus winfos marad
pls help nagyon könyi

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

EmThor
#16753
levélfétis :]

EmThor
#16752
objectdock plus, van oldalt, olyan, mint mac-es menü, csak pc-re ikont ráhúzod és onnan indítasz, nincs szétszórva asztalon, és lehet ikoncsomagokat lerakni, pl ráteszed böngészõd ikonját, jobbegér, és acc neki egy másikat, amitõl szebb.

az meg winamp skin, clearone beta a becses neve.

zolo15
#16751
figy én nem értek ehhez leírná valaki hogy hogyan kell azt a zenelejátszót megcsinálni pls könyi

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

shad0w
#16750
lol, szal a háttérkép beállításán kívül minden érdekel 😊
amúgy FAQ 😊

don't give a fuck

zolo15
#16749

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Nfol
#16748
Tetszik, szép.

http://nfol.extra.hu

#16747
Nagyon szép!

Tudtok olyan wb skint aminek a tálcája átlátszó?
Nfol
#16746
EmThor elég jól összevadászta a képek linkjét, úgyhogy én csak azokét írom, amik kimaradtak: spin by vsa, Minimalist by dreamofdark.

Thx mindenkinek a véleményt.

(Lehet hogy a link 404-es lesz, az UW éppen rossz passzban van...)

http://nfol.extra.hu

geri15
#16745
kuvvajó (Y) O_O

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#16744
Jó estét 😊


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Dave000
#16743
nem tudom pontosan mire gondolsz, ha a baloldali gombokra, akkor asszem az eszközök/mappa beállításainál.

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB