Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabber_saviola
#17243

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

nxfn
#17242
azok a képek megnyomhatósak-e <#wow2>

robotnyk
#17241
The FlashBack
#17240
wp linket pls

precision
#17239
szép, nekem tetszik

Bazinga!

robotnyk
#17238
EmThor
#17237
topic címe alá be kéne írni: egy kis önállóságot bitte... nekünk se rágtak mindent a szánkba, + ha magad csinálod jobban megérted... akinek nem inge ne vegye magára!

desigo
#17236
akkor mond
mila69en
#17235
nem azt kérdezte hogy nehéze-e😊))

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

nxfn
#17234
egyszerû :|

mila69en
#17233
hát sztem van itt minden mind a bucsuba😊 objectdock, windowblinds, ikon packager, desktopx, meg a bánat tudja

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

desigo
#17232
Balumann
#17231
kipróbáltam de nem sok változást látok 😄

EmThor
#17230
!bbleanskin.windows.menu.FontHeight: 6 ->bbleanskin.rc ez az ablakok fejlécének betûmérete szerintem

Balumann
#17229
Na mind1 jó lesz ez az aqua egyenlõre <#wow3><#mf1>

EmThor
#17228
simán jó!

ugyanott ahol a font neve van írva, rémlik mintha lenne szám is. 12 az alap. na az a font size, azaz a betûméret. de nem tom melyikbe sose, hogy a bblean.rc, vagy adott stílust szerkesztve, passz

mirror angel
#17227
Köszi mindkettõtöknek!😉

Persze, hogy kaphatsz háttér linket, itt megtalálod.😉

geri15
#17226
hmz thx :]

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

nyami
#17225
azért te is megéred a pénzed <#miaz>

Balumann
#17224

Na kicsit újítottam (túl sok különbség nicns 😄)

nxfn
#17223
oké:c

Balumann
#17222
én se vagyok otthon ebbe a szakmába, de arra még én is rájöttem hogy a windowblinds-el nem lehet ikonokat rakni, és azért van a stardocknak egy olan programja is hogy ikon packager <#whatever>

Balumann
#17221
Jó azt már megtaláltam régen az üzenet alapján hogy hogy lehet betütipust váltani, de olyat nem találok ami a betüknek a méretére utalna. Mert beraktam egy betütipust és extrém kicsik lettek a betük, úgyhogy azon szarakodtam 5 percig hogy merre van az a fájl ahol áttom írni vissza 😄 De az AQUA betütipusnak jó a mérete, csak a többi letöltöttnek nem 😞

The FlashBack
#17220
és kimondta, hogy a windows blindes rakjál be ikonokaT?

EmThor
#17219
nincs benne.

Jancsik
#17218
miért benne van a faqba ha window blinds van fent akkor hogy kell ikonokat berakni? hmm? én nem úgy látom

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

The FlashBack
#17217
mé talán nincs igazam
a faq nem viccbõl készült
és õ pedig viccbõl nem használja, és ide írja a hülye kérdésiet, pedig ha elolvasná az elmúlt X oldalt senki nem kérdezett egy ilyen hülyét se (nem négyet)

agyhalál
#17216
Kb. 1/2 óránként egy kérdés<#vigyor>

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#17215
ott vagyunk már? ott vagyunk már? ott vagyunk már? 😊

EmThor
#17214
júz metrik junicc opció pipa

Jancsik
#17213
közben feltaláltam maga, rájöttem hogy kell
ha letöltök hozzá ikonpackot hogykel lbeletenni??

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17212
kösz, c fokra hogy kell átállítani_?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#17211
várjatok minnyá jön hogy Mo.-n mé mutat 30 fokot 😊

bp. HUXX0002

Jancsik
#17210
feltettem az object dockot. és ott mutatja hogy nemtom hol 47fok van, hogy tudom beállítani magyarországra?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

nxfn
#17209
Re-Animator 3 :C
olyan szar, hogy már jó -.-

geri15
#17208
felh.infódban a zoNbis kép mifilmbõl van htx -.-

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

mila69en
#17207
fejezzétek be banplzhtx

szerk: jancsik de hamar kitörõlted az üzeneted😄DDDDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

nxfn
#17206
hû de nagy a szád újrek :-o

The FlashBack
#17205
ember, ne spemmelj már légystives...
www.stardock.com
vagy olvasd el azt a r*** faq-t
kösz

Jancsik
#17204
ha windows blinds van fent akkor hogy rakjak be ikonokat?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#17203
úristen

balu: lehet 😊 írtam már privibe asszem. szerkeszetd a bbleanbar.rc-t vagy a skin-t és alul kiírja hogy font - arial és arialt átírod, ment, recalibrate, örül 😊

Jancsik
#17202
plz valaki linkeljen be nekem egy windowblindset ami krekkelve van

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Balumann
#17201
betütipust belehet valahogy állítani a bblean-be, mert a letöltöt, vagy ilyen különleges betütipusok nekem extrém kicsik. Ez az aquafont jó 😊

Balumann
#17200
2,8 mega 😛

EmThor
#17199
😊

aquaman font. asszem 5 mega de nem megijedni, mer internésönöl 😊 kattok

agyhalál
#17198
Közben megtaláltam boxshots.org-on a postodban. Hogy-hogy megmaradnak a fav iconjaid Operaban? Vagy csak ritkán törlöd a temp. internet files tartalmát?
Na ez után a két asztal után (#17185, #17187)kezdett el megtetszeni a bbLean.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Guer
#17197
köszi
gondoltam én is hogy restart megoldja csak lusta voltam hozzá... 😊

gnar killer
#17196
nagyon jó!((O:
háttér linket kaphatok, légyszi?

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

agyhalál
#17195
És merre található ez a font?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#17194
elnézést kérek