Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabber_saviola
#17193
kutyának meg tessék......szánalmas

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

EmThor
#17192
<#eljen> !!

mirror angel
#17191
most ilyen

EmThor
#17190
még 😊 thx. aquaman a betû neve

robotnyk
#17189
egyben van
EmThor
#17188
<#nyes> <#eljen>

Nfol
#17187
EmThor: Hát ez tényleg kész... Kezdhetek aggódni... :]

Cserébe mutatok én is valamit. Ma rendszertelepítés volt, ez lett belõle. És igen, a háttérképet lenyúltam. :]

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17186
Az attól függ, hogy már installáltad-e a bbLeant, vagy csak elindítottad...

Ha megvolt az install, akkor Futtatásba írd be, hogy:
"c:\blackbox\blackbox.exe -uninstall", ezután kitörölheted a bbLean mappáját is.

Ha nem volt install, akkor elég újraindítani a gépet vagy kijelentkezni és visszaáll az eredeti asztalod.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17185
és kész, nagyon elszálltam! total commender is ez a betûstílus! kúl!!! 😊

#17184
tudod, divat ez a "rövidítekmegspórolok5gombnyomást" dolog.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

EmThor
#17183
ne, háttér katt

gabber_saviola
#17182
lol

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#17181
Most ilyen...
ppk
#17180
az a gond,nix semmi cuccom az ikonok átformálására,meg netem sincs,csak ez a pannon 2K W@P 😊 EVVE NYOMOM ITT 😊 szerencsére 1megáig betölt mindent

Powerball!!!

mila69en
#17179
jah hogy ezt direkt ilyenre csináltad?😄DDssddsds

azt hittem torzít a szemem<#buck>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

ppk
#17178
mondom feldobom picit,legyen miről beszélgetni 😊 amugy nem tom ki ez a csaj <láma>

Powerball!!!

mila69en
#17177
<#felkialtas><#vigyor><#nyes><#fogmosas>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Aquir
#17176
nem látszik semmi, még a kép és ikonok is rosszul vannak de azért jóak <#idiota>

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#17175
"zúzós ez a kis motyó" <#bohoc>

mila69en
#17174
nálam szét van csúszva a kép és a lomtárból 3-at látok:S

szerk: meg a csajból is:C

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

ppk
#17173

Powerball!!!

EmThor
#17172
csak miután a thank you very much rövidítését megtanultad helyesen rövidíteni 😉

blackbox elindít, uninstall install... ja hogy nincs menü... töltsd le innen blackboxot és írd felül a könyvtárat. bb

Guer
#17171
fölraktam ez bblean blackboxot de amikor egyszer kiakartam belöle lépni akkor hibával lépett ki a program (nem válaszol blabla)
és azota a rendes win felületen nincsenek meg az ikonjaim (viszont a desktop mappámba bennmaradt minden) és nem müxik a jobbklikk sem
vmi megoldás?

gabber_saviola
#17170
wp-t pls htxvm

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

Balumann
#17169
😄😄

Balumann
#17168
A VLC player én úgy tudom h. teljesen normális alapkodekeket használ, meg amit tud, csak kinézetben más, illetve amire van még a program, hogy a videókat LAN-on (és lehet hogy neten keresztül) továbbtudja adni. Tehát pl. lehet DVD-t nézni egy otthoni lan hálzóatban egyszerre 2 gépen 😄 (Video lan player). Én próbáltam neten is, és LAN-on is (Hamachis módszerrel), de megállt a videó ha próbáltam. (pedig 512 -es feltöltéssel egy gyenge minõségbe azért elkellene hogy vigye, az biztos nem gond). Aztán hogy miben jobb még azt fogalmam sincs.
Félig letöltött videókat meg nem szoktam nézni meg hallgatni 😄

EmThor
#17167
épp' akartam mondani, hogy mindjárt jön vki, aki jól megmondja, hogy tkp. azért jó! thx!

Amse
#17166
pedig nagyon jó program.
sérült avikat, vagy épp leöltésben állókat is lejátszik.

EmThor
#17165
kösz, ez se lesz favorit 😊

robotnyk
#17164
vlc player
elég jó kis skinek vannak hozzá, de nálam 2 perc után befagyott miközben a preferencesben túrkáltam, plusz az olyan fileokat amiben ékezet van, nem tudja lejátszani
EmThor
#17163
mijaza vlc? foobar nálam 2x5 percig volt fenn 😄

robotnyk
#17162
én mostanában azt nem értem miért van tele vlc skinekkel dev.arton a winamp modern részleg. egyszer próbáltam ki a cuccot, 5 percet töltött a gépemen
EmThor
#17161
off

srácok, ha ennyi zenés szakember van: foobar az mér jó? 1 megás lejáccó az ok, de miért szeretik? mert lehet szenvedni a skinezéssel? vagy tud vmi extra hangzást? thx, végül is skinezés miatt is témába vágó dolog...

Balumann
#17160
😄

Nfol
#17159
Hát, ezen se veszünk össze... :]

http://nfol.extra.hu

robotnyk
#17158
nemtom, nem tetszik, ennyi. én csak olyan vst teszek fel ami tetszik, mást nem is, ikonokat máshogy rendszerezem
EmThor
#17157
nfol 😊

Nfol
#17156
DOS-os beütés? Hol? Hol? Hol? Valamint: hol?

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17155
Merthogy?

(Korábban én is Visual Style-okat használtam, de egy idõ után meguntam, hogy van egy stílus, ami 90%-ban tetszik, 10%-ban nem, és nem tudok rajta változtatni annyi kicsit sem. Most nincs ilyen problémám, a háttér legyen szép, a többi meg praktikus - ezt vallom.)

http://nfol.extra.hu

Sil3nt
#17154
bbLean nekem sem szimpi..olyan dos-os beütése van, vagy nem is tudom..szrönyû 😄

robotnyk
#17153
szép a háttér, de ez a bblean még mindig nem szimpatikus 😊
mila69en
#17152
ja😄D így korrekt😊

én is
/ON

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Nfol
#17151

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17150
EmThor:

Ennek a stílusnak mi a neve? Feltéve, hogy nem saját alkotás. Ha az, akkor gratula hozzá. 😊

http://nfol.extra.hu

Balumann
#17149
köszi már kaptam választ, majd megpróbálom az által 😉)

Balumann
#17148
Hát én meg 7 éve zongorázok, és olyan helyeken énekeltem ahova szintén kell zenei érzék (még mindig nem akarom kifejteni 😄). Fõleg az én sulimba hangtechnikai szakra úgy kellett felvételni hogy lejátszóttak 5 zenét és írni kellett róluk elemzést hogy mi hogy szól. Na meg hát én tanulom is a felvételek elemzését, szóval azért én is értek hozzá 😛
Na mind1 ne vitatkozzunk, akkor maradjon hogy más vélemény 😛😛 Neked az tetszik nekem meg ez, kész 😄
Térjünk vissza a témára, vagyis OOOON

Nfol
#17147
Balumann:

Mit értesz új betûtípus berakása alatt? Hogy a menüben meg máshol pl. Tahoma legyen a szöveg, vagy mi? Mert ehhez nem az exclusions-t kell szerkeszteni, hanem a stílusfájlt, úgy, hogy az összes helyen átírod a fontot másra.

Az értesítési területtel nem tudom, mi lehet a gond, én egyáltalán nem nyúltam hozzá, és mindent mutat rajta.

http://nfol.extra.hu

mila69en
#17146
eddig sem volt flém csak egy kis off😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

robotnyk
#17145
remek, ennek örömére most majd átmegyünk zenei flamebe jet audio/winamp flamebõl.
mila69en
#17144
én kb 9 éve halgatok GOA-t(goa ahova igencsak kell fül és érzék😊) úgy komolyabb szinten kb 4 éve ami azt jelenti hogy zenélgetek(teljesen hobbi szinten-bár voltam pár helyen😊-teljesen privát bulik) eleinte számgépen meg cd játszón zenélgettem kb 1 éve vettem két numark lemezjátszót meg egy pió keverõt😊) szal tudom hogy jó fülem van hozzá és megtudom állapítani mi hogyan szól szám gépen alap, hogy minden csúnyán szól zenét nem is szabadna a közelébe engedni na mindeggy....

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive