Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://nfol.extra.hu
A plugin egyébként megvan, annak idején, amikor eldöntöttem, hogy komolyan használom a bbLeant, leszedtem az összes létezõ pluginját is. Konkrétan a StyleMakert még nem használtam, pedig készítettem már stílusokat (a képeken láthatóak is mind sajátok), de azokat mind texteditorral írtam.
http://nfol.extra.hu
Szal a cucc olyat tud, hogy jobbra felül van két kocka, egeret gombbal nyomvatartva kihúzod, asztalra viszed és színt ami fölött van kurzor, rögtön bekódolja magának, nem kell kikeverni!! 2 perc, csak minden button-t, pressed-buttont, aktív-inaktív ablakot + menüt + tálcát meg kell vele csinálni.
+ tanács, mert én sokat szenvedtem, hogy kész lettem, de "nem vette be " a kész mûvet. mivel egy stílust másoltam, és azt szerkesztettem 1 fájlba mentett 2 stílust. kiküszöbölés: fent vagy egy edit gomb. mikor kész a style, katt ide, töröljünk ki mindent. ezzel a régit is töröltük. most mentsük le és kész!
bbstylemaker - letöltöm szárazabb, biztonságosabb érzés <#worship>#worship>
Nekem például a bbLean menüje olyan, hogy ha az asztalon egyetlen ikon sincsen, akkor is bármit el tudok indítani két kattintásból, miközben a programjaim funkció szerint csoportosítva vannak. Persze ehhez kell egy hozzáállás is, hogy ha telepítek egy új programot, akkor azt elérhetõvé tegyem, ez néha idõrabló, de nekem megéri.
http://nfol.extra.hu
Komolyan bele kell húznom, hogy utolérjelek... :] Ez egészen elképesztõen szép.
http://nfol.extra.hu
A cikknek lesz folytatása, körülbelül a vizsgaidõszak vége felé leszek vele készen. A pöttynek a funkcióját ismertem, viszont én akármit csináltam vele, minden asztal futó programjait mutatta. Úgyhogy azt már ki is szedtem a tálcámból. :]
bbLeannel quicklaunch eszköztárat csak úgy tudsz készíteni, ha letöltöd a bbIconBox nevû plugint és azt ráállítod a quicklaunch könyvtáradra. Egy keskenyebb tálca mellé például oda tudod tenni ezt is.
http://nfol.extra.hu
http://nfol.extra.hu
de, vipera hû, kicsit lökött társa <#buck>#buck>
▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
bbleanbar
bbkeys
bbleanskin
bbsysmonplus
bbinterface
B@ldrick, igen, de a style-maker progi külön volt. az teljesen különálló cucc, saját exe-vel stb. Nfol-t nézd meg, ill asztalát 😊 ott jobbra vannak ikonjai. valahol írta mi is az, asszem az is vmi plugin. nekem a menüben vannak a cuccok, láthatod felül valamelyik könyvtárba van, valamelyik, pl opera v. total c. az meg ott rögtön.
B@ldrick nevû szereplõ nem a Fekete Vipera c. sorozatban volt??
#17266
#17274
odab_sznak<#finom>#finom><#eljen>#eljen>
nfol: grat a bbLean cikkhez, várjuk a folytatást. a 4. pontba azt írod nemtudod a pötty micsinál: ha tele akkor minden futó taskot kijelez a tálcán, ha üres akkor csak az aktuális virtuális képernyõn futókat.
EmThor: leírnád milyen pluginokat futtatsz? innen vannak e? thx
ja és szerintetek a quick launch-ot meg lehet jeleníteni tálcán v vhol, hogy gyorsan elérjem (egy kattra) azt a néhány progit, de nem ikonként, nem dokkból és nem a menübõl? még régebben próbáltam ki de nem bírtam megszokni, pedig jó dolgokra képes. köszi
▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐
Hangulatosak ezek az asztalok, bár szerintem aktív munkára nem teljesen alkalmasak... nekem kinnvan az asztalon kb ~20 ikon, fenn egy objectdock, és lenn a quick launchban még 20 progi (igaz csak 3 látszik, a többi a menüben van), és így van minden kéznél ami kellhet...
mondjuk 1280x1024-es felbontásnál még ígyis szabadon van a háttér 80%-a 😛
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
Valakinek még anno láttam a desktopján csak nem akarok visszaolvasni ennyi hozzászólást 😄
Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
vs
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Az általad linkelt oldalon, az ikoncsomag felett megemlíti a program nevét:
"IconPackager is a program that enables users to apply "packages" of icons. When applied, all of your Windows icons can be changed at once."
Alatta közvetlenül pedig egy link is mutat a programra.
Javuló tendencia visszavonva😞
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
http://www.wincustomize.com/Skins.aspx?LibID=2&view=1&sortby=4&sortdir=DESC&p=1&advanced=0&searchtxt=the%20last%20order
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive