Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#17293
hát ez magától legenerálja, szal gyorsabb!

Nfol
#17292
Leginkább itt. Onnantól pedig értelemszerûen.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17291
Hehe. :]

A plugin egyébként megvan, annak idején, amikor eldöntöttem, hogy komolyan használom a bbLeant, leszedtem az összes létezõ pluginját is. Konkrétan a StyleMakert még nem használtam, pedig készítettem már stílusokat (a képeken láthatóak is mind sajátok), de azokat mind texteditorral írtam.

http://nfol.extra.hu

agyhalál
#17290
Merre található ez a cikk?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#17289
köszi, ezzel a stylemakerel csináltam <#worship> azért ne túlozzunk, mert bbinterface-hez közöm nincs, pedig az az egyik legfontosabb cumó, azt is Tõled kaptam, hogy hangot állítani tudjak <#nyes>.

Szal a cucc olyat tud, hogy jobbra felül van két kocka, egeret gombbal nyomvatartva kihúzod, asztalra viszed és színt ami fölött van kurzor, rögtön bekódolja magának, nem kell kikeverni!! 2 perc, csak minden button-t, pressed-buttont, aktív-inaktív ablakot + menüt + tálcát meg kell vele csinálni.

+ tanács, mert én sokat szenvedtem, hogy kész lettem, de "nem vette be " a kész mûvet. mivel egy stílust másoltam, és azt szerkesztettem 1 fájlba mentett 2 stílust. kiküszöbölés: fent vagy egy edit gomb. mikor kész a style, katt ide, töröljünk ki mindent. ezzel a régit is töröltük. most mentsük le és kész!

bbstylemaker - letöltöm szárazabb, biztonságosabb érzés <#worship>

Nfol
#17288
Hogy ki mit talál munkára alkalmasnak, az eleve egyénileg változik, de nyilván senki nem használná úgy a gépét, ahogy, ha kényelmetlen lenne neki.

Nekem például a bbLean menüje olyan, hogy ha az asztalon egyetlen ikon sincsen, akkor is bármit el tudok indítani két kattintásból, miközben a programjaim funkció szerint csoportosítva vannak. Persze ehhez kell egy hozzáállás is, hogy ha telepítek egy új programot, akkor azt elérhetõvé tegyem, ez néha idõrabló, de nekem megéri.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17287
EmThor:

Komolyan bele kell húznom, hogy utolérjelek... :] Ez egészen elképesztõen szép.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17286
B@ldrick:

A cikknek lesz folytatása, körülbelül a vizsgaidõszak vége felé leszek vele készen. A pöttynek a funkcióját ismertem, viszont én akármit csináltam vele, minden asztal futó programjait mutatta. Úgyhogy azt már ki is szedtem a tálcámból. :]

bbLeannel quicklaunch eszköztárat csak úgy tudsz készíteni, ha letöltöd a bbIconBox nevû plugint és azt ráállítod a quicklaunch könyvtáradra. Egy keskenyebb tálca mellé például oda tudod tenni ezt is.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17285
Ez egy olyan asztal, amelyet a baglyok is kellõképpen tudnak értékelni. :] (Huhúú...)

http://nfol.extra.hu

B@ldrick
#17284
köszi, még csak gyûjtöm az infokat azt eccer nekiállok testreszabni.
de, vipera hû, kicsit lökött társa <#buck>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

robotnyk
#17283
thx
Magnumrolcsi
#17282
nemis tudtam!
Köszi!

VinylToy
#17281
van benne magyar nyelv

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Magnumrolcsi
#17280
style xp-nek van magyarosítása? Ha van, linket adjatok.<#smile>

Kössz

EmThor
#17279
thx!!

bbleanbar
bbkeys
bbleanskin
bbsysmonplus
bbinterface

B@ldrick, igen, de a style-maker progi külön volt. az teljesen különálló cucc, saját exe-vel stb. Nfol-t nézd meg, ill asztalát 😊 ott jobbra vannak ikonjai. valahol írta mi is az, asszem az is vmi plugin. nekem a menüben vannak a cuccok, láthatod felül valamelyik könyvtárba van, valamelyik, pl opera v. total c. az meg ott rögtön.

B@ldrick nevû szereplõ nem a Fekete Vipera c. sorozatban volt??

B@ldrick
#17278
#17238
#17266
#17274
odab_sznak<#finom><#eljen>

nfol: grat a bbLean cikkhez, várjuk a folytatást. a 4. pontba azt írod nemtudod a pötty micsinál: ha tele akkor minden futó taskot kijelez a tálcán, ha üres akkor csak az aktuális virtuális képernyõn futókat.
EmThor: leírnád milyen pluginokat futtatsz? innen vannak e? thx
ja és szerintetek a quick launch-ot meg lehet jeleníteni tálcán v vhol, hogy gyorsan elérjem (egy kattra) azt a néhány progit, de nem ikonként, nem dokkból és nem a menübõl? még régebben próbáltam ki de nem bírtam megszokni, pedig jó dolgokra képes. köszi

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

geri15
#17277
😊
Hangulatosak ezek az asztalok, bár szerintem aktív munkára nem teljesen alkalmasak... nekem kinnvan az asztalon kb ~20 ikon, fenn egy objectdock, és lenn a quick launchban még 20 progi (igaz csak 3 látszik, a többi a menüben van), és így van minden kéznél ami kellhet...
mondjuk 1280x1024-es felbontásnál még ígyis szabadon van a háttér 80%-a 😛

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

nxfn
#17276
mindég ez a feketefehér -.-

robotnyk
#17275
szép, jó bg
EmThor
#17274
nájsz 😊 <#eljen>

találtam hátteret devianton, ma rakták fel. van egy bbstyle maker nevû progi, és könnyen lehet vele skin-t csinálni. Igazából csak a színeket lehet belõni toolbar-nak, menünek, aktiv és nem aktív ablaknak, stb.



Brutal
#17273
Nem tudjátok mi annak a proginak a neve amiben lehet látni pl. az idõjárást és a TV csatornák aktuális adásait?
Valakinek még anno láttam a desktopján csak nem akarok visszaolvasni ennyi hozzászólást 😄

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#17272
Igen.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#17271
ugye style xphez van?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17270
Erre tessék 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#17269
vs linket plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17268
szép, vs fõleg, elõször azt hittem az ami nekem is 😊
Sil3nt
#17267
ejj, de durva...grat

#17266
Nos egy kis pihenés után ismét jelen 😊



Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

paxyene
#17265
köszike

mila69en
#17264
LogonStudio
BootSkin

itt megtalálod

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

paxyene
#17263
császtok! bejelentkezõ képernyõt szeretnák átállítani van a stylexp-m de ezzel csak némelyiket engedi:S itt van ez ezt pl nem engedi. Milyen program kell ehez vagy hogy mûködik😊?

Jancsik
#17262
köszi

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17261
btw, én style xpvel tettem be, csak azt használok
vs
Jancsik
#17260
hol a link?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

agyhalál
#17259
Ne sértõdj meg, de... szoktak szervezni foglalkozásokat idõsek számára, ahol nagyon egyszerûen, szájbarágósan elsajátíthatják az internetezés alapjait. Szerintem egy ilyen kurzust neked is elkellene végezni, mert számodra az alapok is gondot okoznak. Komolyan mondom fontold meg ezt a tanácsot.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

mila69en
#17258
benne van a nevében is ahol kersted😊 mivel az ikon packager között kerstél....na?? akkor mivel???😄DDD

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Jancsik
#17257
😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17256
ja és amit elfelejtettem, vs linket is lécci

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

agyhalál
#17255
Na ennek õszintén örülök. Javuló tendenciát mutatsz. Gratulálok!
Az általad linkelt oldalon, az ikoncsomag felett megemlíti a program nevét:
"IconPackager is a program that enables users to apply "packages" of icons. When applied, all of your Windows icons can be changed at once."
Alatta közvetlenül pedig egy link is mutat a programra.

Javuló tendencia visszavonva😞

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Jancsik
#17254
ja és ne csessz le lécci, de milyen progival rakod be ezeket?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17253

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17252
na azé ennyire nem kéne lenézni. attól hogy te régóta csinálod ezt, én nem, fejezd be.

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

agyhalál
#17251
Optimista😊

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

robotnyk
#17250
70/30
agyhalál
#17249
Szerinted menni fog?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

robotnyk
#17248
wincustomize.org
the last order
keress rá -.-
Jancsik
#17247
ikonlinket plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

mila69en
#17246
próbáld meg triplan kattintani<#alien><#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#17245
nice<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

robotnyk
#17244
meg, de nem történik semmi <#idiota>