Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#17343
kösz, egyenlõre én sem cserélek 😉 idõjárás plugin hiányzik... ami van nemjó

uhh ez de jó asztal, pelenka 😊 látszik, hogy több munka van vele, mint enyimmel, ez legalább rendesen be van konfigolva, menü is, stb <#eljen>

B@ldrick
#17342
tyûû <#wilting> klasssz <#smile>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Nfol
#17341
Most pedig:

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17340
EmThor: talán téged érdekel, hogy kijött az Xoblite új verziója még szilveszterkor, amit tegnap ki is próbáltam. Vannak benne érdekes újdonságok a bbLeanhez képest, de le nem cserélném rá...

Link.

http://nfol.extra.hu

McFrost
#17339
na ez lett a végleges mert az a sárga kirikította a szemem, de ha valaki tud egy kevésbé rikító sárga témát , akkor hozzám dobhatná😊

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

agyhalál
#17338
Na ez tényleg szép lett. Gratulálok. Visual style kék és zöld színe kifejezetten jól mutat a háttér két színével.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

fsgh
#17337
jaja!de ne tévesszen meg a filmebeli piros szín..azt csak pénzért vette fel meg a film kedvéért..általában kékben jár😊)😛PP

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

EmThor
#17336
pókmen is focit néz 😉 nájsz!

McFrost, ugye ugye a kék sárga kombó mennyire fullos<#eljen>

gabber_saviola
#17335
focipuzik :|

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

McFrost
#17334

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

fsgh
#17333
Most éppen így

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Jancsik
#17332
jó, azt hittem gúnyosan érted 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

nxfn
#17331
szépes<#smile>

bertino
#17330
én is ezt mondom <#banplz>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Jancsik
#17329
nm

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

reaper18
#17328
thx

.:Tiszteletem a szerveknek!:.

Jancsik
#17327

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

reaper18
#17326
egy háttérlinket lehet kérni?

.:Tiszteletem a szerveknek!:.

Jancsik
#17325
kösz, gondolom jobb mint a rastamanos 😄

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#17324
áááááááááháháhááhááháháh 😊 ez kész <#nyes>

CoolStuff
#17323
Dede... a Think Different felirattal!<#bdead><#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

mila69en
#17322
szép<#eljen>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Jancsik
#17321
nekem tetszik

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

bertino
#17320
hu, de természetes, király!

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

EmThor
#17319
na, megy ez látod <#eljen>

Jancsik
#17318
nekem most ilyen:

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17317
vs linket plz

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Guer
#17316
ááá ez nagyon jo wp-t plz
a skin az winblindzhez vagy stylexphez van?

EmThor
#17315
deee. nem nálad volt múltkor a stielhandgranade a háttérkép a cyklon b helyett? <#idiota>

CoolStuff
#17314
Htx... igazából csak a tankot akartam, de mivel nem volt elég nagy, így gondoltam valamit oda írunk... gót, vagy milyen betûkkel nem lett volna elég poén!😊)<#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#17313
szöveg kemény 😊 jó! <#eljen>

CoolStuff
#17312
Mai háttér kreálmányom!<#wilting>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

EmThor
#17311
kék sárga, fekete vörös, fekete fehér, ezek úgy alapkombók 😉 ja meg kék fehér!

Dave000
#17310
Ma esti látványkép:

desktop

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

B@ldrick
#17309
Talán mert így készült? <#idiota>
Most kicsit mást akartam, még nem volt vöröses deskem - mindig csak a kék meg szürke meg zöld esetleg barna - de már régóta akartam, végre találtam egy nekem teccõ wp-t hozzá passzoló használható vstyle-al, ikonokkal. Egy desknél az az egy-két domináns szín (narancsvörös-fekete) összehangolása szerintem sikerült, "sok piros" csak a wp-be van és talán kicsit túl erõs neked, de számomra a változatosságot testesíti meg [ <#wilting> ]
...meg nem tetszhet mindenkinek...na ki jön kövezni? <#bdead> <#idiota>

A pom-pom csajszika kizárólag látványelem, nem a hozzászóló odamegvisszavan lekiállapotát tükrözi! Fizetett magyarázkodást olvashattak.

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

EmThor
#17308
szerintem tökjó! szerintem 😊 winamp skin teccik, asszem be is állítom 😉

bblean probléma: winamp minden a 4 asztalon láccik 😞

#17307
Jó estét 😊


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

bertino
#17306
<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Jancsik
#17305
jó, de sehol sem találok, olyan kicsi tálca visual style-t, nem ilyen bazi nagy kell mint az alap windowsé. tudsz linket adni? style xphez kell

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17304
Az eddigi munkáid mindig csodáltam, riszpekt. Ettõl függetlenül most biztos sokan megfognak kövezni: de nekem az ikonokon kívül sajnos semmi nem tetszik, az egésznek olyan "keressünk sok pirosat" hangulata van.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#17303
sokan kérnek dolgokat, winamp skint, vst, bgt, én is kértem tõlem is kértek korábban is, de vaze ne legyél már ENNYIRE ingyenélõ, ha annyira akarsz desktopot moddolni, menj el devinatartra, wincustomize.orgra, themexp.orgra, nézd végig a megfelelõ kategóriákat és szedd le ami kell. de tényleg. -.-
Jancsik
#17302
kérekszépen mindenhez linket, ha tudsz
plz thx

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17301
jók az ikonok, régebben én is használtam valami ilyesmit
EmThor
#17300
very nájsz <#eljen>

precision
#17299
szép

Bazinga!

B@ldrick
#17298

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

B@ldrick
#17297
thx<#worship>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

agyhalál
#17296
thx

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#17295
Köszönöm a kommenteket<#alien2>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nfol
#17294
Értem én, de ha egyszer szeretek pepecselni... Amúgy is legtöbbet a SciTE-ot látom a képernyõn, bármi más már szokatlan lenne. :]

http://nfol.extra.hu