Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17895

Ez a gonosz törpés témám.

windrunner
#17894
Venni kell az ekaf-icons.com/objectdock oldalon...

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Jancsik
#17893
akkor másnál hogy van más ikon?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

hen-tes
#17892
sajna nem lehet belerakni más féle ikont :C

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Jancsik
#17891
és hogy kell ikonokat berakni obcet dckba?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17890
5.0 volt a gond nálam, régebbi volt és nem vettem észre, de köszi a segítségedet, máskor is írjál ha tudsz segíteni, köszi...

Ja és tényleg kösz, ha segíthetek majd vhol, vhogy, akkor szólj és b* a f*-t😄😄😄

ScOrpY
#17889
egy serialt wb 5.0 hoz adjatok plz mert nem találok sehol, megnéztem faq-t

Enny1

#17888
Windrunner #17856-os hozzászólása késztetett az asztal átszerkesztésére. A linknél letöltöd a skin-t a Windowblinds 5-höz. A WB 5 tudja ezt az átlátszó felületet megvalósítani. A bal oldali menü pedig az ObjectDock nevû progi, ez is Stardock-os. Teljesen testreszabható, tabosított menüt tudsz csinálni, bárhova helyezheted, ikonokat csak rá kell húzni.
Felül pedig az újabb clearONE skin-t alkalmaztam, ugyanúgy a deviantart-ról szedtem. Ez már a végleges verziójú clearONE skin. A kurzor, az meg a CursorXP egyik skinje, ilyet is találsz a dev-en, meg a wincustomize weboldalon.
Remélem elég részletes voltam.
VinylToy
#17887
Jancsik, ent: szerintem maradjatok csak meg a Lunánál 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

The FlashBack
#17886
www.deviantart.com

#17885
Leaglább te mond el lécci!
Mivel, miket ixelszbe, honnan... stb.

Jancsik
#17884
Hogy kell az object docka berakni ikonokat?
és hol találok ikonokat?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17883
nem <#szomoru1>#17877, elolvastam a faqt, ismerem vmennyire a windowblindset, tudom honnan kell témákat letölteni, de ezt az átlátszó csillivilli nem megy!😞
Ha elmondaná vki lépésrõl lépésre mit mivel hogyan plz plz plz...

The FlashBack
#17882
#17856 ???

#17881
Legalább te mond már el, ha már a többiek nem hajlandóak! Hogy és mivel kell ilye asztalt összehozni? A témákat vágom, hogy honnan, de mivel kell ilyen átlátszó cuccot...? Az oldalsó menük mivel, stb...

The FlashBack
#17880
elég jól össze van rakva😄
tecc

SASboy
#17879
tetszik csak a kurzor nem

nice legs. what time to open?

robotnyk
#17878
1-1, nem szóltam
#17877
Jelenlegi deszktáp:
SASboy
#17876
sajnos elértél ide <#mf1><#mf1>

nice legs. what time to open?

Jancsik
#17875
na, megvan az object dock
hol vannak teljes ikonpackok hozzá?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Rayden14
#17874
eléggé rumlis<#alien><#mf2>

Jancsik
#17873
vagy lehet nem is object dock a neve, ez jutott eszembe

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#17872
object dockot én még nem ismerem, valaki dobjon plz linket, és ha van kedve le is írhatná hogy hogy kell használni

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17871
Mondja már el vki lépésrõl lépésre, hogy csinálnak ilyet egy xp bõl? Holt láma vagyok hozzá!
Windowblindsel?
Mi kell hozzá (prg), mit hogy kell beállítani?
Vagy ez majd vistához lesz jó?
thx elõre!

agyhalál
#17870
Sajnálom, hogy nem StyleXP-hez készült, WindowBlinds-szel nem vagyok kibékülve.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

EmThor
#17869
szerintem tök jó!

#17868
xpben lehet ezt az átlátszó menüt elõhozni windowblindsel vagy vmi mással?

k8bal
#17867
Nem nagy kunszt, de nekem tetszik... már 1 teljes hete ez a wp van =DD

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#17866
Remek skin, ezért már érdemes egy wb-t beszerezni 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

SASboy
#17865
az internetrõl

nice legs. what time to open?

windrunner
#17864
Nem látom a párhuzamot a dc letöltése és aközött hogy , hogy néz ki az asztalod?:S

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#17863
hali tudna valaki segíteni, hogy honnan lehet letölteni DC++ magyar ver. ???
precision
#17862
egy századmásodperccel megelõztél 😄

Bazinga!

precision
#17861
jobbklikk - kép megjelenítése
vagy másold ki az url -t és nyisd meg egy uj ablakban

Bazinga!

gnar killer
#17860
kép megjelenítése? a topik összenyomja a nagy képeket

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

robotnyk
#17859
akkor nemtom milyen beállítással csinálod mert iszonyú gány XD
The FlashBack
#17858
Photoshp (version: CS2)
nem tom mi lehet enn él jobb😛

amúgy htx>-)

robotnyk
#17857
egész jó, csak használhatnál valami normálisabb programot átméretezésre
windrunner
#17856

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

The FlashBack
#17855

xxdani
#17854
Helló! egy olyan kérdésem lenne hogy az asztalon nekem valamiért az ikonok neve mögött egy beállított szín van , azt hogy lehet valahogy átlátszóvá tenni?

Aláírás (max. 200 bet?, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

Aquir
#17853
wow, ez szép <#eljen>

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

SASboy
#17852
ez nem az én asztalom, de szerintem q jó

nice legs. what time to open?

asfa
#17851
kösz <#smile><#smile><#smile>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sheva
#17850
nekem tetszik ^^

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

asfa
#17849
semmi probléma 😄DD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

gnar killer
#17848
ohh, sorry [:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

asfa
#17847
igen esik a ho! és °F

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

robotnyk
#17846
°F