Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Doomista
#17945

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Doomista
#17944
Nos most éppenséggel így néz ki az asztalom:


Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#17943
Egész szép kis metal ikonszett de szerintem óriásiak az asztalod méretéhez képest.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17942
Well, ez az eddigi elsõ desked ahol a bblean abszolút de nem zavar, sõt, már majdnem tetszik is <#papakacsint><#eljen> Egyedül az ikonokkal nem vagyok kibékülve, találkoztam én is számtalan absztrakt ikonszettel de valahogy ezekkel nem tudnám elképzelni használat közben az asztalom.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#17941
<#eljen>

Törölt felhasználó
#17940
A mostani:
windrunner
#17939
nagyon nem tecc, sorry

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#17938

#17937
?verzió?

Nfol
#17936
Egyelõre csak a hiba van meg, a megoldás nincsen. Annyit mondjuk elárulhatok, hogy én kezdettõl fogva úgy használom a bbLeant, hogy a stílusok közül egyiknek sem engedem az ablakok fejlécét átalakítani, hanem azok maradnak az aktuális VS-nek megfelelõek. Ezen a két képen éppen nem ez látszik...

Ha valakit érdekel, akkor leírom, hogy a stílust a Flama nevû VS-hez alakítottam át.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#17935
és aki a hibát megtalálta, nfol 😊 kösz, kipróbálom<#eljen> naptár azért tetszik, mert lehet variálni a kinézetét elég jól!

Nfol
#17934
bbLean és bbIconBox, Textures ikonok alkalmazásával, amik ugyebár alapesetben szürkék, de birizgáláskor színesek lesznek 😊.

Azért nem rakja ki fullba, mert úgy van megírva a stílus, amit használsz. Ha jegyzettömbbel megnyitod a stílust, akkor általában a végén szokott lenni olyan, hogy border, ha azt nullára veszed, akkor talán jobb lesz. De teljesen maximális méretû sosem lesz az ablak, csak akkor, hogyha keresel valami Visual Style-t, ami tetszik és a pluginoknál kikapcsolod a bbleanskint. Ez sajnos egy hibája a rendszernek...

http://nfol.extra.hu

Jancsik
#17933
Kösz
ja és tetszik a desked 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17932
???????????????????????????????

EmThor
#17931
bblean + iconbox ha jól sejtem, nagyon tetszik <#eljen>

alul a tálca.. hm, de próbáltam tálcát alulra, desktop margin -> top -> 0 és akkor se rakta ki felülre fullba... lehet kell egy recalibrate vagy passz...

Nfol
#17930
És most én következem.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#17929
Olyan kreatívak vagytok, alig bírom követni a témát...

Aspyrin: #17915 egész jó, mondjuk picit üres a háttér, de hát a minimáldizájnban ez is benne van.

robotnyk: #17904 nagyon tetszik.

http://nfol.extra.hu

#17928
Glass ikonok.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#17927
deviantart
Jancsik
#17926
plz küldd el az icon packodat

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17925
Fogod a dokkon lévõ ikonod, majd jobb klikk rá -> dock entry properties majd change image és betallózod az új ikont.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#17924
valaki mondja már el hogy kell ikon packot belerakni az objectdockba, mert nem tudok rájönni. hogy kell ikont megnyitni, és hogy tudom az object dock tálcájára kirakni programok ikonjait?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17923
Htx 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#17922
AbitX800 Guru, nálam catalyst 6.2 van fent.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#17921
valaki mondja már el hogy kell ikon packot belerakni az objectdockba, mert nem tudok rájönni. hogy kell ikont megnyitni, és hogy tudom az object dock tálcájára kirakni programok ikonjait?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17920
Alapból benne van az objectdock-ban... 😊
#17919
Szia
Ezt az objectdock témát honnan kaptad le?

Sheva
#17918
nagyon baba

.:.FORZA AC MILAN!!!.:.

Jancsik
#17917
milyen videó kártyád van? melyik drivert ajánlod atihoz?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#17916
hy all! a dektop x-hez kene egy kis help... nem tudnatok egy olyan oldalt, adni, amely az idojaras funkciojaval kapcsolatos? ugyanis nekem alapbol a Livonia, MI helyre van beallitva (nemtom hol lehet) es nekem mondjuk magyarorszag, BP kod kene, vagy ha van olyan oldal, ahol az egesz vilag "location" kodja megvan, akkor szoljatok... elore is koszi

#17915

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

jAsOn VoOrHeEs
#17914
<#worship>

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

Jancsik
#17913
és az ikonokat is?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

robotnyk
#17912
jAsOn VoOrHeEs
#17911
Ezt a hátteret ( #17906 ) elkérhetném? 😊

Real Madrid Club de Fútbol | FIFA Award - Best Club XX Century

robotnyk
#17910
thx, van egy pár darabos gyûjtemény, azt variálom. ebben ami most van az a jó, hogy van egy kék, egy sárga és egy szürkés alapú is 😊
robotnyk
#17909
jé, ez az enyém 😊

mivel nem szeretem ha 1000 féle program fut a háttérben, ezért csak a stlye xpt használom. ez néha vissza is üt, mert ez nem tud minden iconpacket kezelni például. faqban szinte minden benne van, a style xpt a tgt soft honlapján keresd, az ikonok, visual stlyeok, és hátterek forrása pedig a deviantart, a wincustomize és a customize
B@ldrick
#17908
szépek, ikonokat mindig eltalálod <#eljen>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

VinylToy
#17907
Olvasd el a Faq-ot, ez az asztal style xp-vel készült, semmi különös és bonyolult dolog nincs benne.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

k8bal
#17906
hali! tudom elég összetett kérdés de azért megkérdezem mert nagyon érdekel!
Gogy lehet ien fasza asztalokat össze rakni? tehát ien szép letisztultat! asszem vmi Bblean-nel vagy mivel lehet azt hallottam, de elég bonyolult azt hasznáûlni.. :S
pl ienre gondoltam:

milyen progikat hazsnáltok? aztán majd ráé jövük h h kell cisnáléni.. =)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

windrunner
#17905
grat, teccc

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

robotnyk
#17904
most ilyen. az alapok maradtak 😊

#17903
Tessék rajta változtatni 😄

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

McFrost
#17902
nem jön be a tálca, a start menü és az ikonok😞

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#17901
Öööö<#ijedt>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

hen-tes
#17900
Hogy bevetted.. <#zavart2>

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

McFrost
#17899
<#wilting><#wilting><#idiota><#idiota>

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#17898
<#worship><#worship><#taps><#taps>

rundll32
#17897
Ez tényleg specialista specialista.

EmThor
#17896
hogyne lehetne berakni.. jobbegér ikonon és ki kell keresni, az ikonokat meg az objectdock könyvtárában a többi mellé rakni, amit letöltöttél...