Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gnar killer
#18095
én fordítottam meg met így tetszik [:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

ScOrpY
#18094
fordítva rulez (jobb alsó szöveg powa (: )

Enny1

gnar killer
#18093

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

SASboy
#18092
idáig ez a legjobb szerintem <#eljen>

nice legs. what time to open?

Amse
#18091
a topic nyomja össze (szarul) mivel csak 800x600 as képeket lehet berakni
jobb klikk kép megjelenítése.

#18090
Nincs átméretezve rendesen a kép vagy a csajszi körvonala gyárilag ilyen? Egyébként nem rossz<#papakacsint>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18089
egy wp linket be tudsz tenni? Thx
cement
#18088
nice, a wp is begyere

respect to the man in the ice cream van

EmThor
#18087

LSL
#18086

tudom semmi extra...

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

#18085

#18084
B@ldrick
#18083
köszi, megnézem.

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

SASboy
#18082

nice legs. what time to open?

poopa
#18081
Szia!

Hátteret át tudod passzintani?
Ha igen, akkor írj PÜ-t.

\"\"\"Deriválni a bolond is tud, integrálni még én sem\"\"\"

k8bal
#18080
Nfol! Nagyon jó a FAQ amit írtáL! gratula hozzá! 😉
Te mien pluginokat hazsnálsz bbLean-hez? Múltkor minha leírtad volna csak most nem találom :S

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

gnar killer
#18079
nincs rss én meg ná töröltelek ki o:
többieknek htx [:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

EmThor
#18078
<#eljen>

Pyx
#18077
Error Pyx <#wilting>

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

SASboy
#18076
túl zsúfolt szerintem

nice legs. what time to open?

#18075

#18074
Fantasztikus.Le vagyok nyügözve.

gnar killer
#18073

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

EmThor
#18072
isten, mi is veregetnénk a válladat egy szaftos download link után 😄

Nfol
#18071
Jah, én is rákaptam a Deviantarton a Vector szekcióra. De ez most nem számít.

Nfol büszkén jelenti, hogy a BBInterface pluginnal sikerült összeraknia egy teljesen mûködõképes, komplett Winamp-vezérlõpultot lejátszógombokkal, csúszkával, hangerõszabályzóval és dalinfóval, mindezt egyelõre egy régebben már bemutatott témára hangoltan. Részletek késõbb, képernyõkép szintúgy.

Nfol most egész nap a vállát veregeti. 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18070
Az elõzõbõl kifelejtettem az ikonméretet... Szóval én úgy tapasztaltam, hogy ha az eredeti Windowsos ikonokat használod az IconBoxban, akkor két olyan méret van, amelyeken nem torzak, mégpedig a 16 és a 32. Az összes többinél pixelesedés, torzítás jelenik meg, vagy életlenné válnak. Spéci ikonokkal nincs ilyen gond, tehát ha neked van egy garnitúra 64*64-es ikonod, azok 64-es méretben szépen fognak megjelenni.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18069
Az Iconboxot úgy csináltam, hogy a Saturationt 0-ra állítottam, a Hue meg tetszõleges. 0-ás Saturation esetén automatikusan kiszínezõdnek a kijelölt ikonok, a Hue inkább arra való, hogy ha színesek az ikonjaid, akkor mennyivel emelje meg a fényerejét az aktív ikonnak a többihez képest.

http://nfol.extra.hu

The FlashBack
#18068
egy óra?
az nem sok?

#18067
Hidd el nem nehéz.Az ikonok lecseréléséhez IconPackager 3,a témák lecseréléséhez WindowBlinds 5,az ami úgy néz ki mintha kitéptek volna egy darabot a háttérképbõl,azt SysMetrix 3.40-el csináltam.A hátérképpel és az ikoncsomaggal szerencsém volt,hála a Google-nak.Ezt cirka egy óra alatt dobtam össze.

REALista
#18066
Uhh nem semmi!!!Kár hogy nem tudok ilyet csinálni!!!

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

SASboy
#18065
thx

nice legs. what time to open?

#18064
Nem.SysMetrix/Ripped Small/. Az ikonok Cryo 64 Exodo premium iconpack.A WindowBlinds téma neve/Radioactive Orange/.A media player/Constantin/.És még az eredeti háttérképet is megtaláltam hozzá.A Stardock honlapján láttam az eredetit és megtetszett.Köszi a dicséretet.

EmThor
#18063
vector graphics rulz, és még az avatárhoz is megy <#eljen>

specialista: szamurizé? amúgy nem rossz<#eljen>

#18062

Ezt a témát valahol láttam és úgy voltam vele hogy megcsinálom.Ilyen lett.

SASboy
#18061

nice legs. what time to open?

cement
#18060
nagyon jo, de kar h a wp aljan van egy jo nagy rész szürke, rajta meg a szöveg, sztem photoshoppal kend le teljesen feketere az aljat is hidd el ugy szazszor jobb lenne

respect to the man in the ice cream van

SASboy
#18059
tényleg nagyon jó

nice legs. what time to open?

ScOrpY
#18058
köcce

Enny1

Crem
#18057
De király WP!<#eljen>

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

ScOrpY
#18056

Enny1

Vaxi
#18055
megkaphatnám az eredeti képet?
köszi

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

B@ldrick
#18054
Nagyon jó leírás ismét, köszi. Nálam egy hétvége volt meg(nem ki)ismerni <#lookaround> És nyugodtan lehet belõle explorer szerût faragni, elég rugalmas shell.
Iconbox: hogy oldottad meg, hogy ha rámész egérrel akkor kiszínesedik, a hue-vel? Mekkora sat+hue-t használsz? Meg ha 16-osnál nagyobb ikonméretet állítok akkor pixelesíti õket, nálad nagyobbak(32?) vannak a korábbi texturás ikonboxodon és nem torzak. tenksz

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

EmThor
#18053
<#eljen>

The FlashBack
#18052
holnap azért is belekezdek, de csakis a másik gépen😄

Nfol
#18051
BBMemo a plugin neve.

http://nfol.extra.hu

gnar killer
#18050
nem baj, köszi szépen(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Nfol
#18049
Itt találod a háttérképet, sajnos csak 800*600-as.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#18048
<#eljen> jegyzetíró recece balra? wtf? 😊

gnar killer
#18047
ez szép! egy háttér linket szabad kapni?(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

Nfol
#18046

http://nfol.extra.hu