Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Persze amíg nem ismered ki a lehetõségek egy részét, addig kuszának tûnik, de aztán tök logikus. Szerintem. Csak kell egy hozzáállás, hogy igenis nekifekszek és megnézem, mit tudok belõle kihozni.
http://nfol.extra.hu
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
én ugyanis nem tudtam megszokni... (két hét állítgatás után feladtam)
már kezdem fontolgatni, hogy lecserélem a klasszikus win style-t bblean-re, de még mindíg félek, hogy egy kicsit sokat kell állítgatni mire jó lesz.
bbLean guide itt.
http://nfol.extra.hu
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...
style xp linket plz és cracket is ha tudsz
nagyon megköszönném
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"
▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Mondjuk ha jártál mostanában a boxshots-on, ott is van egy hasonló kép, ugyanis a háttérképet arról a screenshotról csórtam le, és késõbb alakítottam át kicsit ilyenre. De az ötletet nem onnan vettem ám! 😊
Ezzel a stílussal a naptárba az alarmok úgy jelennek meg, hogy a dátum világos színû lesz, a háttere meg sötétbarna, viszont a hangerõszabályzó sehogyan sem akar látszani... :|
http://nfol.extra.hu
\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

