Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nfol
#18045
Nem is igényel két hét állítgatást... elég naponta fél óra is. 😄

Persze amíg nem ismered ki a lehetõségek egy részét, addig kuszának tûnik, de aztán tök logikus. Szerintem. Csak kell egy hozzáállás, hogy igenis nekifekszek és megnézem, mit tudok belõle kihozni.

http://nfol.extra.hu

EmThor
#18044
nem értelek titeket, egyszerû mint a facsipesz és segíti a munkát + tud mindent amit a 652 progi csak mindez 1ben!

SASboy
#18043
én is így vagyok vele 😊

nice legs. what time to open?

windrunner
#18042

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

The FlashBack
#18041
a félelmed nem alaptalan:-)
én ugyanis nem tudtam megszokni... (két hét állítgatás után feladtam)

Amse
#18040
nagyon gut!
már kezdem fontolgatni, hogy lecserélem a klasszikus win style-t bblean-re, de még mindíg félek, hogy egy kicsit sokat kell állítgatni mire jó lesz.

SASboy
#18039
thx

nice legs. what time to open?

Nfol
#18038
Kicsit bõvítettem a bbLean leírásomat, felkerült a harmadik és a negyedik rész, amiben több meló volt, mint amennyi látszik. A többi meg majd jön...

bbLean guide itt.

http://nfol.extra.hu

#18037
Kemény 3.5mb-ot eszik.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

windrunner
#18036
Stylexp ha jól emlékszem kevesebb memóriát használ mint többi társa, ugye?

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#18035
Aktuális StyleXp 3.16: itt.
Keygen: itt.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#18034
thax:-))
asszem délután alkotok valamit😛

desigo
#18033
thx
Jancsik
#18032
teccik 😊
style xp linket plz és cracket is ha tudsz
nagyon megköszönném

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Nfol
#18031
Háttérkép kivételével minden tetszik rajta. Grat!

http://nfol.extra.hu

#18030
Nos ahogy ígértem itt megtaláljátok a #18013-as asztalom alkotóelemeit (winamp, vs, wall)ikonok nélkül.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

The FlashBack
#18029
énis...
de a nevét, most ha *á vernek se tudnám megmondani😛

robotnyk
#18028
úgy tudom van olyan
#18027
😊))

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"

panther112
#18026
Ez csak egy sima háttérkép, vagy egy programot futtatsz, ami állandóan jelzi Európa fölött a napfelkeltéket/ naplementéket?

B@ldrick
#18025
jól néz ki winamp meg a vs-re is kiváncsi lennék belülrõl _o¸o_

▌Lost ■ Dexter ■ 24 ■ Spartacus ■ NFL▐

The FlashBack
#18024
hááát... eeezzz...
erre nem tudok szavakat:-)
várom a cuccokat😛

Amse
#18023
win 2000-re létezik vmi theme változtató progi?

#18022
Htx allz, délutánra feltöltöm a cuccokat.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

windrunner
#18021
Háttér,Winamp,Objectdock krvjó szvsz tálca nem illik hozzá...

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Tufa
#18020
Itt is van pár érdekesség... 😊

I.C.ram
#18019
Ha valakit érdekel esetleg, ITT van egy rakás elég jó háttérkép, nagyfelbontásban is.
#18018
Vkinél már láttam, de nekem nagyopn bejön:

robotnyk
#18017
zsír, vshez linket kérnék 😊
SASboy
#18016
érdekes

nice legs. what time to open?

precision
#18015
nice

Bazinga!

desigo
#18014
ez jó lett!
héttérképhez linket kérhetek? thx
#18013

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#18012
valamit valamiért, de legközelebb én is kötök ekkora kompromisszumot, összhatásért nem nagy ár 😉

The FlashBack
#18011
thanx

Tufa
#18010
Tufa
#18009
urban yetik 😄

Nfol
#18008
Örülünk. 😊

Mondjuk ha jártál mostanában a boxshots-on, ott is van egy hasonló kép, ugyanis a háttérképet arról a screenshotról csórtam le, és késõbb alakítottam át kicsit ilyenre. De az ötletet nem onnan vettem ám! 😊

Ezzel a stílussal a naptárba az alarmok úgy jelennek meg, hogy a dátum világos színû lesz, a háttere meg sötétbarna, viszont a hangerõszabályzó sehogyan sem akar látszani... :|

http://nfol.extra.hu

The FlashBack
#18007
wp linket pls

The FlashBack
#18006
nemtecc h winamp oda fel van dobva:-)
egyébként faja
visual style linket kérhetek?
htx

desigo
#18005
mik ezek moncsicsik?
Tufa
#18004
#18003
nekem is volt ilyen, van megoldás... win reinstall, nekem csak ez segített 😞
 castor
#18002
ez sem nyert :/

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

pedestrian
#18001
Display properties->Desktop->Customize desktop->Web->Lock desktop items. Pipát vedd ki.

ScOrpY
#18000

Enny1

 castor
#17999
Köszi, de sajnos nem segített. Be volt pipálva már alapból... Esetleg vmi más ötlet?

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

nyami
#17998
jó (Y)

VinylToy
#17997
Vezérlõpult, rendszer, speciális fül teljesítmény beállítások, itt a "vetett árnyék az Aszal ikoncimkéin elé kell pipa.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Ottto
#17996

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu