Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SASboy
#18145
nincs olyan nekem sem.

nice legs. what time to open?

gnar killer
#18144
start -> futtatás -> gpedit.msc -> felhasználó konfigurációja -> felügyeleti sablonok -> asztal -> lomtár eltávolítása asztalról (engedélyezve)
mielõtt eltüntetnéd, nem árt ha a lomtár tulajdonságaim bejelölöd hogy ne kerüljenek be a törölt cuccok ide, hanem azonnal semmisítse meg, mert ha nincs lomtár, akkor nehéz lesz kiüríteni ami ugye telik-telik...(:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:™

Guer
#18143
öö nincs angol nyelvvizsgám de azárt némileg tudom értelmezni ezeket a roppant bonyolult kifejezéseket 😊
olyan van hogy show the desktop ami ugy müködik is de ez nem arra szolgálamit én szeretnék 😊
de mind1 majd vhova eldugom a köcsög kis lomtárat 😄D

#18142
Asztal megjelenítése 😊
Show/hide desk talán, nekem is magyar van.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Guer
#18141
hmmm nekem nincs ilyen... :S
lehet angol win miatt?

Guer
#18140
hmmm köszi 😊
kár hogy letöröltem már mindet 😄D
kivéve ugye a lomtár...

#18139
😄DDDD ez jó

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Amse
#18138
jaa..... cseles😄
jobbklick a tálcára és ikonok elrejtése

agyhalál
#18137
Köszi.
#18134: nekem sikerült, csak a visszaállításával adódtak gondok

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Guer
#18136
elvan dugva start menu mögé 😄
elrejtés? azt hogy?

Amse
#18135
mé hol a lomtár? nincs is az asztalodon...
egyébként van rá megoldás, de nálam az ikonok elrejtése tûnt a legjobb módszernek 😊

Guer
#18134
na unatkoztam picit ugyhogy gyártottam egy ilyet:


nem tudja vki hogy hogy lehet eltüntetni a lomtárat az asztalrol?

Nfol
#18133
Megjelentem arrafelé, sokak örömére (?). 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18132
Tévedésben élsz: én egyáltalán nem istenítem a bbLeant. Csak használom, mert tetszik, és pofázok róla sokat. Ez nem istenítés. Más kérdés, hogy mennyire rákaptatok páran...

Sajnos elõre látom, hogy kevesen fognak vele igazán foglalkozni azok közül, akik most rettentõ lelkesek, de én bízok mindenkiben. 😊

http://nfol.extra.hu

#18131
Thx
Pyx
#18130
Tetszik. <#eljen>

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

#18129
A skint innen letöltheted:Ripped SmallA Sysmetrix-et meg pl.innen:Sysmetrix 3.40

k8bal
#18128
#18067 !
(SysMetrix 3.40)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#18127
Figyi! Olyan programot ami megmutatja a gép erõforrásait és olyan mintha bele lenne szakítva a háttérbe, szal annak mi a neve? Én is akarok olyat!

[Asrock K7VT2][AMD Athlon Xp 2200+][640 DDR][Maxtor 40GB+80GB][Club3D 6600GT AGP][WinFast 2000XP deluxe TV tuner]

k8bal
#18126
Egyébént tetszenek az asztalaid! 😉 jó h ien "meleg" színeket használsz... (pl: narancs, barna stb)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

k8bal
#18125
az remélhetõleg leköt majd 😄
ha meg nem fusd körbe utcátokat 4szer... xDDD

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#18124
De,szerintem sem normális.De képzeld most akarok átálni bbLean-ra.

#18123
Hmm, nem beteg dolog szerinted kétóránként cserélgetni az asztalt?<#idiota>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18122

agyhalál
#18121
Jelenleg ilyen. Semmi extra. Nekem tetszik ez a lényeg.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

#18120
Lolz

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

SASboy
#18119
királyság 😄

nice legs. what time to open?

Amse
#18118
SASboy
#18117
ez nagyon jó ötlet.

nice legs. what time to open?

k8bal
#18116
Nem látszik mi van a menübe de ott vna szive az asztalnak! 😊
Oda sok okosság vna betéve! elöbb nem volt kedvem ügyeskedni az icon pluggal de most megpróbálom aztán ha összejön rakok képet

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#18115
Szerintem is.Inkább maradok Jordan-él.

EmThor
#18114
<#eljen>

The FlashBack
#18113
szörnyû😞
sorry

#18112
Nem találok szavakat.Nem semmi.

#18111

k8bal
#18110
nah elsõ bbLeanes munkám ( a saját stylom amit cisnálok egyenlõre nincs kész addig van ez ami alapból benne van! de szerintem nagyon jó néz ki! 😊

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

The FlashBack
#18109
teccik😊 hónapokig használtam azt az object készletet nagyon szép:-)

#18108
Müvésznevén Jordan.

k8bal
#18107
Katie Price! 😉 😄
És a bbLean télleg oan jó mint ahogy Nfol isteníti! 😄 Nagyoin jó cska idõigényes és próbálkozni kell... majd berakom h mit sikerült összehozni eddig! 😊

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Jancsik
#18106
nekem az ilyen asztalok tetszenek 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18105
Nálam ha inditom a media playert,a beállitott témával indul.A képen látható hölgyeményt egyébként Jordan-ek hivják.

cSuwwi
#18104

shit happens

Amse
#18103
nfol nem nytsz egy bblean topicot?
azt hiszem lenne mirõl beszélni ott😊

EmThor
#18102
anyám, ez már háttér! 😄 <#eljen>

wmplayer-re próbáltam skin-t húzni, de valahogy nem jött össze... vagy csak zenehallgatásnál marad meg, nem?

#18101

EmThor
#18100
erõsen korrekten néz ki. Te munkád ez kétségtelen, ha megosztod velünk, megköszönjük. Jól néz ki, ha fagyi van, akkor lehet írnak róla vmit bblean fórumán. Ja igen -> :vállveregetés: 😊

Specialista, thx <#worship>

Nfol
#18099
Pluginok, amik mindig be vannak kapcsolva:
- bbIconBox (ikonok),
- bbPager (virtuális asztalokat mutatja),
- bbSysMonPlus (rendszerinfók),
- bbCalendar (naptár),
- bbMuse (Winamp dalcím).

Opcionális (hangulat- és témafüggõ 😊:
- bbSlideShow (képeket váltogat),
- bbMemo (jegyzetíró),
- bbAnalogEx (analóg/digitális óra),
- bbInterface (egyéni kezelõfelület, nyomógombokkal, csúszkákkal, ...)

Több most nem jut eszembe. 😄

http://nfol.extra.hu

#18098
Ismét?<#hehe>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18097
EMTHOR úr ismét nagyot alkotott.

Nfol
#18096
Ma már csak egyik kezemmel örülök neki, mert tegnap este több alkalommal is kifagyott miatta a bbLean, aztán hosszas próbálgatás után a lejátszás állapotát mutató csíkot el kellett tüntetnem belõle, így megint stabilan mûködött. De hogy meddig...?

Ha ezek után is érdekel, akkor elõször is itt van róla egy képernyõkép (a bal felsõ sarok a lényeg), aztán majd valamikor csinálok belõle letölthetõ csomagot is.

http://nfol.extra.hu