Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

windrunner
#18195
szép Klasszik style powa

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#18194

McFrost
#18193

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#18192
Huvazzzzzzzzz ez keményen odab@sz.... Gratula!
<#wow1><#eljen><#worship>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

EmThor
#18191
isten <#eljen>

Falabu
#18190
Köcce! Wp csak átlett alakítva, egy kicsit😊!

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

SASboy
#18189
ez igen<#eljen>

nice legs. what time to open?

robotnyk
#18188
thx
robotnyk
#18187
hát ez kurva jó ^^
mondjuk a bal oldali izé nekem nem kéne
láttam ezt a wp válogatás közben deviantarton
Falabu
#18186
Most készülget az aranyoskám!😄

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

SASboy
#18185
jaja nekem is tetszik

nice legs. what time to open?

#18184
Nájszzz<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

robotnyk
#18183
inkább csak remake, mert sok újdonság nincs 😊

#18182
egyszerü de nekem igy tetszik..


&#8222;Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. &#8221;

robotnyk
#18181
tied se rossz de az a bazi playlist nem pálya :o
The FlashBack
#18180
<#falbav><#falbav>

windrunner
#18179
nem neked mondta...

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

The FlashBack
#18178
értettem mire gondolsz😄D

j0nNyKa
#18177
arra gondolok, hogy 800*600ba jobb lett volna 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

The FlashBack
#18176
ezt teszi a maximális 20Kbyte
másfél megásan isteni😄DD

j0nNyKa
#18175
kep kicsit furan lett elmentve, de szep nagyon 😄

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

The FlashBack
#18174
:o thanx
elsõ bbLeanes munkám

robotnyk
#18173
szép
The FlashBack
#18172

j0nNyKa
#18171
thx <#smile>

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

The FlashBack
#18170
nagyon szépen összehangolt cucc:-))

j0nNyKa
#18169

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#18168
Töröld a böngészõd kukijait és úgy próbáld meg.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Guer
#18167
hmm akkor lehet hogy IE miatt van..
majd kiprobáélok vmi mást...

SASboy
#18166
ugyanez operánál is

nice legs. what time to open?

precision
#18165
nm
nemtom, én csak kinagyitottam, és jobbklikk kép mentése más néven v. jelen esetben mivel beraktam ide a kép címének másolását nyomtam...természetesen firefox alatt

Bazinga!

Guer
#18164
hmm köszi szépen...
lehet csak nekem nem szedi le normálisan? (az összes többi ilyen download nélkülinél ezvolt...)

precision
#18163

Bazinga!

Guer
#18162
azt szeretném hogy az eredeti png-t szedje le...
(ami nyilván nem 155 bájt meg 1x1 pixel...)

SASboy
#18161
és mit akarsz mit szedjen?

nice legs. what time to open?

Guer
#18160
az odáig rendbe van de hogy?
mert jobb klikk képmentésre csak vi blank png-t szed le pár bájt az egész ...

#18159
Elõször is klikkelj bele, hogy kinagyítsa aztán már töltheted is.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Guer
#18158
devianartrol hogy lehet olyan cuccokat leszedni aminek nincs külön letöltési linkje?
pl van ez az icon amit le szeretnék szedni de jobb klikk képmentésére csak vmi fake cucc jön le...

The FlashBack
#18157
szép...

precision
#18156

Bazinga!

#18155
SASboy,EMTHOR köszönöm a dicséretet.

EmThor
#18154
ez a kép jó, minap leltem valahol én is <#eljen>

#18153
Köszönöm a válaszokat!

[Asrock K7VT2][AMD Athlon Xp 2200+][640 DDR][Maxtor 40GB+80GB][Club3D 6600GT AGP][WinFast 2000XP deluxe TV tuner]

SASboy
#18152
ez tetszik, csak kicsit sötét a teteje és nem lehet látni, de elsõre nem rossz <#eljen>

nice legs. what time to open?

I.C.ram
#18151
Najó nem az összes, de ezek a régi, 30-40-es évek stílusú képek tetszenek nagyon.
I.C.ram
#18150
Köszi! Az összes képe baromi jó ennek az Eksternek. Töltögetem õket is nagyerõvel.
#18149
Voyage
parancsolj.

I.C.ram
#18148
Ez a háttérkép nagyon jó! Tudsz linket adni? 1280*1024 ben tökéletes lenne 😊
#18147

Az elsõ probálkozásom a bbLean-al.

Guer
#18146
az nem feltétlen baj ha megmarad meg objectdockba benne szeretném hagyni...
mindenesetre köszi szépen 😊