Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Doomista
#18245
valahonan leleht szedni pl iconpactagerbe a windows vistás ikonokat,hogy átváltsa az eddigi ikonomat?
iconpactagerbe nemtaláltam,edha más program felfogja a vistás ikonookat,jolene lécives.help.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

The FlashBack
#18244
The FlashBack
#18243
máris:-)

Bercy
#18242
hopp nem figyeltem, hogy elöttem is kerték sry
Bercy
#18241
nájsz<#eljen>
wp linket plz<#eljen>
EmThor
#18240
OMG Hed Kandi for prezident, ill. az albumtervezõ úr.. wp linket plz <#worship>

The FlashBack
#18239
mostmár tudod

Doomista
#18238
valahonan leleht szedni pl iconpactagerbe a windows vistás ikonokat,hogy átváltsa az eddigi ikonomat?
iconpactagerbe nemtaláltam,edha más program felfogja a vistás ikonookat,jolene lécives.help.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Jancsik
#18237
sorry, nemtudtam hogy van bblean topik

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18236
Köszi.Minden átlátszó,csak a tálcát felejtettem el azzá tenni.

The FlashBack
#18235
huh
ezt csak most veszem észre
elékpesztõ...
kár, hogy nem átlácó a bbLean "tálcájA"

The FlashBack
#18234
Köszönöm. Az nekem sem:-)

#18233
Mr.The FlaSHbaCK.Nem találok szavakat.Gyönyörû.Viszont a Playlist Editor nem tetszik.

#18232
Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:Customize.orgNézd végig a skineket és amelyik programé megtetszik,keresd meg a progit a Google-val.

The FlashBack
#18231

#18230
SASboy,EMTHOR ezer köszönet.

#18229
Tessék.Háttérkép

Amse
#18228
de vazz....
ne várj már el mindent fõleg úgy, hogy a bblean topic-ban is van mind 2 kérdésedre válasz meg itt is.
1- goggle (ingyenes bárhonnan beszerezhetõ)
2- olvass már kicsit utána.nfol írt egy 4 oldalas leírást és még folytatja.

Törölt felhasználó
#18227
Köszi, kipróbálom.
Az e-mail már nem aktuális, mai nap megoldottuk a dolgot. köszi
Jancsik
#18226
bbleanhez plz valaki adjon linket.
ja és hogy kell használni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Amse
#18225
faq a banner alatt olvasd el

zolo15
#18224
csá ti miket használtok a tálcátok asztalotok megváloztatására
illetve mivel csinálok olyat hogy kiírja a jobb alsó sarokba a netsebességet (egyik képen látható)
meg johnnynál láttam ilyet hogy kinn vannak a meghajtók meg hogy mennyire van tele meg fenn ilyen downlods games meg ilyenek
milyen progranokkal mit érek el meg honnan szedtek iconokat meg háttereket????
(ja én most vok itt elsõre a topikban pls help)

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

mirror angel
#18223
Jó lett!
Háttér linket légyszíves.

Crem
#18222
SkinStudio

off:

e-mail megjött ! Dolgozom rajta!😄

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

SASboy
#18221
ez nagyon jó lett, grat<#eljen>

nice legs. what time to open?

Törölt felhasználó
#18220
Start menüt hogyan lehet átírni valami más szövegre? Illetve hol a win-ben?
windrunner
#18219
Szerencsére 1iket sem használom😊 (már)

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Nfol
#18218
Semmi probléma. Nekem meg nem tetszik az ObjectDock, nem tetszik a WindowBlinds, nem tetszik a Talisman - de ez az én gondom, ugye.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18217
Pedig én nem teszek semmit, mind maguktól váltottak! ;-)

(Használjon Ön is bbLeant! Hetente $10.000-t sorsolunk ki a felhasználók között! Hó végén valaki megnyeri fõdíjunkat: a DeviantArt szerverét! 😊

http://nfol.extra.hu

EmThor
#18216
zsír!!

#18215
Köszi.Korigáltam.Errõl elfeledkeztem.

windrunner
#18214
nem tom nekem nem tecc ez a krva bblean O: sryy4!

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

desigo
#18213
már csak a tálcának kellene átlátszónak lennie

amúgy nagyon korrekt!
#18212

agyhalál
#18211
Látom Nfol szép lassan mindenkit megfertõz és közös erõvel meglesz az a világuralomra törés<#kacsint>

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

The FlashBack
#18210
koool

EmThor
#18209
zsír!

SASboy
#18208
szép

nice legs. what time to open?

k8bal
#18207

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Nfol
#18206
Kösz! 😊

http://nfol.extra.hu

The FlashBack
#18205
majd lesz még töb is😄

Falabu
#18204
Köszi, egyébként elsõ munkám<#vigyor3>.

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

#18203
Fehér holló 😄

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18202
mice

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nfol
#18201
Csodálatosságos! 😊

(Figyelem! Jelen állás szerint ez a MÁSODIK olyan bbLeanes fotó, amelyik tetszett Aspyrinnak! 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18200
Amennyiben ez Visual Style, meg szabad kérdezni a pontos nevét?

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18199
Az elsõ lépések a világuralo... akarom mondani, a felhasználói élmény fokozása felé. 😊

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18198
Biztos, hogy elsõ próbálkozás? ;-)

Szép.

http://nfol.extra.hu

#18197
szép wall 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

B@ldrick
#18196
#18183 #18186 hmmm,fincsik <#integet2>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;