Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The FlashBack
#18297
#18278 ?????

Jancsik
#18296
nincs meg a style xp
adsz linket?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

[HUN]PAStheLoD
#18295
egy próbát megér , nem ?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Jancsik
#18294
azza lehett?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

[HUN]PAStheLoD
#18293
style xp ?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Jancsik
#18292
Tetszik! mivel lehet ilyen átlátszó asztalt csinálni?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

EmThor
#18291
jobbegér kép megnyitása...

nekem tetszik.

k8bal
#18290
süti! nekem is tetszik! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

desigo
#18289
Én nem szeretem a békákat😊
SASboy
#18288
köszönöm

nice legs. what time to open?

Pyx
#18287
csak a linket tedd be (ne a képét, az oldalét), mert így bannol
#18268: adv4v3.msstyles

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

Lekvarostaska
#18284
Egyszerû de nekem tetszik!!!

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

#18283
gyorsindítás... -> automatikus elrejtés

Jancsik
#18282
hát, ez a bblean nekem nem tetszik 😞
style xp + iconpackager sokkal jobb szentem 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Lazarus
#18281
Egy kis önreklám, a filefeltöltõ oldalam updatelve lett, használjátok egészséggel 😊

ZeroPoint
#18280
Melyik programmal lehet azt elintézni, hogy az ikonok egy, a start menühöz hasonló sorba kerüljenek, és ha nincs szükségem rájuk akkor ugyanúgy legördûl. Régebben megvolt ez a program, de most eltünt...

#18279
Köszönöm.Tessék:Háttérkép

The FlashBack
#18278
google-t ismered?
hanem:
google

The FlashBack
#18277
wp linket pls
egyszerûen ez kira😊

desigo
#18276
16:9-es😊))
ScOrpY
#18275

Enny1

ScOrpY
#18274
pocokfejû

Enny1

#18273

hen-tes
#18272
😄(Y)
macsak kéne oda és akkor ötös :o

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

nyami
#18271
(Y)

[HUN]PAStheLoD
#18270
lál .. tök jó ;]

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

#18269
a style xp-hez honnan tok letölteni betöltõképernyõket, egész design-esket meg ilyeneket?

... got nothin to share with you...

SASboy
#18268
Ez VisualStyle? ha igen mondd már meg a nevét pls.

nice legs. what time to open?

SASboy
#18267
tanulj meg olvasni 😉

nice legs. what time to open?

Amse
#18266
faq

KapuBen
#18265
csõ én itt új vagyok nem értek ehhez valaki lécci mondja el hogy hogy kezdjek neki

LAMBORGHINI THE BEST CAR

The FlashBack
#18264
hát ez😊
lol
amúgy faja

nxfn
#18263
loálos Ð:

Pyx
#18262

:%

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

#18261
Köszi.Az MVSnap nem rossz progi és ráadásul ingyenes is.Én HyperSnap 6-ot használok.Egyébként átirtam a theme.cfg.text-et a bbStyle Maker-el.Nekem tül vékony volt a tálca,meg kicsinek találtam a menüket.

The FlashBack
#18260
<#wow3>

B@ldrick
#18259
a csúnya dolgokat (pl) nem szoktuk ám megmutatni <#ravasz1><#bee1><#kuss>
btw eléggé tömörítettek a képeid, használjátok az MWSnap-ot akár prnscr+ctrl+v kombóval is png-be<#felkialtas>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

B@ldrick
#18258
nem rossz, de szerintem túl nagyok a betûk vagy kicsi a felbontásod 😉

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Jancsik
#18257
na, alap bblean-es desktopom itt
nekem bejön

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#18256
már lentebb belett linkelve a kép

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Guer
#18255
ááá de jo ez a kép
wp-t plz

#18254
Köszi. Még a karjára is rá tetováltatta.

#18253

nxfn
#18252
valaki legyen oly szíves és világosítson fel a bbLeanben használatos styleokról :C

SASboy
#18251
tényleg 😄

nice legs. what time to open?

Sil3nt
#18250
tényleg jó lett...annak a feliratnak jobb alul milyen alakja van 😄 lol

#18249
Csak a StyleMaker-el probálkoztam.

SASboy
#18248
#18212 sokkal jobb lett.

nice legs. what time to open?

#18247

EmThor
#18246
<#worship> + 10 pörgetés az imamalmon 😄