Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

B@ldrick
#18347
felejtsd el, nálam bevált <#zavart1>
van helyette hirtelen Y'z Dock, RKLauncher, RocketDock..

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

#18346
Sziasztok.
Valakinek okozott már olyan problémát az objectdock, hogy nincs kép a dvd lejátszóprogimon, ha az object fenn van a gépen??
De még a Bsplayeremen, sõt a Médiaplayeren sincs kép, ha ez a progi fenn van.
Tudtok valami megoldást?
Köszi.
Inferno
#18345
<#worship>

PS3/X360 user: Infernohun

#18344
Tessék:Háttérkép

 castor
#18343
megoldottam, köszi

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

precision
#18342
csökkentett mód, parancsorral, ott probálkozz

Bazinga!

 castor
#18341
mit is kell patchelni, hogy a vs-ek külsõ progi nélkül mûködhessenek, ha a theme mappába csomagolom ki?
uxtheme.dll-t próbáltam, de sehogy sem jön össze

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

 castor
#18340
format, reinstall
nálam csak az nyert :C

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

k8bal
#18339
Dogma
WB5-höz!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

agyhalál
#18338
VS nevet kérhetnék? Köszönöm.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

k8bal
#18337
háát! nem de vájá! keresek me unatkozok! xD
ha találok belinkelem!
ez kell?

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Amse
#18336
pont ilyesmi hátteret kerestem ma 😊
hasonlód nincs?😊
jah nice

SASboy
#18335
nájszos

nice legs. what time to open?

k8bal
#18334
Most:

SZámomra ez a nyarat meg a tavaszt idézi... ideje lenne már! MÁr tavasz van! xD

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Tufa
#18333
hogy is lehetett elérni hogy az ikonok alatti szöveg mögött ne legyen háttér?

#18332
Nagyon ütõs ez a háttérkép, csak a linket nem találtam hozzá. Valaki tud rá dobni egy linket? Thx

Inferno
#18331
Kérnék szépen 1 wp thx ! ^^

PS3/X360 user: Infernohun

The FlashBack
#18330
nem rossz😊

#18329

The FlashBack
#18328
háttér nemtecc sorry :c
egyébként visual style<#eljen>

The FlashBack
#18327
muszály fényezni magad? :@ LoL

McFrost
#18326

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Nandq
#18325

http://www.box.net/signup/invitation/[email protected] - 1GB-ingyen tárhely! http://motionpicture42.freeblog.hu/ - filmek, sorozatok és néha játékok is :)

Jancsik
#18324
kösz, közben megtaláltam 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Amse
#18323
styles & themes / visual styles

Jancsik
#18322
deviantarton hol találok style xp-s visual styleokat, melyik menüpontnál?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#18321
ne nézz hülyének annyira , letöltöttem a keygent, úgy hogy kivettem a kacsacsõröket keygen elõl, és letöltöttem még az elõtt mikor megkérdeztem, de ez egy 3.10-es keygent írt. ezért kérdeztem meg, mert azt hittem hogy nem az

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

The FlashBack
#18320
lolmár

#18319
Hehe, kiveszed a csibecsõrös részeket és jó lesz 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#18318
nekem ez a link jon be, hogykell megcsinálni hogy jó legyen?
http://aspyrin.atw.hu/<font%20color=red><b>Keygen</b></font>.rar

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#18317
fura, mert nekem rossz a link és nem lehet kijavítani

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18316
Tárhelyemen fent van és le is jön 😊 A hiba az ön készülékében van.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#18315
na megvan
#18035. üzenet
de a keygen linkje nem jó

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Jancsik
#18314
plz muti már, nem találom

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18313
Pár oldallal visszább már linkeltem.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Jancsik
#18312
a style xp 3.01 naon régi?
mert újabbakhoz nem találtam krekket, ha valaki tudna a 3.16hoz, vagy 3.14hez megköszönném

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#18311
OFF:
Mivel abban is kell!
ON:

Lassan engem is kezd meggyõzni ez a BBLean 😊
desigo
#18310
a meteorológiai intézet biztos árnyékban méri....
EmThor
#18309
<#wilting> elõbb sétáltam, nem éreztem olyna hidegnek... bakker, napszemüveg kellett úgy sütött a nap 😄

desigo
#18308
Jah pestre is -3-at ír...
EmThor
#18307
zsír<#eljen> ... olyan hideg van?

desigo
#18306
Jól néz ki 😊
nem semmi winamp skin
eZo
#18305
az asztalom:



NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Nfol
#18304
Bevel emboss? Hol? Csak egy vékony keretet adtam minden elemnek... A betûtípus "hooge 05_53", és vékonyban sokkal rosszabb volt szerintem, mert elvesztek a betûk a háttér elõtt.

http://nfol.extra.hu

Nfol
#18303
Pogácsát ettem közben... 😊

1. Amit legutóbb belinkeltem - és remélhetõleg az UW ezzel nem szarakszik - az már jó volt, nekem legalábbis nem csinált semmi különöset. Ezen a képen már a módosított verzió látható, néhány új gomb, stb... Ezzel a kialakítással elég, ha a Winamp az óra melletti ikonként látszik, mert minden más funkciót elérek a gombokkal, a beletekerést kivéve.

2. A logoff és társai egyszerû gombok, csak a MouseDown-nál a System/Shell ágat kell lenyitni, és ott kiválasztani a kellõ funkciót. Nincs rajtuk kép, csak szöveg (Caption).

3. Nm. 😊

http://nfol.extra.hu

Pyx
#18302
Háttér szép, de bevelemboss nagyon nemgyerebe :| vastagított pixelfont pedig nehezen olvasható szerintem.

Have no fear of perfection - you\'ll never reach it.

EmThor
#18301
aszongya pogácsa, lol 😄 Aspyrin, strigulázunk!

1. Nfol, akkor stabil a winamp? mert most akkor a korábban valahova belinkeltet szedjem, vagy csak szimplán nem fagy és jó a régi?

2. öö a logoff reboot sima, new button, elérési út stb? képet meg rajzoltál neki?

3. thx 😄

Nfol
#18300
Akkor ez a harmadik? ;-)

Thx.

http://nfol.extra.hu

#18299
grat<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nfol
#18298


Powered by pogácsa.

http://nfol.extra.hu