Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dave92
#18397
Teccik ugye😄

ASUS K8N , AMD 64 3200+, LG 4167,Logitech MX5000,2x512 MB DDR RAM, MSI NX6600GT 128MB FUN Mafia, Cooooming The Godfather

ScOrpY
#18396
nagyon szép, legelsõ bblean skin ami megtetszett <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Enny1

The FlashBack
#18395
hullajó😊

B@ldrick
#18394
thx all.
bbleanskin.rc: 456321 button-sorrendem
pont = rollup, összecsukja az ablakot a címsorig aka duplakatt
nyíl = always on top
rajszög = gombostû(pin) <#vigyor3> mintha linux-unix X felületén használatos, rögziti a poziciót..talán

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

LouiS Kmét
#18393
Na melyik legyen !

Lol !

SASboy
#18392
thx

nice legs. what time to open?

Nfol
#18391
/me likes it. Azt elárulod, hogy a címsorba mivel rakod ki azokat az akármiket a bal oldalra, és hogy mire jók?

http://nfol.extra.hu

EmThor
#18390
valahol itt

bocs ekkora, digital vibrance miatt lehet nem tûnik élethûnek, de nagyon szép

desigo
#18389
kicsit nagy
nem túl élethû😞
SASboy
#18388
szép<#eljen>
WP linket kérhetnék?

nice legs. what time to open?

EmThor
#18387

robotnyk
#18386
szép, ikonok fõleg
desigo
#18385
szép lett!
SASboy
#18384
nájszvan

nice legs. what time to open?

#18383
ez az elsõ desk ami naon bejön! bbl?

B@ldrick
#18382

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Aquir
#18381
ez a háttért egyszer berakták ha jól emlékszem - csak megjegyeztem 😊 jóak

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#18380
sziasztok most szedtem le 1 témát de nemtudom hogy hogy kell berakni segitsetek a kiterjesztése .suite elõre is kösz

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

k8bal
#18379
nem rossz! csak picit túl sûrû!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#18378

Nfol
#18377
Jól van, meggyõztél. 😄

http://nfol.extra.hu

#18376

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Nfol
#18375
Képes volnék elhinni, hogy ez natív Macintosh gépen készült, ha nem volna fent a lekerekített tálca felsõ széleinél az a kicsi fekete csücsök... Mondjuk sosem láttam még Macet mûködés közben, csak nem hiszem, hogy azt úgy hagynák... De amúgy tetszik.

http://nfol.extra.hu

#18374
Firefox 😊 (mac os x)

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Amse
#18373
<#fejvakaras>
hogyvanezott fent?minek a menüje?

desigo
#18372
wp pls
thx
#18371

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#18370
borzalmas
Lekvarostaska
#18369

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

robotnyk
#18368
ikon is más, vs már egy ideje nem
nyami
#18367
igen, én is így csinálom, fehér asztal, robotnyktõl elkért ikonok és csak a hátteret változtatom 😄

The FlashBack
#18366
hmm
jól látom, hogy wp változáson kívül, minden más ugyanaz, mint az elõzõ(ek)nél??
egyébként tecc

Jancsik
#18365
Király!

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

hen-tes
#18364
loál rajzok

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

robotnyk
#18363
ettõl a trolltól mindig kifekszem 😄
QuippeR
#18362
én is épp ezt a hátteret néztem, kár hogy nem hordás vagyok 😛

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

robotnyk
#18361
Amse
#18360
ok thx.

Nfol
#18359
Thx! A stílust este tudom belinkelni, mert most nincs nálam...

http://nfol.extra.hu

Amse
#18358
szerintem nagyon jó!
a style-t el tudod küldeni?
meg bblean topic mindjárt...

Nfol
#18357

http://nfol.extra.hu

#18356
k8bal
#18355
paranoia... xD
ezt kéne nézem huzamosabb idõn át lehet bediliznék! =D
egyébként tetszik! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

#18354
Nagyon jó.De a háttérkép melbevágó.

B@ldrick
#18353
De'ja Vu <#idiota>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Lekvarostaska
#18352

Az élet egyszerű.. döntesz & nem nézel vissza! o_O

#18351
Tessék:Háttérkép

windrunner
#18350
Háttereket jól szelektálod de ez a VisualStyle nagyon bóvlinak néz ki...ilyen hátterekhez azért inkább valami minimal stílusú Vs-t is össze dobhatnál, lásd nfol vagy flashback néhány témája.

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

Tufa
#18349
wp linket légyszi

#18348