Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sil3nt
#19202
ufff nagyon szep letisztult formak 😊 ...zsir

#19201

Buci
#19200
ja, vki nyomjon má be 1 szép narancs-fekete-sötétszürke színösszeállítású hátteret!

carpe diem

BiG G
#19199
megy lefele a színvonal erõteljesen :C

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

VinylToy
#19198
#19196

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

ZakRob
#19197
Az enyimé jelenleg ilyen:

MSI K8N Neo4-F,A64 3000+@2,25GHz,2X512MB,7600GST,X-Fi XtremeMusic+HD555

VinylToy
#19196
dolgozz még rajta egy kicsit. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

ddomi87
#19195
Semmi extra.


asztalom

ööö...retekegér...!

passatgt
#19194

RaSTaBaNDiTa
#19193
de ha rákattintok akkor böngészõben megjeleníti a budapesti adatokat, csak objectdockban nem<#zavart2>

passatgt
#19192
Nekem se ment,vagyis kiírta h -2 és havazás😄

RaSTaBaNDiTa
#19191
köszi ezt már próbáltam, de valamiért nemtudja lekérdezni az adatokat<#gonosz3>

B@ldrick
#19190
HUXX0002

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

RaSTaBaNDiTa
#19189
Hi! Tudna nekem mondani valaki budapesti idõjárás kódot object dockhoz ? elöre is TY!

#19188
ratyi 😊 sok az ikon

Zetorg
#19187
háttér linket, htx 😊

Maxtreme
#19186
Enyhén csicsás, semmi Xtra 😊



The FlashBack
#19184
de egyébként faja<#eljen>

DJ Skyline
#19183
része a wallpapernak,nem tudom!😊

The FlashBack
#19182
mi az a black box a jobb felsõ sarokban?😄

DJ Skyline
#19181


ScOrpY
#19180

Enny1

#19179
winamp skin-t plz, thx

k8bal
#19178
az ott be van! csak a fekete skin van beállítva...

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

eörgs
#19177
nyihihííí

erö

#19176
alpha blendinget winampba befelekapcsolni. :|

\"Gőzben, vízben, még 500 méteres tengermélységben is kifogástalanul működő karóra. Pontos, elegáns, megbízható! Lepje meg vele vízbe fulladt kedveseit!\"

Shadowkiller
#19175
Állat!!!!!!!! <#buck>

\"És miért zuhanunk a mélybe...?...Hogy megtanuljunk kijönni onnan.\" Thomas Wayne (Batman Begins) \"Nem tetteink elhamarkodottak, csak rohanó tettek közt élünk.\" Shadowkiller

B@ldrick
#19174
Transparent_desk_video
<#idiota> <#nevetes1>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

desigo
#19173
lol 😊
I.C.ram
#19172
Kiszel Tünde powaahh!
Shadowkiller
#19171
Ja nálunk is! <#vigyor3>

\"És miért zuhanunk a mélybe...?...Hogy megtanuljunk kijönni onnan.\" Thomas Wayne (Batman Begins) \"Nem tetteink elhamarkodottak, csak rohanó tettek közt élünk.\" Shadowkiller

ScOrpY
#19170
nálunk ma ku**ára villámlott

Enny1

akyyy
#19169
ez kõ nékem

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

desigo
#19168
ilyen villámot se láttam még😊

CoolStuff
#19167
shell bazerga minimalra... szerintem!<#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

desigo
#19166
jaa
79Alba
#19165
Dög <#taps>

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

The FlashBack
#19164
klikk a smileyra emberek😄D

B@ldrick
#19163
kimegy<#levele>

<#vigyor2> <#idiota> <#wink>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

The FlashBack
#19162
#19161
A wb skin nagyon broáf :p

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#19160
Hmm, volt már sokkal jobb asztalod is 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

desigo
#19159
Nfol
#19158
Üdvözöl mindenkit barátunk, a fû:

http://nfol.extra.hu

#19157
Pl. innen.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Shadowkiller
#19156
Na Íme most végeztem kb ez így egy darabig megmarad!! (rendbe rakom a gépem azt utánna foglalkozok majd komolyabban ezzel a témával!)<#vigyor3><#bee1>

\"És miért zuhanunk a mélybe...?...Hogy megtanuljunk kijönni onnan.\" Thomas Wayne (Batman Begins) \"Nem tetteink elhamarkodottak, csak rohanó tettek közt élünk.\" Shadowkiller

Shadowkiller
#19155
Ja nekem is ez jött le! Na most azzal csak az a problémám hogy alig találok komplett stylet! Meg rendes cuccokat te honnan szedsz??

\"És miért zuhanunk a mélybe...?...Hogy megtanuljunk kijönni onnan.\" Thomas Wayne (Batman Begins) \"Nem tetteink elhamarkodottak, csak rohanó tettek közt élünk.\" Shadowkiller

#19154
Amelyik jobban beválik neked. Hozzám a stylexp közelebb áll, gyorsabb, folyamatosan elérhetõek az új skinek, de nem utolsó sorban nem macerás a telepítése..

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Shadowkiller
#19153
Sziasztok srácok!
Na én is próbálkozok keményen csak nem nagyon akar menni! Elõször is azt szeretném megtudni, hogy melyik jobb windowblinds vagy styleXP?A többit majd késõbb láttam egy két nagyon coool asztalt itt!!! :-D

\"És miért zuhanunk a mélybe...?...Hogy megtanuljunk kijönni onnan.\" Thomas Wayne (Batman Begins) \"Nem tetteink elhamarkodottak, csak rohanó tettek közt élünk.\" Shadowkiller