Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#19252
Kattints a képre jobbgombal és menj a kép megjelenítésére😊

nyami
#19251
wp-t pls

The FlashBack
#19250
már megin xar lett a minõsége én ezt nem értem, de nem is érdekel

The FlashBack
#19249
úgyhogy pótolom

The FlashBack
#19248
köszi, mindjárt alkotok is belõle valamit, bár még a mostanit se raktam fel😄

nyami
#19247
utóbbi 4hez grat (y)

B@ldrick
#19246
4 tetszetõs szépek deskek <#eljen>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

gnar killer
#19245
ez aranyos 😄
többieknek htx (:

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

robotnyk
#19244
thx
wp
The FlashBack
#19243
király
wp linket pls

robotnyk
#19242
VinylToy
#19241
tényleg szép munkák, minimal style roxx!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

precision
#19240
tetszik

Bazinga!

cement
#19239
a silent hilles bigyon kivul minden über faja 😊 nagyon jok a szinekö

respect to the man in the ice cream van

desigo
#19238
Az utóbbi háromnak grat!
quack
#19237
azt hogy tudom megcsinálni hogy egyesével rendelek minden ikonhoz egy általam választott új ikont? (jólmegmondtam)
tehát hogy mondjuk nem az egész ikonpack-et, csak egy-kettõ kell belõle, egy másik packbol pedig másik pár darab
ezt meg lehet oldani?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

agyhalál
#19236
Ki kell, hogy ábrándítsalak😞

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

robotnyk
#19235
ha nem WB-s a style, akkor linket kérnék szépen 😊
robotnyk
#19234
csupa minõségi desk a mai napon, grat 😊
agyhalál
#19233
Mindkettõ nagyon tetszik: #19231, #19229.
Saját:

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

robotnyk
#19232
szép a wp
gnar killer
#19231

The sky is falling, I don\'t care, I just wan\'t to feel good! *** Fordított szmájlik (:&#8482;

precision
#19230
nice

Bazinga!

#19229

Mr_no_NaMe
#19228
Lálö akkor még az avantbrózert nem is láttad 😄
Most nyomtam restartot mert háromszázezer program meg ablak volt nyitva és nem akartam válogatni, hogy mit haggyak vagy mit csukjak be.
Doomista
#19227
birja az iramot 😄

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

The FlashBack
#19226
<#eljen>
engem idegesítene ennyi futó program😄D

Mr_no_NaMe
#19225
Hátteret én csináltam nem nagy szám de nekem tetszik
cement
#19224
wp linkt plz, nagyon nice

respect to the man in the ice cream van

The FlashBack
#19223
<#eljen>

Aquir
#19222
jóa

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Nfol
#19221
Cillit Bang elõtt és után.

http://nfol.extra.hu

ddomi87
#19220
inditsd újra és jó lesz....imádoma fórumot-segítek magamon legalább<#eplus2><#eplus2>

ööö...retekegér...!

ddomi87
#19219
u.i.:nem megy a themes ami eredetibe van benne-blindsbe😞

ööö...retekegér...!

ddomi87
#19218
plz help...felraktam a blindes-t és nem tudom visszaállítani az eredeti(megjeygzem nagyon szép😊)alap kék beállítást...ez a 98-as feeling maradt.hogy hozhatom vissza? plz help!

ööö...retekegér...!

#19217
köszi szépen!

VinylToy
#19216

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#19215
Szevasztok nekem is jó lenne legalább a progi neve vagy nem tudom szal az kéne hogy mivel lehet megcsinálni.

ddomi87
#19214
dolgozz meg rajta egy kicsit<#beka3>

ööö...retekegér...!

VinylToy
#19213
nincs

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#19212
megvannak hozzá a cuccok? ikonok, wp, winampskin, vs, meg minden? nagyon kéne mert nagyon tetszik

VinylToy
#19211


Tavaly szeptemberben volt ilyen, csak hogy a narancs-fekete-szürke színeket említette valaki. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

mirror angel
#19210
Köszi mindketõtöknek!

Tessék wp link.

SASboy
#19209
specialista mirror angel nagyon szép minkettõtöké. mirror anger tudnál adni wp linket?

nice legs. what time to open?

#19208
Nagyon jó.

#19207
Mindenkinek nagyon köszönöm.

mirror angel
#19206
Nagyon szép!

nekem most ilyen.

ddomi87
#19205
muti a tiédet..csak h legyen mirõl dolgoznom<#vigyor3>

ööö...retekegér...!

cement
#19204
hát ez... WOW

respect to the man in the ice cream van

B@ldrick
#19203
csini lett 😊 <#eljen>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;