Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maxtreme
#19152
Most ilyen. (semmi xtra, nem fut 2 kiló prog 😊 )

Balumann
#19151
és Win + M -el is, de nem tom mi a különbség 😄

Balumann
#19150
win + D gombra is lerak mindent a tálcára ^^

Malakai
#19149


Command=2
IconFile=explorer.exe,3

Command=ToggleDesktop


Ez legyen egy scf fileban.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

gamerman01
#19148
HELP!!!
Az asztal megjelenítése ikont hogy tudnám visszavarázsolni a tálcára?

The FlashBack
#19147
Háttér<#wilting>

LouiS Kmét
#19146
LS-




1024

aston shell
#19145
tetszik! imadom az aston shell skineket...<#hehe>
<#eljen>

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

Encore
#19144
passatgt
#19143
www.ingyen.pweb.info/asd.zip

ifo=info😊

SASboy
#19142
A távoli kiszolgáló nem található 😞

nice legs. what time to open?

passatgt
#19141
www.ingyen.pweb.ifo/asd.zip

Bennt van az msstyle és a patchelt dll,csak be kell másolnod.Háttér,meg samurize cucc

passatgt
#19140
Becsomagolom és feltöltöm mert már nememlékszem😊

SASboy
#19139
tetszik. wp linket tudnál adni?

nice legs. what time to open?

passatgt
#19138
Ha valakinek kell szóljon😊Nemnagycucc:samurize meg egy msstyle

The FlashBack
#19137
nem rossz

arsene
#19136
csak ami szem-szájnak ingere......

\"Találkozni kell Istennel, meg akarok kérdezni tőle egyet-mást\"

passatgt
#19135
Egyszerû😊

CoolStuff
#19134
Faja... ja és fókasziámi rulZ!😉 külön riszpekt!

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#19133

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#19132
Htx!😊

Winamp5
Itt a winamp skin!

A tálca skinjét nem találom, de az is deviantos... Luminous Win a neve és WindwBlinds-el applikáltam...

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

SASboy
#19131
mivel csinálod a képet? eszméletlen szar minõségû. az asztal amúgy tetszik.

nice legs. what time to open?

The FlashBack
#19130
SASboy
#19129
nem tetszik az a téma, sry. a wp viszont jó

nice legs. what time to open?

ScOrpY
#19128
nincs valami nagy wp válszték minimalisticban, azé ilyenek, lusták

Enny1

Törölt felhasználó
#19127
Mostani reinstall után:
The FlashBack
#19126
volt már jobb

#19125
nice

ScOrpY
#19124

Enny1

#19123
 castor
#19122

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

SASboy
#19121
szép

nice legs. what time to open?

iko
#19119
<#wilting> VIP bonyodalmak

spam. sry

Aquir
#19118
akkor töröld ezt is vagy tedd ujra 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

iko
#19117
hopsz töröltem :o ez az: semmi extra

spam. sry

passatgt
#19114
Ezt én csináltam progik nélkül,nem foglalják a memóriát <#buck>

http://sgtagok.srv.hu/pictures/pix_1145721169-32.jpg

#19113
tetszik!

aston shell
#19112

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

#19111
nekem darkvödörös van 😛

#19110
találtam jó ipodos háttereket, ilyen narancssárgákat, ha kell majd linkelek

The FlashBack
#19109
<#eljen>
ez igen, nagyon tetszik a tálca, és ami felette van.
Ugye winamp 3?

#19108
közbe rájöttem hogy az nem tálca, hanem winamp skin, most találtam meg 😊

SASboy
#19107
wp-t pls😄

nice legs. what time to open?

#19106
ja és wp linket plz

#19105
mármint a vs-t? melyik progi?

#19104
az asztalt mivel csináltad?

Aquir
#19103
lál 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

CoolStuff
#19102

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

#19101
wp & vs link plz