Hogy néz ki az asztalod?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
DesktopX Vidgettel van kint az óra és a vinyók is.
Idõjárást azért vettem le mert nem volt összhangban a sárga nap a háttérrel, de miután betettem ide a képet azután visszatettem 😊
azonban volt már ár példa hogy kérdeztem valamit és hülye paraszt módján leoltottak nem lett volna egyszerûbb válaszolni?meg ott a faq az meg szerintem semmit nem ér szinte egy két link jó azt kész
azért még várom a válaszokat
thx
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
@#19810: "nem vagytok hajlandóak segíteni" Csak nekem tûnik ez szemrehányásnak? Arra nem is gondoltál, hogy esetleg senki nem ismeri, vagy használja az itt levõk közül olyan szinten ezeket a programokat, hogy segíteni tudna?
@#19812: Gondolom még nem tünt fel a banner alatt levõ, jól látható link: "FAQ, olvasdel".
Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
ArtlessDesign!!!

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
ArtlessDesign!!!
A #19786 kérdésre még nem kaptam választ...😞
ArtlessDesign!!!
attól függetlenül várom a helpeket mert már sokszor kértem segítséget sajna a magyar bbleanes oldal már nem fejlõdött aztse naon tudom úgyhogy help a samurize hoz meg mindenhez
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
ez az enyém.azt tudom hogy lekéne vennem szinte az összes ikont a sysmetrix meg a samurize azért nincs fenn mert ti nem vagytok hajlandóak segíteni annak használatába vagy legalább egy magyar útmutatót adni hozzá meg a tööbbi cucchoz amihez szükségem lenne egy naon fasza desktop készítéséhez
amúgy ezen csak iconpackager alien ikonokkal meg vista style stylexpvel van
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
#19792 csak a legfontosabbakat hagyd kinnt, a tobbi amugy is ott van a start menuben. ha nincs, akkor tedd be 😊
#19791 a #19754-es hozzaszolasban mar ott a megoldas 😊
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
Sokkal megbízhatóbb a StyleXP vagy a Window Blinds szerintem.
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
megéri telepíteni vagy szétba...a a rendszert?
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
a témád Stylexpbõl a wisp?
ja meg melyik progival csináltad azokat ott jobb oldalt a szabad helyet meg ilyeneket?
Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester
csak, hogy ne legyen ugyan olyan a hatter 😊))
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
szep (szokas szerint)
deviantart-rol szede az ilyen hattereket, vagy honnan?
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

szvsz hasznalj vmi iconpackage progit, aztan utosebb lesz...
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
illetve, ha te is krealsz es feltoltesz, akkor nem is jon meg az uzi?
mert akkor azert nem kaptam meg semmit...
\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!