Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19826
Szerintetek érdemes felrakni a windowblinds, iconpackager-t? meg a többi kiegészítõt?

zolo15
#19825
bocs hogy ilyen hülye vagyok :részletesebben el tudnád mondani hogy mik vannak rajta?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Törölt felhasználó
#19824
Köszi mindenkinek 😊
DesktopX Vidgettel van kint az óra és a vinyók is.
Idõjárást azért vettem le mert nem volt összhangban a sárga nap a háttérrel, de miután betettem ide a képet azután visszatettem 😊
zolo15
#19823
igazad van ezért bizonyos személyektõl bocsánatot kérek
azonban volt már ár példa hogy kérdeztem valamit és hülye paraszt módján leoltottak nem lett volna egyszerûbb válaszolni?meg ott a faq az meg szerintem semmit nem ér szinte egy két link jó azt kész
azért még várom a válaszokat
thx

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

agyhalál
#19822
@#19807: Természetesen nincs semmi írott megkötés. De gondold át, hogy érdemes-e csak azért beraknod a saját asztalod képét, mert megváltoztattad a háttérképedet és azon kívül semmit. Ennyi erõvel berakhatná pár száz ember azt a képet, ami Windows install után elöször fogadja. Lenne értelme?
@#19810: "nem vagytok hajlandóak segíteni" Csak nekem tûnik ez szemrehányásnak? Arra nem is gondoltál, hogy esetleg senki nem ismeri, vagy használja az itt levõk közül olyan szinten ezeket a programokat, hogy segíteni tudna?
@#19812: Gondolom még nem tünt fel a banner alatt levõ, jól látható link: "FAQ, olvasdel".

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

PESK
#19821
hhhmmm...bocsi de ezt nem nagyon értem<#shakehead>

ArtlessDesign!!!

aston shell
#19820
szvsz desktop object

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

PESK
#19819
De tényleg ezt a kis óraszerûséget a #19784 hozzászolásban h rakták be az asztalra???

ArtlessDesign!!!

PESK
#19818
JAJA!!!

ArtlessDesign!!!

aston shell
#19817

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

PESK
#19816
hát nemtom sokhelyen van szinte minden progis oldalonde általában csak 30napos verziok. Szedjé le hozzá vmilyen cracketa dc++rõl..

ArtlessDesign!!!

gordon 24
#19815
Köszi! És ezt StyleXp-t merre találom?

Downhill!!

PESK
#19814
Nahh szoval a tálcát nem lehet szinezni hanme a StyleXP-ben kell uj témát váltani..
A #19786 kérdésre még nem kaptam választ...😞

ArtlessDesign!!!

zolo15
#19813
thx!
attól függetlenül várom a helpeket mert már sokszor kértem segítséget sajna a magyar bbleanes oldal már nem fejlõdött aztse naon tudom úgyhogy help a samurize hoz meg mindenhez

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

gordon 24
#19812
Hogy kell szinezni a tálcát?

Egyébként nagyon szép!!!!

Downhill!!

zolo15
#19811
szóval PLEASE HELP FOR ME

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#19810


ez az enyém.azt tudom hogy lekéne vennem szinte az összes ikont a sysmetrix meg a samurize azért nincs fenn mert ti nem vagytok hajlandóak segíteni annak használatába vagy legalább egy magyar útmutatót adni hozzá meg a tööbbi cucchoz amihez szükségem lenne egy naon fasza desktop készítéséhez
amúgy ezen csak iconpackager alien ikonokkal meg vista style stylexpvel van

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

magus
#19809
um, hogy tudom lecserelni a kuka ikonjat? parancsikonnal ott van az ikoncsere funckio, de a lomtarnal nincs...

quack
#19808
nem értem mit akarsz ezzel mondani, hol írtam olyasmit hogy ezt nem rakhatja be?

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

#19807
De ide minden asztalt be lehet tenni, nem csak ami kicsit tuningolva van 😊. Nincs sehol kiírva, hogy aki alap tálcát vagy mást használ, az be sem teheti 😊

gordon 24
#19806
Lehet! Hogy kell megváltoztani az alap 3 szinen kívûl a tálca szinét?

Downhill!!

quack
#19805
vagy azért mert tök semmilyen

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

gordon 24
#19804
Szereted a NASCARt? Mert ha nem akkor értem miért nem.

Downhill!!

aston shell
#19803
nemtom miert, de nekem nem jon be...

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

gordon 24
#19802
Opsz kicsit nagy lett bocsi!!!!

Downhill!!

gordon 24
#19801
Az enyém ilyen:

Downhill!!

#19800
az enyémen van sok rendetlenség 😄 lol
The FlashBack
#19799
F.A.Q

aston shell
#19798
#19796 wb 4 ever 😊
#19792 csak a legfontosabbakat hagyd kinnt, a tobbi amugy is ott van a start menuben. ha nincs, akkor tedd be 😊
#19791 a #19754-es hozzaszolasban mar ott a megoldas 😊

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

desigo
#19797
Én régebben telepítettem de inkább újraraktam a gépet.
Sokkal megbízhatóbb a StyleXP vagy a Window Blinds szerintem.
zolo15
#19796
illetve a Vista Inspiratot érdemes feltenni?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

zolo15
#19795
valaki ismeri a Vista Transformation Pack-ot?
megéri telepíteni vagy szétba...a a rendszert?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

#19794
ebbe a theme managerbe hogy kell megnyitni a clearonsuite asztalt?

magus
#19793
Engem is érdekelne, hogy honnan szeded ezeket a jó háttérképeket.

magus
#19792
sok? tegnap este azert kezdtem el takaritani, mert nem fert ki tobb ikon, teljesen elleptek, igy puritannak tunik nekem^^ iconpackage progi mit csinal pontosan amugy? s egy programnevet tudsz mondani?

#19791
Hogy lehet olyan tálcát cisnálni?

zolo15
#19790
légyszi egy linket az iconokhoz?!
a témád Stylexpbõl a wisp?
ja meg melyik progival csináltad azokat ott jobb oldalt a szabad helyet meg ilyeneket?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

aston shell
#19789
na, a mostani 😊
csak, hogy ne legyen ugyan olyan a hatter 😊))

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

aston shell
#19788
ui.: az en talcam szebb! 😛

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

aston shell
#19787
lol!
szep (szokas szerint)

deviantart-rol szede az ilyen hattereket, vagy honnan?

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

PESK
#19786
Azt a kis órát v mit h raktad oda ki?

ArtlessDesign!!!

desigo
#19785
Ez is szép!
Feltöltöd valahova ezt is?
Amúgy honnan szeded a háttereidet?
Törölt felhasználó
#19784
Csak azért, hogy nelegyen egyforma hátterünk 😊
Törölt felhasználó
#19783
Jól néz ki 😊
aston shell
#19782
nem rossz,csak tul sok az ikon.
szvsz hasznalj vmi iconpackage progit, aztan utosebb lesz...

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!

magus
#19781
itt az enyém is

G1nic
#19780
tisztajó

oldschool.trance.techno.rave

G1nic
#19779
tisztajó

oldschool.trance.techno.rave

#19778
Passz, én sosem töltöttem fel oda, de határozotttan emlékszem amíg oda jártam, hogy volt egy ilyen korlát(persze a letöltésvezérlõvel is ki lehet kerülni általában).

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

aston shell
#19777
50 mb utan??? en mar vagy 1 gigat lehuztam onnan, semmi sem jott ki...
illetve, ha te is krealsz es feltoltesz, akkor nem is jon meg az uzi?
mert akkor azert nem kaptam meg semmit...

\"I will always use google, before asking dumb questions!\" Tudtad, hogy a sorozatgyilkosok sokat kerdeznek? Tudtat? He? Nem? Na? Meg mindig nem tudod??? The goodest place in the world is EILAT!