Hogy néz ki az asztalod?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19876
Unatkoztam 😛

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#19875
Nem használom-e két programot.A téma a Customize.org-rol való,a neve axiis-o remix.Az ikonokat Avedesk 1.3-al adtam hozzá.A háttérkép a Garvgraphx.com-ról származik. Az ikonok pedig innen vannak:LinkEgyébként ebbõl készitettem egy sorozatot,amely megtekinthetõ a galériámban.

#19874
Ez melyik progival? Wb, style xp?

#19873
pff..nekem vmi ikonszett kéne, de a style xp csak egy fájlban fogadja el õket
berlinboy6329
#19872
SEGÍTENE VKI? #19860

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

ScOrpY
#19871
<#eljen>

Enny1

#19870
Köszönöm.

#19869
Az ikonokat Avedesk 1.3-al adtam hozzá.Ha érdekel innen letöltheted a programot:LinkA téma az sima msstyles volt.

Balumann
#19868
Ezt a Talisman skinezõt próbálta már valaki? Elég jónak tûnnek azok a skinek amik fennvannak ezen a customize.org oldalon :|

#19867
Wow, azt hiszem az elsõ igazán szép asztalod<#wink><#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#19866
Az ikonokat hogy adtad hozzá? mert nekem az nem megy (egyébként style xp-t használok)
#19865
Bocsi.Tessék a téma:Link

#19864
öhmm..az XP THEME-t honnan szerezted? vagy ez így egyben egy téma?? a tálcával + háttérkép?
#19863
Köszi.Tessék a lelõhely:Link

#19862
ááá, a témát honnan szerezted? naon jó
#19861

berlinboy6329
#19860
Help!

Leszedtem a cursorXP nevû cuccost felrakom és az egér tuljadonságai közt tudom haszálni.De mégse,mivel van 1 csomag,amit alkalmaztatni akarok vele,erre nem tudja megnyitni.A csomag tele van png-kel meg 1 ini filelal,de a progi meg csak a curxpthemet látja. Mit csináljak?

<#help><#help><#help><#help>

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

B@ldrick
#19859
htx 😊 lesz ez még jobb is <#idiota>

&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

Crem
#19858
<#eljen><#integet2>

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#19857
<#eljen>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#19856
Jó<#eljen>

precision
#19855
<#eljen>

Bazinga!

robotnyk
#19854
nájsz
B@ldrick
#19853


&#9612;Lost &#9632; Dexter &#9632; 24 &#9632; Spartacus &#9632; NFL&#9616;

SASboy
#19852
ObjectDock plus

nice legs. what time to open?

magus
#19851
igaz, az ujabb verzio mar tudja, a 2.5-s meg nem

k8bal
#19850
lehet azt is de lehet egybe alkalmazni az egészet mindenre!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

magus
#19849
stardock iconpackerben leszedek egy .icl filet, de az nem egy package file, csak egy icon library, azutan egyenkent be kell allitanom mindig mihez milyen ikon tartozzon?

Törölt felhasználó
#19848
Tõlem 😊
The FlashBack
#19847
ha kicsit vissazolvasol, megtalálod
azt hiszem ezt linkelték ki...

PESK
#19846
Erre gondoltam!!!

ArtlessDesign!!!

k8bal
#19845
ez kinek ment??

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van egy olyan seggbe baszott gomb is hogy VÁLASZ!!!!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

PESK
#19844
Ez a háttér honnan van mer nagyon teccik?

ArtlessDesign!!!

zolo15
#19843
azt a programok internet meg ilyenek azt mivel csinálod azokat a lapfüleket?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

magus
#19842
ezt mivel csinaljatok, hogy lehet valtogatni a desktopok kozott? s hogy atlatszo az ablak?

#19841
style-xp-hez melyik oldalról tõccsek témát? :M

SASboy
#19840
mostani

nice legs. what time to open?

k8bal
#19839
attól függ akarod-e használni is! 😊)

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

SASboy
#19838
hát én a windowsblindset egyszer raktam fel nagyon belassult a gépem tõle. tuti nem raknám fel újra. a másikat nem ismerem.

nice legs. what time to open?

#19837
Érdemes felrakni a windowblinds, iconpackagert?

cement
#19836
ez gecijóóó

respect to the man in the ice cream van

SASboy
#19835
windowsblindssel

nice legs. what time to open?

SASboy
#19834
wow kurvajó

nice legs. what time to open?

k8bal
#19833

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

k8bal
#19832

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

Buci
#19831
Hi allz! Megint újítottam:

clean
dirty

carpe diem

zolo15
#19830
StyleXP-ben hogy tom megcsinálni hogy újraindításnál is az a stílus legyen amit beraktam és ugyanezt iconpackagerben hogyan lehet?

Codegen 6099/Chieftec 410W/Asus M2N-E/AMD Athlon64 X2 3600+/Scythe Ninja+/1GB Kingmax 667MHz/Asus 8600GT/Asus DRW-1814BLT 200GB winchester

Törölt felhasználó
#19829
A tálca és ikon Style XP, az óra és a vinyó kijelzése pedíg DesktopX program Vidget alkalmazásával. Van még Objeck doc-om is de az nem látszik rajta, azt használom az ikonok helyett. 😊
Doomista
#19828
skinstudioval !

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

berlinboy6329
#19827
Hogy lehet átláccóvá változtatni a tálcát?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/