15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #14979
    Csak nem most vette az illető? És eladta a T300-át ?
    Ívelt monitor? Szép zöld háttérfény ? :)
    Utoljára szerkesztette: pointer4, 2019.08.21. 21:58:57
  • TomStorm
    #14978
    Kipróbáltam Fana DD-t minap.Nagyon durván lehet menni vele nagyon szépen lehet fogni vele de őrület az egész.A markom kinyiffant 5 perc alatt rá 10 percre meg az alkarom:D

    A Digit jelzőt nem lehet látni rendesen túl apró betük(felesleges).
    Maga a bázis nem nagy sőt én kisebbnek láttam az elődjeinél.

    F1-hez már teljesen felesleges(elektro szervo ugye).

    Én örültem hogy kipróbáltam mert így tudom hogy nincs szükségem rá.Zsebbe marad 400ezer:)

  • bardocz
    #14977
    Az lenne? Lehet a kalibrálós videók miatt gondolom, hogy potméteres. Egy időben gondolkoztam, hogy kéne egy olyat vennem, de az árát sokallom.
  • lac coo
    #14976
    A fana az hall szenzortos, az tuti, szerintem az örökélet, tömény acél az egész. néha megbolondul, ki kell pucolni de jó cucc..igaz én eladtam már ...
  • macleody
    #14975
    Muti hol van a fanatec váltóban poti.
  • bardocz
    #14974
    Igen az nagy plusz, ha jól tudom a thrustmasters az potméteres, mint a logitech meg fanatec váltói, arról meg tudjuk, hogy nem örökéletűek.
  • Marcinko
    #14973
    2 éve használom az SHH váltót, csak jót tudok róla mondani ! Már az enyém is hall szenzoros változat volt az meg elméletben örök élet +1 nap !

    Utoljára szerkesztette: Marcinko, 2019.08.20. 12:14:43
  • bardocz
    #14972
    Arról speciel nem, de érdemes ránézni az SHH váltóra, főként 3D nyomtatott, pont most került fel egy videó róla, és az áráért nagyon jónak tűnik.
  • pointer4
    #14971
    Na, a T300 igen fasza kormány. Azt hiszem nem is egy klasszissal jobb mint a G25.
    Van valakinek véleménye a Thrusmaster 8 sebességes váltójáról ?
  • arty
    #14970
    írtam privátot ;)
  • pointer4
    #14969
    2 nap olvasgatas után én is t300-ra jutottam. köszi a megerősítést. Bár nem akartam ennyit költeni rá...
  • arty
    #14968
    t300
    esetleg g29

    ólcsóbban t150
  • oneal1
    #14967
    sziasztok!

    logitech g27-hez tápot kapni esetleg itthon valahol?
  • pointer4
    #14966
    Na szevasztok! :)
    Ajánljatok valami kormányt egy béna újrakezdőnek :)
    Nem kell kézifék, elég a kormány váltó. Legyen 2 pedál és jó FFB.

    Még mindig Logitech G sorozat a menő, vagy van valami ami használható ennyi év távlatában? Trustmaster, Fanatec stb ? Csak használt érdekel :)
  • GPx8
    #14965
    Köszi!
  • bardocz
    #14964
    Talán 60-70 között, 82k-ért már van új, garis, bontatlan.
  • GPx8
    #14963
    Sziasztok!
    Mennyit érhet most egy keveset használt Lg G29 szett?
  • JUVEfun
    #14962
    Ted már be a linkjét lécci , mert igy látatlanba nehéz megitélni
  • Bamas
    #14961
    Üdv! Láttam az ebay-en árulnak Logitech kormányokhoz is való, kínai gyártású kéziféket. Van ilyen valakinek? Működik és nyúzható is? A plug and play tényleg működik a windows alatt, ahogyan a leírásban van, vagy ezek nem komoly szerkentyűk. Mondjuk az ára ezeknek is 20-30 ezer forint...
  • Solt
    #14960
    Ha a jobb vezetési élményt keresed, akkor bármelyik Fanatec-re megéri lecserélni a G29-t. Az, hogy vannak velük gondok, az "természetes", erre van a garancia. A Fanatec-nek mint ökoszisztémának nem igazán van alternatívája, szóval ha anyagilag nem okoz problémát, akkor szerintem egyértelműen jó választás. Egyébként egy G29-hez képest már egy TM T300 Alcantara is nagy előrelépés élményben...

    A DD másik liga mind élményben, mind anyagilag. Mivel nincs semmilyen áttétel, ezért sokkal precízebb, gyorsabb, részletesebb az FFB egy szíjas kormányhoz képest. Egyértelműen ez a jövő / jelen, jó darabig nem lesz újabb technológia kormányok terén, szóval ha valaki hosszútávra tervez és van rá kerete, annak jó választás lehet.
  • Bamas
    #14959
    Sziasztok! Tudom, hogy megosztó a kérdésem, de: visszaolvasva sok hozzászólást a Fanatec kormányokról a vélemények eléggé megoszlanak. Vannak akik nagyon dícsérik, sokkal jobbak a Logitech vagy Trhustmaster kormányoknál, ugyanakkor sokaknak problémáik adódnak velük. Konkrétan a bázisokra (wheelbase) gondolok, nem a kormánykerékre. Akinek van Clubsport 2.5 mik a tapasztalatai? Érdemes egy Logitech G29-et lecserélni erre? Mondjuk az én megítélésem, hogy a G29 váltója nem valami strapabíró konstrukció, ezt az ára is mutatja. A Fanatec rendszerekben több lehetőség van, pl. ott a kézifék is (tudom a TH-nak is van, de nem olcsóbb) Esetleg valaki találkozott már személyesen a DD1 vagy 2-vel? A videókat nézve nem igazán jön le, hogy mennyivel másabb élmény. Árban van különbség rendesen, ezért az ember a döntés előtt tájékozódni próbál...
    Köszönöm, ha segítetek a tapasztalatotokkal, nem vérre menő vitát szeretnék indítani, csak véleményeket!
  • bardocz
    #14958
    Úgy tűnik a garanciába cserélt wheelbase is kezdi feladni.
    Dirt rallyban mentem zsinórban egymás után egy szakaszon párszor, a végére elkezdett elfogyni a kormány ereje, majd teljesen eltűnt.
    Teljes lehűlés után újra próbálva még mindig eszméletlen gyenge, nagyobb a kormány alap ellenállása, mint az erő amit kifejt,
  • lacica
    #14957
    Köszi a választ.Így,már nyugodtabb vagyok !!!
  • arty
    #14956
    Semmit, az csak usb-n működik :)
    HACSAK nem akarod szekvenciális módban használni, úgy oké, de H módban nem.

    Kormányra dugott működést a konzolokhoz találták ki.

    Utoljára szerkesztette: arty, 2019.02.08. 00:20:34
  • Norbixx75
    #14955
    Esetleg szed szét és az elektronikai panelon hátha van valamilyen beazonosító kód, chip sorszám, stb. , arról egy fotó ide például ...
  • macleody
    #14954
    Csinálj róla egy fotót szerintem, mert még a google se dob rá semmit, legalábbis én nem találtam.
  • salsafun
    #14953
    Sziasztok!
    Régi www.Majesty-products.com matricás kormányt és pedált kaptam ajándékba. Más típusszámot nem látok rajta . Xp-re keresek hozzá drivert hogy használni is tudjam mert csatlakoztatáskor nem ismeri fel a gép.
    Tud valaki segíteni?

    Andor
    [email protected]
  • 818391mate
    #14952
    Ha már belelendültem, egy ismerős vett egy logitech momo kormányt. A vezérlőpultban működik minden, de a profiler, a játékok nem érzékelik. Valami tipp? Régebbi illesztőprogram? vagy nem tudom.
    Köszönöm a segítséget.
  • 818391mate
    #14951
    Köszönöm, megpróbálom.
  • Szabi #14950
    szedtem már szét a 920-asom hogy kitakarítsam a visszaváltós potmétert, nem nagy művészet és videók is vannak bőven
  • 818391mate
    #14949
    Annyival előrébb vagyok, hogy találtam alkatrészt.
  • 818391mate
    #14948
    Jó napot.
    Érdeklődnék, hogy hogyan oldhatnám meg ha eltörött a g27-esem kormány leszorítója. Regisztráltam a miskolci szervíz oldalán, de adatokat kérnek a vásárlásról és én már használtan vettem a cuccot. Valakinek nincs esetleg? vagy érdemes ezt szétszedni mérnöki diploma nélkül? Teljesen kétségbe estem. Köszönöm előre is.
  • lacica
    #14947
    Üdv. Kérdésem a következő. Mit tegyek,hogy lássa a T300 bázisom, a T500-as váltom??? A váltó usb-n keresztűl hibátlan,de ahogy ráteszem a kormányra,láthatattlaná válik.Megköszönnék érdemleges választ.Üdv.
  • arty
    #14946
    jóvolt
  • JUVEfun
    #14945
  • TomStorm
    #14944
    Ja hagyom is.
    Carbon megrendelve,hét közepén itt is lesz.
  • bardocz
    #14943
    Azt írja nem kompatibilis vele elektronikai okok miatt.
  • TomStorm
    #14942
    Azt tudja valaki esetleg,hogy a McLaren kormányhoz jár alapból az átalakító Csw1-hez?Vagy külön kell venni?
  • TomStorm
    #14941
    Na probléma megoldva.Az esport rim csak jövőév áprilistól lesz elérhető így marad a carbon:)
  • TomStorm
    #14940
    Tudna valaki nyilatkozni az új Fanatec esport F1 Rimről(ClubSport Steering Wheel F1® Esports)?
    Mert ugye van 2 lehetőségem az egyik az imént említett a másik a Formula Carbon kerék.
    Mivel még nem volt ilyen tipusú kormány kerekem így nehéz dönteni:)