15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bardocz
    #14939
    Eddig elég gyorsak és közreműködőek, az se volt probléma, hogy költöztem, ma adtam fel nekik a kormányt.
  • bardocz
    #14938
    Végigpróbáltam a kábeleket is már.
    Cockpitbe én is párszor bevertem magam. Kábeleket rendezni meg módosítani is szívás vele. Viszont van rendes fékre lehetőség.
  • macleody
    #14937
    Nekem volna jópár játék amit tolhatnék, de a cockpittől nem férek oda az asztalhoz :) A csatlakozókat meg a kábelt megmozgattad? Hátha csak valami érintkezési hiba. Nálam a konnektorból jövő vezeték csatlakozóját kellet múltkor beljebb gyömöszölni a tápba, mert vagy 2mm-t kijjeb csúszott és nem kapcsolt be a kormány.
    És mostmár tudom mi a hátránya a cockpitnek. Állítottam még az üléspozíción, úgy belerúgtam a kormánytartó sarkába térddel, azt hittem lerohad a lábam. Szóval vigyázzatok, a baleset veszélyes :)
  • bardocz
    #14936
    Amíg angliában voltam, és nem volt mindig a netre kötve a gép, minden frissítés elrontotta, de az utóbbi időben valamiért nem romlott el folyton, pedig pár frissítés volt azóta. Fura, de mondjuk örültem neki.
  • Solt
    #14935
    Tipikus! :) Nekem hetek után volt pár órám, hogy játsszak, erre a fele arra ment el, hogy életet leheltem a cuccba a frissítés után! Kurva kiábrándítóak ezek, de ez van... :)
  • bardocz
    #14934
    Legutóbb egészt gyorsan válaszoltak, remélem most is hamar lefut a dolog. Nincsen semmi más játékom, amit játszanék jelenleg :D
  • Solt
    #14933
    Akkor garancia, kár húzni az időt... majd írd meg mi lett! :)
  • bardocz
    #14932
    Igen, megvolt.
    Ha jól emlékszem ez úgy is bekapcsol, ha az usb-t kihúzod, és nincsen semmihez hozzákötve. De most így se. Lehet a gomb rossz, mert olyan sokszor volt, hogy első nyomásra nem indult, csak rántott egyet, majd második nyomásra bekapcsolt rendesen, elkezdett kalibrálni, és ment.
  • Solt
    #14931
    Előtte megvolt minden Fanatec szoftver eltávolítása? Ha ez sem segít akkor írj nekik, bár el nem tudom képzelni, hogy egy külső tápos cuccnak mi baja lehet amitől nem kapcsol be.
  • bardocz
    #14930
    Drivert újraraktam, de semmi, gép újraindítás is megvolt. Power gombra nem csinál semmit. Pedig úgy rákészültem, hogy hazajövök munkából, és csak játszok :D
  • Solt
    #14929
    Nekem nem kapcsol be amíg a power gombot meg nem nyomom a bázison, hiába van bedugva USB-be. Ez tuti valami szoftveres lószar lesz, álltában nem fog bedögleni a semmitől.
  • bardocz
    #14928
    Igen, az megy. 1 hónapja hozzá se nyúltam, ebből gondolom, hogy nem a kábel tört el benne. Sajnos nincs multiméterem, hogy ezt biztosan ki tudjam jelenteni. Ha USB-ről lehúzom, akkor se kapcsol be, meg nem reagál, pedig amúgy úgy is be kéne kapcsolnia.
  • Solt
    #14927
    Táp? Világít a kis kék lámpa rajta?
  • bardocz
    #14926
    Sajnos az se segít, egyáltalán nem reagál a bekapcsoló gombra. Még garanciás, remélem nem lesz gond, hogy közbe költöztem és teljesen más a cím.
  • Solt
    #14925
    Én úgy jártam, hogy a Win nem látta... jött hozza valami frissítés és meghülyült. Csak driver le-fel oldotta meg. Tegyél egy próbát, hátha...
  • bardocz
    #14924
    Fanatec CSL elite wheelbase nem kapcsol be, valakinek volt már ilyen gondja? Tegnap este még jó volt, csak valamiért nem váltam meg, hogy a hűtő venti kikapcsoljon, szóval melegen kapcsoltam ki, de ennek nem kéne tönkretennie egy alkalom miatt.
  • Szabi #14923
  • bardocz
    #14922


    Nélkülözhetetlen kiegészítő Fanatec CSL Elite wheelbase-hez. Nem is tudom hogyan élhettem eddig nélküle
  • macleody
    #14921
    Jó kocsikázást :) Én most készülök cockpitet rendelni, mert ez a mostani megoldás csak kínlódás. Meg kell a fix cucc a pedál miatt.
  • TomStorm
    #14920
    Hát ez nagyon komoly!Nem tudom hogy leírni ezt.Egy biztos hatalmas ugrás egy ilyen szett!
  • TomStorm
    #14919
    Igen minden használt de nagyon szép állapotban!(120ezerbe álltam meg kb)
  • TomStorm
    #14918
    Köszi!
  • bardocz
    #14917
    Nekem CSL Elite lett a G29 után, és tényleg ég és föld. Már csak hang miatt is, meg sokkal finomabban jár. Pedig nagyon sokáig nem akartam szíjas kormányt.
  • macleody
    #14916
    Használtan vetted?
  • ManoNegra
    #14915
    Grat! Valóban ég és föld, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
  • TomStorm
    #14914
    Na megjött tegnap CSW bázis+pedálok.
    BMW GT2 Rim holnap jön.
    Nem mertem bevállalni McLaren kereket.

    Még soha nem volt ilyen komoly szettem,nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz!
    Azt mondják ég és föld a G25-höz képest..
  • TomStorm
    #14913
    Állítólag van valami amit rá kell tenni és lehet használni Csw v1-el.
    De fogalmam sincs hogy mi lehet az és biztos jó lesz
  • macleody
    #14912
    Compatibility
    Wheel Bases:
    ClubSport Wheel Base V2
    ClubSport Wheel Base V2.5
    CSL Elite Wheel Base
    CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™
    CSL Elite Wheel Base + officially licensed for PS4
    PODIUM DD1
    PODIUM DD2
    This steering wheel is not compatible with the ClubSport Wheel bases V1 and V1.5 for electronic reasons.
  • TomStorm
    #14911
    Üdv.
    A Csl Elite Mclaren kormányt rá lehet tenni Csw v1 bázisra?
  • bardocz
    #14910



    Nyomtattam a fékpedálhoz íves taposót, vagy bármi is legyen a neve :D
    Egész jó, csak fel kéne csiszolni a felületét, mert a technológiából adódóan lépcsős a felülete, de annyira vészes használat közben.
  • macleody
    #14909
    Nekem megvan eredetiben. Egyébként ACC is van törtben :)
  • lac coo
    #14908
    Multi nem, de legalább kipróbáljátok :)
    A ztán hátha ...
  • macleody
    #14907
    Nem hiszem, hogy törtben megy a multi.
  • lac coo
    #14906
    Akkor próbáljátok ki ...
  • macleody
    #14905
    Van.
  • lac coo
    #14904
    Szedd le cm f1 -et, nem tom van e warezba mar....
    Kellene normalis ember multihoz :))
  • __Jacek__
    #14903
    Bohockodni ahogy te:)
  • lac coo
    #14902
    Azt minek az neked ? ;)
  • __Jacek__
    #14901
    24e-be jó volt egy G27?:)) hibátlan, nem lóg a tengely fasza feszes minden.
  • __Jacek__
    #14900
    biztos megnézed hány volt hány watt és veszel egy olyat