15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Rolesz
    #3370
    Nézz szét:Itt Vagy esetleg 24ért: ez
  • OLIII
    #3369
    milyen kormányt érdemes venni jelen pillanatban, ami 15- maximum 20 e Ft környékén van, nem akarok tul sokat kolteni rá.? Érdemes Trust ot venni, vagy csak a Logi jöhet szóba?

    köszönöm
  • k8bal
    #3368
    Logitech Wingman Formula Force GP-m van már több mint 2 éves és most kezdett el érdekes dolgokat produkálni:
    - a force nem középre húzza a kormányt
    - a fék ha nem is nyomom le azt érzékeli, hogy lenyomtam egy nagyon picit (ezért használok 10%-os holtjátékot a féknél)
    - néha mikor tövig lenyomom pedált, nem érzékeli hogy teljesen le van nyomva

    Tudnátok segíteni? Csak azt ne mondjátok, hogy vegyek új kormányt... :))
  • Tomo15
    #3367
    Vidd vissza gariba.
  • Neonsz
    #3366
    van valakinek 5lete???????????????????????????????????????????????????
  • Neonsz
    #3365
    hali!

    Most hétfőn vettem egy Logitec Formula Force Ex-t. Az a bajom vele, hogy amikor gtr2, vagy carbonnal játszom(mással nem próbáltam még) akkor amikor balra fordítom és ő pont csatol vissza akkor el kezd kattogni. Ez miért van szerintem nem lenne neki szabad.

    Azt ne tanácsoljátok, hogy vegyem visszább a erőt, mert akkor élvezhetetlen a játék. 70%-os force feedbacknél is darál néha.

    Mit lehetne tenni, hogy ne csinálja?
  • Cowek
    #3364
    Presze, mert a forma-1-et nem botváltóval kellene nyomni :-D
  • Rolesz
    #3363
    Ha valakit érdekel a G25ügyem csak jövő hét keddre lesz kész.De haverom azt mondta hogy ad egy újat is csak ha gyári hibás akkor...
  • Bucser
    #3362
    Én meg talán karácsonyra veszek egyet magamnak, mert a szülinapomra repülőjegyet veszek:D
  • Tomo15
    #3361
    Olyan sincs:)
  • duran5r
    #3360
    Hát majd meglátom apámnak milyen kedve lesz meghogy milyen jegyeket hozok mostanában aztán talán megkapom szülinapomra :S.. bár sztem ilyen drága ajándékot ugysem kapok :(( mind1 majd lehet beleszállok én is és akkor talán talán :D drukkoljatok :|
  • TunerX
    #3359
    jaja, az kurva jó de én is min. 57300-ért láttam :(
  • duran5r
    #3358
    Elkeseredve látom hogy ami úúúgy megtetszett a minap a szaturnban az egy G25 volt és baromi drága :(
  • TunerX
    #3357
    thx a segítséget :) netán egy sima "fel-le" váltós kormány amin külön van szedve a váltókar ? (tehát nem ráépítve a kormányra). Test Drive Unlimited lenne a non-stop játék, és kicsit fárasztó lenne állandóan a kormány mögé nyúlni a váltókarért Hawaii partjain :)
  • duran5r
    #3356
    halihóóó mondjatok már nekem légyszike valami yó kormányt ami télleg yó és ára sem vág földhöz :S fontos a ffb és talán ha lehet akkor legyen rajt olyan váltókar amivel külön külön tudom kapcsolgatni a fokozatokat nem csak egy fel és egy leváltás van .. ya meg kuplung :D .. és még az ára sem olyan ilyesztő :| . most yól feladtam a leckét mi? ^^.. :D na mind1 azért ha tudtok valami yót irjátok már meg légyszi.. köszi!
  • Tomo15
    #3355
    Usb-s csatlakozója van. Tökéletessen kompatibilis a PC-vel. Le kell tölteni a 4.50-es drivert a logitech honlapjáros és kész is.
  • TunerX
    #3354
    THX a tanácsot, tetszik a kormány, csak a hivatalos oldalra is az van odaírva hogy PS2-es. Ennek milyen csatlakozója van ? Ill. hogyan tom akkor rákötni PC-re ?
  • Mersant
    #3353
    nyugodtan vegyel DFP-t ,nekem is az van es fasza....biztos van jobb is de ennyit meger, vagy veszed az olcsobb PCs verziojat az EX-et, bar azt meg nem probaltam.
  • Tomo15
    #3352
    A dfp tökéletessen müködik pc-vel is, és PS2-vel egyaránt. Sokan amiatt nem vesznek ilyet a momo helyett, mert ezt nem tudják. Egyépként a teljes neve Logitech Driving Force Pro. Jobb mint a momo, és körülbelül egy árba van vele, ha nem olcsóbb pár ezer forintal.
  • TunerX
    #3351
    Első kormányom lesz, idáig csak gép belső részeire költöttem :) Nem igazán vagyok tisztába a DFP-vel mint márka/típus, rákerestem Google-n, és annyira jutottam, hogy az PS-re való. Vagy netán tévedek ? A Compressor Supreme szintű sz*roknál nem is gondoltam vmi jó cuccra, min. egy szekvenciális váltási módra. De nem tom meddig bírná :S
  • Tomo15
    #3350
    Egyedül a G25-nél van normális váltó. A Compressor Supreme-nél és a hasonló gagyi minöségű társainál 4 irányba lehet kapolcsni,azonban a kapcsolás után visszaál középre. Szal inkább joyként funkcionál. Használhatatlan. 20k-ért én egy használt DFP-t vennék a helyedbe, vagy a másik megoldás az, ha elkezdesz spórolni a G25-re. Persze csak ha komolyan gondolod a dolgot!
  • TunerX
    #3349
    Basszus ezt nagyon elírtam, sry. Tehát a MOMOnak a kormányba van beépítve. Az említett 2nek meg külön van szedve.
  • TunerX
    #3348
    Annak a MOMO-nak a kormány mellett van a váltó, netán egy tipp olyanról, aminek a kormányba van beépítve ? (pl. Logitech G25, MANTA Compressor Supreme) ?
  • Rolesz
    #3347
    Használt Logitech Momo FF (most adtam el 22ért)
  • Rolesz
    #3346
    Gondolom vagy poti vagy mikrokapcsoló de ha megmondják akkor beirtom ide.Csak még nem szóltak hogy kész van.
  • TunerX
    #3345
    Hali, segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni. Elhatároztam, hogy kormányt szeretnék vásárolni max. 20k-ért. Én egy olyan Force Feedbackes gondoltam, amihez külön van szedve a váltó. Vki esetleg tud vmit mondani ? Előre is köszönet.
  • CodeRed
    #3344
    Rolesz, majd írd ide a fórumba légy szíves, hogy mit javítottak a kormányon, mert érdekelne. Köszi.
  • djfuge
    #3343
    Valakinek nincs eladó Logitech FF GP-kormánya?
  • Vlala #3342
    Van egy Logitech GP FF kormányom. A baj az vele, hogy a pedálok időközben elhaláloztak. Lehet valahol külön pedált kapni?
  • Rolesz
    #3341
    Bucser megfogadom a tanácsod és inkább viszafogom magam.Másrészről mielőtt mondasz valamit olvasd a hsz-eim 65K-s kormány?Olvastad a 3336os hozászolásom?3337es hozászólásom olvastad?"Amúgy bocs ha valakit megsértettem...".Na mind1 én abbahagytam a vitázást.És BOCSÁNATOT SZERETNÉK KÉRNI ATTÓL AKIT ESETLEG MEGBÁNTOTTAM.
  • Bucser
    #3340
    Nem vicces vagy hanem tuskó.. nagy kulonbseg mert az egyiken nevetni lehet a másikon meg fát vagni.
  • Bucser
    #3339
    Igen tudod van akinek nem apuci veszi meg a 65K-s kormanyt KRETÉN.
  • Bucser
    #3338
    Szar poenjaid vannak. Inkább fogd vissza magad.
  • Rolesz
    #3337
    Amúgy bocs ha valakit megsértettem már megszokhattátok volna hogy viccelek meg poénkodog az esetek 99,9-ában:D:D
  • Rolesz
    #3336
    vicces vagy...Másrész nekem G25 enyibe került: Momo+25ezer.Szal rohadt olcsó volt.Na mind1 én abbahagyom a vitát.Ja és azért mondtam hogy mért olyan kormányt vett mert kb ugyanenyiért vehet használt(normális) Logitech-eket.
  • Rücsök
    #3335
    GTR-ben vedd lejjebb a force erejét, úgy szerintem jobb lesz[#vigyor4 Én is a MOMO-val nem tudtam egyenesen egy szakaszon végigmenni, állandóan rángatott, lejjebb vettem a force-ot, és jóval jobb lett a helyzet
  • Turcsi99
    #3334
    Feltettem a GTR-t, kipróbáltam, de itt sem az igazi, bár jobb mint az NFS-ben... Ezek szerint egy semmitérő kormányt vettem. Szomorú. Na majd megbütykölöm! :)
  • autoszimulator
    #3333
    Életkor: 14-18 között

    Lehet hogy nem mindenkinek szórnak G25öket a boltban anyuci-apuci pénztárcájának a rovására, tán erre is gondolhatnál...
  • Turcsi99
    #3332
    Köszi a választ Rücsök! Lehet hogy az NFS nem a legjobb.. Van 6 led sorban a kormányon(2 zöld, 2 sárga, 2 piros). Ezekből a 2 sárga világít, meg amikor állíok a kormány tulajdonságain (pl érzékenység) akkor villognak. Játék közben ezeknek nem kellene valamit csinálniuk? a zöld-sárga-piros olyan, mintha valami fokozatot jelentene.. Esetleg erőhatás (amit a motor kifejt)... Valaki akinek SL6694 van?
  • Rolesz
    #3331
    Nagyon jól irok helyesen.Csak gyorsan írtam.Mint ezt is meg mindegyik hszemet.