15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • dashed_
    #3410
    nemtudtam rola, akkor sry.
  • Ombika
    #3409
    DFP mar sehol sincs szinte sajnos,szerintem nem is lesz mar vagy ha igen kibaxott dragan!! :(
    Nagykerbe 2 honapja vartam es mondtak,hogy ennek mar lottek! :(
  • 0ppika
    #3408
    1,5 éve gyilkolom a momomat és semmi baja ...
  • dashed_
    #3407
    csalodni ha nemis max elojon a pedal hiba.. amit 10 perc alatt meg lehet javitani. ha nem akar ezen parazni akkor vegyen dfp-t . szntem
  • vass17
    #3406
    ne vegyél, mert egy éven belül valszeg csalódni fogsz benne.....
  • KoS
    #3405
    Allitolag egy ido utan pedal problemak jonnek elo vele, egyebkent valoszinuleg nem rossz.
    Viszont a Logitech DFP (PS2-hoz van, de PC-vel is tokeletesen megy, nekem is ilyen van) hasonlo arkategoria, es tobbek szerint jobb. Persze van aki a Momo-ra eskuszik.
  • Yulcsa
    #3404
    Erről a kormányról mik a tapasztalataitok?
    http://www.briver.hu/termekek/szamitastechnika/jatekvezerlo/kormany/5856_logitech_momo_racing_force_kormany_963282-0914.html
    A ThrustMaster F1-ről lemondtam, sajna már sehol nem lehet kapni :(
  • Shortstop
    #3403
    még egyszer :)
  • Ombika
    #3402
    Hanyszor kell meg leirnunk IGEN!! :))))
  • Shortstop
    #3401
    szóval akkor az a DFP rendben van igaz?
  • babetta80
    #3400
    Én 17000 ért vettem egy Logitech FF EX etszerintem elég jó ennyi pénzért igaz van ahol 24e körül kell nézni a neten mert nagyon változóak az árak.
  • Ombika
    #3399
    ÁAz a momo mas teszta pedalja miatt!! :)))
  • Shortstop
    #3398
    jó csak hallottam hogy a drágább kormányokkal is lehet szopni. pl. a momosok mindig vinnyognak hogy így nem jó meg úgy nem jó
  • Ombika
    #3397
    Ez DFP nem holmi fos noname kormany amigo!! :))))))))))))
  • Shortstop
    #3396
    arra ahogy mondom :)
    volt egy kormányom aminél ez volt a gáz aztán tönkrevágtam...
    mész 5percig nagyon fasza minden aztán rájön a hülyeség...
  • Ombika
    #3395
    NEm is hallottam meg ilyenrol!!!
  • KoS
    #3394
    Nekem me'g nem volt semilyen "ossze-vissza rangatas" a DFP-mmel, igaz nem tul regi me'g, de nem is hallottam me'g ilyenrol.
    Mire gondolsz az analog pedalnal? Potmeter van bennuk.
  • Shortstop
    #3393
    Hi!
    Attól kérdeznék akinek van/volt ilyene mert nem bízom ezekben... :)
    Ennél a kormánynál is van olyan hogy rángatja össze-vissza kénye-kedve szerint vagy nincs? Illetve a pedálok azok analógok? előre is köszi
  • MaSzKa
    #3392
    most töltöm le és otthon elolvasom mert nem otthon netezek
  • Bucser
    #3391
    Visszaolvasni is lehet.

    Én kérek elnézést.
  • MaSzKa
    #3390
    az új logitech kormányokról mit tudtok ha jól emlékszem g25-ös

    képek egy kis info is jöhet
  • Horci
    #3389
    Ok, fogyi voltam :) Gúgléban kerestem erre a hibára, és a fórum 2. oldalát dobta ki (dec.31ig bezárólag), és nemtünt fel hogy van még 1 :)
  • Rolesz
    #3388
    Olvass vissza!!!Én leirtam már.Pl:enyém 2hétig volt szervízbe.
  • Bucser
    #3387
    Minnel hamarabb viszed vissza annal hamarabb kapod vissza hibatlanul
    ÉS addig tedd meg amig a gari eltart.
  • Horci
    #3386
    HI !

    Látom nektek is akadt gond a cuccal. Nekemse megy a hátramenet egy ideje, dehát nemtoltaok annyit, hogy olyan irtó fontos legyen :) Inkább az zavar a dologban, hogy sokideig nemlesz kormányom, ha elviszem cseréltetni, minthogy nemmegy az R.

    Van valakinek már valami tapasztalata hogy menyire gyorsak a szervízben, meg egyáltalán kicserélik-e? Gondolom mindegyik forgalmazó valami központi logitech szervízbe küldi vissza, úgyhogy tök mind1 hogy hol vettem. (nem Mistral, azokat már jólismerem :))
  • Rolesz
    #3385
    Ma visszakaptam a sajátom.Semmit nem tudtak mondani mert aki elhozta pestről az épp nem volt ott.Az a lényeg hogy működik a Hátramenet-fokozat.
  • Rolesz
    #3384
    Holnap tudok csak bemenni érte.Holnap 19:00 órakor beirok mindent amit elmondtak.
  • Rolesz
    #3383
    Holnap tudok csak bemenni érte.19:00 órakor beirok mindent amit elmondtak.
  • CodeRed
    #3382
    Én kiváncsian várom...
  • Rolesz
    #3381
    Ha érdekel valakit még a G25 hiba project: Most ott álok hogy ma szóltak a boltból hogy készen van megcsinálák,de sajna nem tudtam bemenni.Holnap bemegyek viszaadom amit cserére adtak(újat)és viszaszerzem a sajátom:D.Ha valakit érdekel mit javitottak rajta akkor holnap nyilatkozom,ha megmondják.
  • Cowek
    #3380
    Szerintem sem hozzáértő írta...
  • Ombika
    #3379
    Eleg semmit mondo teszt! :(
  • autoszimulator
    #3378
    Kimerítő teszt..
  • uborka666
    #3377
    Logitech G25 magyar teszt
  • Rolesz
    #3376
    Tegyél fel újabb drivert(ha a legujjabb van fent tegyél fel egy régebbit). Vegyél új (minőségi) potikat gázba és fékbe.
  • Mersant
    #3375
    úgy fest....a gaz/fék valószínű poti brobléma, de ne mértek hozzá, csak tipp.
  • k8bal
    #3374
    erre senki nem tud semmit?
  • Streetwarrior
    #3373
    Helló.Én eladom neked a MOMO-mat 18-ért.Külföldre költözöm,úgy hogy sajnos meg kell válnom tőle.Tökéletesen műxik,pedálhibát még hírből sem ismeri,minden meg van hozzá még a doboz is.Ha érdekel írj ide [email protected]
  • Rolesz
    #3372
    Bocs nem megy ez nekem szal keress rá a Logitech Momo szóra itt 20 alatt is vannak. Vagy ott a link a dfpre 24be kerül(ha megvan.) Remélem segitettem.Trustot szerintem ne vegyél Dfpt ajánlom esetleg Momo.
  • Rolesz
    #3371
    bocs itt a jó link