15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #4050
    lehet megelégszenek az usb csati levágásával és az azon levő azonosítóval és akkor nem kell a doboz.
  • Ombika
    #4049
    Ilyen kerdest loll,vidd be es kesz,nem kell bizonyitani ok kiprobaljak ha akarjak ugyis!!!
  • Prézli
    #4048
    Hát ez egy húzós menet lesz...
    A MOMO-t a G25 dobozában adtuk el (nem átvertük, csak a MOMO doboza nemvolt meg) ezt ha az illető megőrizte akkor visszatudjuk szerezni. A számla megvan, csak azt nem tudjuk, hogy hol de ez a legkevésbé kritikus pont.
    Kérdés: mivel bizonyítsam, hogy rossz a váltó? Készítsek Home-Videot és az igazolja? vagy hogy?

    Azért köszönök minden eddigi tippet nagyon sokat segítenek.
    (TALMA VILÁGBAJNOK!)
  • Dietrich
    #4047
    széria hibás a G25 váltója!
    ha van gyári garid a magyarországi logitech képviseletbe elviszed és kifogják cserélni újra..csak legyen számla, doboz,gari..dobozon levő azonosító miatt kell.
  • Bucser
    #4046
    És a posta felétek nem jár? hát valahogy csak kihozták... vagy levelezd le a dolgot a Logitech magyarországgal..
  • Tomo15
    #4045
    Ugyan ez volt nekem is. Nem lehetett javítani, ezért adtak egy vadonat újat. A kormányt részét pedig ne kíméld, bírja az, "csak" a váltója szar...
  • Solt
    #4044
    Attól, hogy online vásárlás még van rá garancia! :)

    nem szétverni kell, hanem rendeltetés szerűen használni! nem kell óvatoskodni! ha nem jó, akkor meg azonnal vissza vinni... ennyi...
  • Prézli
    #4043
    Online vásárlás volt...

    Solt: ha meg megállapítják, hogy ütöttem vágtam akkor megtagadják a garanciát...sztem képesek rá +énse élek vele vissza
  • Solt
    #4042
    pont ezért kell ütni vágni amíg van garancia!! azzal, hogy vigyázol rá, csak azt éred el, hogy pont a garancia lejárta utám megy tönkre...
  • Bucser
    #4041
    vidd vissza a boltba....
  • Prézli
    #4040
    Szó volt itt róla, hogy a G25 váltója néha meghibásodik. Namost én dec 24-én jutottám hozzá eme remekhez és nagyonjól bírta, meg igyekeztem is megvigyázni (60%-os FFB, nem téptem, nem szívesen hagytam másoknak, hogy haszználják és énis óvatos voltam vele.) történt egyszer, hogy elment a hátramenet a H váltón. Hát néha még bejátszottam de ezis dühített rendesen. Kb egy hónapja megadta az utolsót: 1-es helyett 3-as 2-es helyett 4-es ninsc hátramenet és... és enniy de ezis elég, hogy használhatatlan legyen. Nemértek az ilyenhez de szerintem a sablon kopott ki és az okozza a gondot, de szeretnék valami megoldást találni ami nem kerül pénzeb, hogy dec 24-re megint legyen teljesértékű G25-öm.
    Aki tud segíteni nagyon megköszönném mert már unom a pillangóváltót és olyan árván porosodik ott az a H váltó, hogy rossz nézni.
  • torque12
    #4039
    Olvastam, a firmware is közbeszól, de nekem sokkal jobb lett így is ! :D
  • Solt
    #4038
    ha lesz egy kis türelmem, akkor kipróbálom, bár amióta csak azután dugom be az usb-t miután a teljes rendszer felállt, azóta ritkábban bolondul meg...
  • torque12
    #4037
    a pedálokban igen. de a kormányban nem. Na jó lett a segédletem?
  • Toby0501
    #4036
    A Momo-ban optikai érzékelők vannak.. Ezért is van az, hogy nem áll be középre, mert a hirtelen mozdulatokat az érzékelő már nem tudja érzékelni és "elmászik" a középpont. ;)
  • Bucser
    #4035
    tudtommal a momoban hagyományos elektromos-ellenállásalapú potméterek voltak és nem optikai érzékelők...
  • torque12
    #4034
    1. a kormányt jobbra és balra tekerem teljesen.
    De ez csak ideiglenesen oldja meg.
    2. Szétszedtem a kormányt, és az optikai érzékelőket(fehéret és a feketét)megtisztíttotam optikai tisztítóval, textíliával, vagy mivel :D .
    Aztán azt a kis fogaskereket is ami be van osztva, kifújtam a portól, megtisztítottam. Nekem ezútán sokkal jobb lett!
  • Solt
    #4033
    hogy csináltad, hogy mindig visszaáll középre és nem marad baloldalon?
  • torque12
    #4032
    Az, hogy a pedál melyiknél a kényelmesebb, egyénfüggő. A momo minőségibb, de a középtengely néha elmegy. Igaz én 7000-ért vettem a momot. Középre igazítás... nem megy el, kotyogást megjavítottam, és biztos nagyobb élményt nyujt mint a Formula™ Force EX.
  • FlyHigh
    #4031
    Hellósztok!
    Érdemes szerintetek Formula™ Force EX-et vásárolni, vagy inkább jobban megéri egy MOMO-s változat? Ár/érték arányban. Pedál melyiknél kényelmesebb?
  • w77d
    #4030
    www.argep.hu
  • laci 700
    #4029
    Hol lehet olcsón kapni? És mennyiért?
    thx!
  • w77d
    #4028
    a momo racing nagyon jó addig, amíg szét nem nyúzod! én elég intenzíven használtam egy évig és megadta magát a kormány ffb motorja is és a pedál is!
  • laci 700
    #4027
    Egy MOMO® Racing Force Feedback Wheel jobban megérné? És arról vélemény?
    Thx!
  • bertino
    #4026
    hát akiket ismerek azok még használják
    pont annyit ér, amennyibe kerül, többet ne várj tőle, sztem nem hamar tönkremenő darab
  • laci 700
    #4025
    igen mostmár annyiért van... én a régi árára emlékeztem... jól bírja?
    nem romlik el hamar? nincs sok gond vele?
    thx
  • MaSzKa
    #4024
    pici kocka és 1A vagy hasolnó van ráírva
  • lacibacsi
    #4023
    Szia!
    Időközben szétszedtem.
    És tudod mit NEM találtam? Biztosítékot!
    Nincs benne. A betáp megy rá az alaplapra és kész.
    Szóval, cserélni azt nem tudtam.
    De ha már szétszedtem, akkor végig pöckölgettem az alaplapi dolgokat, hátha valami kilazult, vagy valaminek szaga van, de nem tűnt fel semmi különös. egészen addig, míg rá nam dugtam újra a tápot... és ta-dám!!!... beindult a kütyü. Szóval, igazából nem csináltam semmit, de valamit mégis sikerült részben helyrepofoznom. Azért részben, mert bár a motor középen tartja és középre húzza a kormányt az erővisszacsatolás sajnos nem megy benne. Azt a bütyköt úgy látszik nem sikerült eltalálnom...
  • MaSzKa
    #4022
    azt te tudod
    de ha ezt megkérded akkor inkább szerelő
  • bertino
    #4021
    megér 13-15 ezret, többet nem adnék érte
  • lacibacsi
    #4020
    Ki tudom én cserélni? Vagy ha nem, akkor hová vigyem?
  • laci 700
    #4019
    Hello! Mi a véleményetek a Formula™ Force EX-ról? Megér 15000-20000Ft-t?
    Thx!
  • Travelos
    #4018
    ok köszi, akkor még nézegetek! :)
  • MaSzKa
    #4017
    a biztosíték mehetett ki asszem 1A-os kb 200ft kicserélik
  • lacibacsi
    #4016
    Sziasztok!
    Van egy három éves, alig használt Logutech MOMO kormányom.
    Este leszereltem, miután játszottam egy jót vele.
    A másnapi felszerelés után azonban nem akar magához térni. Nem világít a zöld led és tényleg nincs benne áram, mert a motor nem "fogja" a kormánykereket. A táp nem hibás, mert azt be tudtam mérni műszerrel, hogy az leadja a 24V-ot. Ennek ellenére se kép, se hang.
    Szeretném ha ajánlanátok egy jó szervízt, vagy szakembet, aki meg tudná nézni/javítani, méghozzá a Hatvan-Budapest vonalon belül.
    Segítséget előre is köszi.
  • MaSzKa
    #4015
    anyiért nincs legjobb esetben úgy is 48500ft lenne ha 10ember összejön

    akkor ha összejön a pénz megveszem a helyi kiskerbe inkább 53eft-ért és a garit is jobban tudom érvényesíteni
  • Travelos
    #4014
    a pixmania most 50 alatt árulja, szóval ne veszekedjetek, mert egyik megoldás sem helyes!

    de én itt ezen az oldalon, vagy az rFactor topicban valami alkalmi csoportos kedvezménnyel 40 kürüli árakat láttam. kivel kell felvenni a kapcsolatot, hogy megkapjam annyiért?
  • torque12
    #4013
    :D
  • MaSzKa
    #4012
    nincs igazad mert ott: A termék ár: 52 992 Ft
    lord.hu-ba Bruttó: 52 500 Ft
  • Dietrich
    #4011
    a G25-nek széria hibás a váltója..
    miután a logitech nem javít semmit kicserélik gariban.

    DFP-n az h egyiken GT a másikon logitech jelzés van semmit sem számit a kormányban teljesen egyformák ezt leszámítva.
    Az h GT matricás az elképzelhető h ezekhez adták a Grand Turismo játékot..de ez csak tipp részemről.
    DFP-hez felkell rakni a G25 driverét és megy flottul a játékokban.