15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • XRV
    #4010
    Most a novacomp.hu az olcsóbb
  • MaSzKa
    #4009
    lord.hu ott lehet a legolcsobban
  • Travelos
    #4008
    hi, már nem tudom ki írta, hogy itt lehet olcsóbban G25-höz hozzájutni, de a lényeg, hogy érdekelne egy darab.
    mennyi az annyi?
  • w77d
    #4007
    szerintem a késleltetés alacsony fps számtól adóthat! ki kell próbálni, hogy más játéknál is van e késés, ha van akkor driverprobléma vagy hasonló lehet, ha nincs akkor a játék háza körül keresendő a probléma forrása!
  • Amiga
    #4006
    Help! Barátom bett egy MOMO-t, és arra panaszkodik, hogy a "F1 Challenge 99-02 + F1 Mania mod" alatt a játék késve reagál a kormányra (kb. 0,2 mp a késés). Hol kell beállítani, hogy ne legyen ilyen késleltetés?
  • MaSzKa
    #4005
    én csak ezt akartam irni hogy én pl nem pesten veszem meg 50eft-ért ha nem 1 helyikikerbe 53eft-ért mert ha gáz van akkor nem kell küldözgetnem plusspénzért
  • Bucser
    #4004
    HA megvan a számla akkor a gyártó felé mindig tudod érvényesíteni a garanciát. Mindegy hol vetted. (normáliséknál) (túlképp a nagycégek is ezt csinálják, csak ők a szállításütemezés miatt a nagy gyártók cuccait egyszerre viszik vissza, ezért inkább kiadnak egy cseredarabot a raktárból.)

    Persze azért jó móka, hogy a neked alanyi vásárló jogán járó garanciáért felárat kérnek el... (csak kcsit érezném magam hülyének)

    HA nem hamis vagy lopott a product akkor a gyártó minden esetben garanciát vállal. persze egy gártási hibás konstrukció esetén amikor bármikor tönkremehet a rükverc (mint az itt jó pár embernek megtörtént már) gari idő után bámikor tönkremehet megint hála a Legotech 2. dzsunka balra számrazási helyű mikrokapcsolóinak...)
  • MaSzKa
    #4003
    ezt én is olvastam

    ha sokat simezel akkor használodik rendesen ezért érdemes 2év garral venni és minél jobb garis feltételekkel inkább kerüljön többe de ha gáz van cseréljék egyből
  • pointer4
    #4002
    Akkó mostantól fíínoman váltok :) Legalábbis háátra :)
  • bertino
    #4001
    jaja
  • Danecay
    #4000
    Elképzelhető, de éppen tegnap olvastam valahol, hogy egy srácnak már egyszer kicserélték garanciálisan a kormányt váltóhiba miatt, de állítólag megint oda van garba, mert ismét probléma van vele. Lehet a srác sem bánik vele kíméletesen, szóval mint írtam nem saját tapasztalat, de azt több helyen is olvastam, hogy a váltója a gyenge pontja a G25-nek.
  • pointer4
    #3999
    Nahh ha versenyen hátramenetbe kell rakni akkor mindig zsír ideg már az ember, azt nem kíméli, meg gondolom, ha előre kellett élettertamot számolni, akkor annak a mikrokapocsnak becsültek a legekevesebbet.
  • wander01
    #3998
    ez meglepö modon egész nmasszivnak néz ki. bár ki tudja... :)
  • MaSzKa
    #3997
    Logitech G25 belülről
  • MaSzKa
    #3996
    elég masszív assztalom van nem az a gagyi tescos számítógépasztal, hanem sima íróasztal régedbbi fajta

    a formula force gp- men se volt gumi:-(
  • Danecay
    #3995
    Ja meg egy légzsák.
    A silány minőség alatt pedig azt értem, hogy állítólag gyakori hiba, hogy meghibásodnak sebességi fokozatok, ami a hátramenetre fokozottan igaz. Nem saját tapasztalat, csak olvastam több helyen is.
  • pointer4
    #3994
    Hát én nemtom :) a H váltóban csak az nem tetszik, hogy nem dobja ki néha, és kuplung nélkül is bemegy, de silánynak egyáltalán nem nevezném.
    A 2 gomb meg sok is a kormányra, csak 1 nagy kéne középre mááá. Azt tutulhatnák feelingesen
  • Danecay
    #3993
    Hi! Én éppen ma vettem egy Driving Force Pro-t, igaz használtan de nagyon jó állapotú és garanciás is, és hát kb. 2 óra tesztelés után nagyon meg vagyok vele elégedve. Masszív, jó fogású, jó force feedback, sok gomb (14 + a váltók 2x2, összesen 18) amikre minden be lehet állítani amit kell. Hát nem bántam meg, hogy lecseréltem a jó öreg Logitech Formula Force GP-t :) Mondjuk ha ugyan ennyiért lehetne venni G25-t akkor valószínűleg azt választottam volna:) de plusz 30.000 Ft-ot nekem nem ér meg egy kuplung, és egy silány minőségű H váltó, továbbá a kormányon lévő 2 gomb semmire nem elég. Azt a félelmedet, hogy esetleg a DFP nem fog működni a PC-ddel el is felejtheted teljesen, mert azt leszámítva, hogy rajta vannak a Play Station-s gombok (kör, X, háromszög, négyzet) amiket szintén tetszés szerint lehet konfigurálni, nincs ok ezt a kormányt PS-höz való kormánynak nevezni.

    Továbbá számodra nem tudom mi az olcsó, de EZ ALATT A LINK ALATT találasz DFP-t, több fajtát is de a LOGÓ-t és az árukat leszámítva még it a fórumban sem sikerült kideríteni, hogy mi köztük a különbség, ja és a jobb felső sarokben feltűntetettek szerint a házhozszállítás is ingyenes.
  • w77d
    #3992
    te az asztalt félted? ha papír, netán kartonasztalod van, akkor valszeg meglátszódik a kormány nyoma! ha egy normál fa asztalra úgy odafeszíted, hogy rongálja az asztalt, akkor én inkább a kormányt félteném :)
    amúgy a kormány felfogatóján sztem nincs gumi, a pedálok alján biztos hogy van!
  • MaSzKa
    #3991
    én is lehet inkább ha lehet inkább megveszem többért a helyi kiskerbe
    persze csak akkor ha összejön a pénz rá

    azt szeretném megkérdezni az asztalra való felfogatásnál van gumi tappancs vagy valami, mert a 7éves
    Logitech-em van akkoriba volt az is 40eft körül

    még a pedálokon is volt 6csuszásgátló gumi

    azért kérdem mert ha belem erülök a játéklba nem fog meglátszani az asztalon?
  • Tomo15
    #3990
    Én örülök, hogy a MM.-ba vettem a megjelenésekor mégha drágább is volt, mert nagyon korrekt volt a szervíz. Most fogom másodszor visszavinni, mert tönkrement a hátramenet. Az első alkalommal egy full újat kaptam a raktárból, mert nem tudták megcsinálni. Én a helyetekbe inkább olyan helyen venném, ami tuti rendelkezik normális szervízháttérrel, mert akár milyen über jó kormány, sajnos vannak hibái.
  • pointer4
    #3989
    48 ért a Lordban, de itt 42 körül volt rendeleés egy 2 hete.
  • MaSzKa
    #3988
    ?ft és hol vetted
  • pointer4
    #3987
    Nekem se, de olcsóbb is volt :)
  • Solt
    #3986
    istenem de szééééép! :)) asszem most elhatároztam magam! kell nekem is! :) eladó egy MOMO! :D
  • dibusz
    #3985
    hát nekem nem adtak hozá gtr2-öt
  • pointer4
    #3984
    Media marktban lehet, mert ott 75 rongy, meg huje se vaok :)
  • MaSzKa
    #3983
    jár hozzá eredeti gtr 2?
  • MaSzKa
    #3982
    valaki tudja hol a legolcsobb a g25 akár lopott is lehet de bontatlan kell:-)
  • jondavis2
    #3981
    xD kösz :P

    Akkor enek is USB csatija van? :O nem gondoltam volna :P Thx
  • Tomo15
    #3980
    Simán bedugod és megy.
  • jondavis2
    #3979
    Hellosztok!

    Annyi lenne a kérdésem, hogy DFPt rá lehet-e kötni PC-re? ha igen akkor hogy? Kell vmi átalakító vagy vmi? jah és ha tudtok egy helyet ahol "ocslón" be lehetne szerezni akkor plz írjátok meg ;) előre is THX!
  • pointer4
    #3978
    Már aki nem aktivizálta :) LOL
  • Bucser
    #3977
    Ez egy passzív víztorony hűtés. Túlképp raditároként működik. Elszívja a meleget és leadja a tornyon át. Szinte zajtalan.
  • wander01
    #3976
    lool, mesélj egy kicsit erröl a hütésröl, hogysmint van ez, mi is ez? :) lehet még érdekel...
  • pointer4
    #3975
    Sőőt, 80fokról 45 re a gtx :)
  • pointer4
    #3974
    Na igen, ami jó az jó :) Csak a reserator 150l/órás szivattyúja gyenge húzott procira, meg húzott 8800gtxre :) 1200l/órás EIHEM szippantyúval egyből leugrott 20 fokkal minden :)
  • Bucser
    #3973
    LOL:D ugyanilyen házam van csak feketében meg ugyanilyen hűtésem:D

    Kábelköteg ellen meg kell egy gorskötöző és megoldható.
  • pointer4
    #3972
    Na csak hogy méég kábelköteget énis énis :)
    Senki se kivétel :)
    Wander, nem projektor lett, lcd tv :) itt


  • zolo
    #3971
    ÉN bruttó 20-ért vettem az enyém (plusz szállítás Pestről), de ez baromság, hogy ennyit kérnek a logóért...Az enyém Gt-s, és No.-ból jött. És mi az az R2?

    Jaja, erről hallottam már, eladó részletesen elmagyarázta, hogy lehet a garit érvényesíteni, ez nagyon tetszik, hogy új terméket küldenek a rossz helyett