15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • wander01
    #4250
    látod ez könnyen előfordulhat (már én is hallottam), de őszintén, pironkodva megjegyzem, hogy nem szoktam használni a H-shiftert benne. max LFS-nél de azt nem szeretem, ugyhogy nagyon ritkán. ha rajtam mulik, sosem fog elkopni :) szinte mindig szekvenciálisan használom, pillangováltoval, a váltot pedig magamfelé huzva kézifék, előretolva hátranézés, plusz a millio gomb. most aki akar jöhet azzal hogy akkor minek ha nem használom a h-shiftert, de egyszerü: a feeling és az ffb miatt. egyik másik kormánynál sem ennyire jo az ffb feelingje (momo-val és dfp-vel játszottam már) :)
  • Bucser
    #4249
    van típushibája a g25-nek értemezalatt, hogy könnyen tönkremegy a rükverc. (a botválton)
  • KoS
    #4248
    Jolvanna, csak korulbelul mondtam :)
    De persze elvarhato lenne egy ilyen cucctol, hogy ne legyenek ilyen problemai (feltetelezem, hogy nem is lesznek).
  • wander01
    #4247
    a pont egy év elég? tavaly karácsony elött vettem a sajátomat, nyuztam sokat, de semmi. se elmászás, se hiba, se középre be nem állás :) jo cucc, vita nincs :)
  • KoS
    #4246
    Mivel szerintem itt senki nem hasznalja tul reg ota a G25-ot, az altalad emlitett hibaval valoszinuleg senki nem talalkozott. Ez majd csak akkor derul ki, ha mar >1 eve nyustoli valaki a kormanyat.
  • Dante73
    #4245
    Nemtudom, gondolkodsz-e használtban, ha igen, a Saitek R440-es, FFB-s kormányom eladó... Igaz, használt, és egy kevés játék után elálítódik a center, viszont élményre egy jó kormány, és gondolom ezt a hibát center-fix javítja...
    Valaki a #4239.re?

    Dante.
  • wander01
    #4244
    viszont akármelyik millio gombos pc-s gamepadnál jobban használható és kényelmesebb. autos jeátékokhoz főleg, jok a joy-ok rajta, a ravaszgombok, kb minden. az hogy ronda magasrol leszarós. meg sztem nem :)
  • Bucser
    #4243
    Logitech Dual Actiont lehet kapni már bőven az alatt, vagy Logitech Cordless Rumble-t is. Szerintem mindkettő jó a célra megfelel. (Xbox controller IMHO kúrva drága + ronda is)
  • wander01
    #4242
    rendes kormányt semmiképpen. rendes gamepad-ot nem tudom, de ha egy xbox 360 controllert veszel, az is többe kerül. sztem esélytelen, el kell hogy szomoritsalak. puncsolj még egy tizest hozzá és abbol lehet már kormány is... nagy nehezen. vagy egy ütős gamepad.
  • gplay
    #4241
    Üdv.

    Van egy olyan gondom, hogy karácsonyra meg lepném magam egy kormánnyal vagy gamepaddel. De nem tom mit vegyek 10e. környékén. Kormányt kapok én ebben a kategóriában elfogadható minőségben? Vagy akkor inkább egy jobb gamepad? Lécci segítssetek!
  • Netgear
    #4240
    LOL
  • Dante73
    #4239
    Hali!
    Most egy Saitek R440 FFB-s kormányom van, karácsonyig, akkor átállok a G25-re.
    A kérdésem az, hogy ahhoz kellhet-e a center-fix? Mert a mostani kormányomhoz kellene, csak valahogy sosem jutottam el odáig. Inkább vezettem féloldalasan. Többek közt ez is oka az átálásnak.
    Szóval, valaki segítene, és elmagyarázná, milyen kormányokkal, és hogyan müködik a progi? esetleg egy link is jöhetne!
    Előre is köszi;

    Dante.
  • Gabor1990
    #4238
    [URL=http://www.logitech.com/index.cfm/441/320&cl=hu,hu][/URL]
  • Solt
    #4237
    Ezek szerint folytatnom kell! :D Szóval... esetleg http://www.logitech.com ??? Óhajtasz további kézfogást? :D
  • Stralis 91
    #4236
    Erre már rájöttem...de nincs meg a telepítő cd...
  • Solt
    #4235
    Amikor ülsz a kormány előtt, akkor úgy kb szem magasságban van egy felirat. Idézem: "Logitech" Folytassam? :D
  • Stralis 91
    #4234
    Hello mindenki. Van 1 kis problémám. Haveromtól most kaptam el a MOMO Racing kormányát...csak kellene hozzá driver. Én kerestem már ahol tudtam, de sikertelenül...ha tudnátok segíteni nagyon meg köszönném.
    Köszi előre is...csáó
  • ICEMAN15
    #4233
    köcce, semmi bék!!amúgy milyennek tartjátok ez a k...?(csak hétköznapi sima játszásra)
  • zoolee
    #4232
    Bocsi, tévedtem.
  • Nightwish006
    #4231
    180-200°
  • ICEMAN15
    #4230
    ugyan ezzel a kormánnyal kapcsolatba kérdeznék én is, tényleg 270-290 fok körül lehet forgatni? zoolee azt írta hogy kb ennyire lehet elfordítani.
  • trogerzsiger
    #4229
    gondoltam hogy ez lesz a reakció, csak biztosra akartam menni! :-)
  • Ombika
    #4228
    Ilyen hulye kerdest feltenni,meg szep,hogy jar hozza!! :S
  • trogerzsiger
    #4227
    Hali!

    ezen a korményon mér nagggyon gondolkodom

    az ára korrekt, csak egy a bibi. A logitech oldalán nem találtam utalást arra hogy jár hozzá pedál-e. A tesztpad.hu-n pedig ott viritott nekem két pedál.
  • Ombika
    #4226
    Koszonom,akkor 1 ev utan nekem kell tobbit,ha baj van vele!!!
  • Dietrich
    #4225
    logitech 2 év gyári garit ad!
    a többit leirták elöttem.
  • Ombika
    #4224
    Ha tobb ceg is ad ra 2 ev garit ,akkor gondolom,de hivatalos oldalon errol semmit se talaltam,de lehet envagyok a vak! Van vmi otleted,hol lehet ennek utana nezni? Koszonom
  • Bucser
    #4223
    Meg kell nézni, hogy a gyártó mennyit ad rá. azt mindig tudod érvényesíteni közvetleül náluk. és ha a bolt ad rá valamennyit az azt jelenti, hogy abban az idszakban nem neked kell lelelevelezned a gyártóval hanem a bolt intézi a javítást.
  • Ombika
    #4222
    Szerintetek az miert van,hogy egyik helyen 2ev garival adjak G25-ot masik helyen meg 1ev! Ha 1 evet adnak,akkor van ra +1 ev kozvetlen a gyartonal?!
  • ICEMAN15
    #4221
    köszke
  • zoolee
    #4220
    270 vagy 290 asszem.
  • ICEMAN15
    #4219
    Sziasztok!
    Nemtudja valaki hogy kb hány fokban lehet elforgatni a Formula Force EX-et? ( a válaszokat köszönöm )
  • wander01
    #4218
    és még csak csütörtök van...
  • Ombika
    #4217
    JAh penteken meghal minden,senki se akar dolgozni csak a koszalo emberekek,de hogy ki tartja el oket!? :))))
  • bertino
    #4216
    naja, meg az ügyintézés az, ami itt még borzalmas...
  • Ombika
    #4215
    Meg bun..k emberek,tisztelet a kivetelnek! :(
  • bertino
    #4214
    jaja, dolgozni is itt kell, több a lé
  • Ombika
    #4213
    56/58ert nem veszem meg,mikor 49-ert lenne,de jovohetre! Ahh kiakadok en me most mennek pestre! Gyulomom pestet,de mindig minden ottvan!!
  • wander01
    #4212
    lord dreamland 56k, pixmania 51 de az elég para sztem. bár ki tudja. G25 POWA rulzz :) megint rákattantam a tdu-ra :) egyszerüen imádom.
  • Ombika
    #4211
    50/51K koruli arat nemtudtok G25-re itthon vhol?