15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • 30Dani
    #4290
    Már jó ideje, több gépen és játékkal is furcsán viselkedik a Logitech FF GP kormányom: nincs egyenesfutása, ha elengedem, elkezdi odavissza rángatni a kormányt, beállításoktól kb függetlenül. Rázókövön viszont nem ráz ha kanyarodok, azaz ellentartok neki. Tönkrement valami belül, vagy szoftveres gond lehet? Kösz.
  • Ombika
    #4289
    NAgykeres gyerektol pesti,akinek cege van es ev vegen beragadt a kormanyt es ideadta olcson!
  • MaSzKa
    #4288
    hol vetted

    irj róla valamit

    rfactor járt hozzá az fasza ezt tudom akkor lehet nagyobb esélye lett volna a megvételre


    de valahogy csak léesz annyi pénzem
  • MaSzKa
    #4287
    az a durva nem régibe volt logitech parfüm
    http://www.expert.hu/site/index.php?sid=hirek&hid=333
  • Ombika
    #4286
  • Bucser
    #4285
    és általában a gari végén baszódik el az egész...
  • Ombika
    #4284
    2 ev gari van ra! :)
  • pajti
    #4283
    (Ja azt nem írtam hogy az a kis műanyag darab nem belülről tört le hanem úgy esett bele)
    Milyen garancia? Már több mint 1 éves.
    De mintha új lenne. Kormány, pedál kitűnő a váltót meg ismerjük... :(
    De még nincs vele gond.
    Hátramenet szokott beszarni de hogy őszinte legyek nem sokszor használtam, én csak előre szoktam menni.
  • Bucser
    #4282
    és pápá garancia. Imádkozz, hogy ne baszódjon el a H váltó.
  • pajti
    #4281
    Tegnap este szétkaptam a pedálomat mert zörgött benne vmi.
    Egy kis műanyagdarab volt benne:)
    Ha már így szétkaptam akkor kipucoltam meg újra zsíroztam:)
    Képek: g25pedal
  • Dietrich
    #4280
    Miután kijött a dvd verziója az rf-nek így nincs akadálya mellékelni.
  • Ombika
    #4279
    En nem szamitottam ra,mert lehurrogtak,hogy ez kamu,aztan tessek itt figyelt benne! :))))))))))
  • wander01
    #4278
    bármi megtörténhet... :P
  • tHoMaSmAn
    #4277
    Hello!

    Én vmikor 2008 elején tervezem a megvételt, és az után érdelődöm, volt-e bármiféle jele annak a dobozon, hogy lesz belül rFactor? Mert gondolom nem úgy nyomták a kezedbe mellette... vagy celluxozták rá...
  • Solt
    #4276
    na igen, de akkor is mondanom kellett! :D
  • Ombika
    #4275
    Sajnos,mint lathattad rajta maradt es ugy lett,tok mazlim volt!! :)
  • Solt
    #4274
    ha van még ilyen, ugye nem kell mondanom, hogy kire gondolj! :D
  • Ombika
    #4273
    40-ert nagykerbol es hivtak,h rajtuk maradt 40-be kell e szamla nelkul,de garival! :) MEg szep,h kellett!! :))
  • Solt
    #4272
    akkor még azt áruld el, hogy hol és mennyiért vetted! :))
  • Ombika
    #4271
    DFP-jevel megy kolcsonbe!! Hala istennek,de kuldik az ujat!!
    De legalabb kaptam rFactort is!!

    Thx helpet!
  • Solt
    #4270
    Én momo-ra emlékeztem... és pl azért lenne meg, mert én is úgy fogom megvenni a g25-öt, hogy a momo-t nem adom el, mivel nincs pofám hozzá annyira kész van már! A trafóról pedig annyit, hogy a momo-m megy a saitek cyborg trafójával!
  • wander01
    #4269
    majd holnap megyek vissza pestre, akkor megmondom :)
  • stoller
    #4268
    Hy!
    Karácsonyra kaptam egy Logitech Formula Force Ex kormányt és az a problémám vele, hogy a játékoknál késik a kormányzás. Valaki tudna segíteni?
  • Ombika
    #4267
    Akinek G25 van ,nemtudna megmondani az adapter adatait,mert megprobalnek szerezni vhonnet vmi ismerostol unnepekt alatt,mert nembirom ki amig kuldik ami lemaradt!? Koszonom
  • Ombika
    #4266
    Mivel vadi uj,ugyhogy ami jar az jar!!!Csak felbax,h pont unnepek alatt nemtudok vele.....

    Sokan irtak nem jar hozza rFactor,hat nekem jart,de trafo nem!!
  • Dietrich
    #4265
    egyébként lehet venni külön ilyeneket csak tudni kell a pontos paramétert hogy milyen amper a csatlakozó tipusát ami a kormányba megy meg hasonlók.
    http://www.ebolt.hu/product78034_category1304.html
  • Dietrich
    #4264
    hívják azt trafónak is :)
    adapter a becsületes neve és ha nem ment tönkre (emiatt kurtak át akitől vetted)akkor megkell annak lennie ott ahol legutóbb használták csak kimaradt a dobozából.
  • Ombika
    #4263
    Nem momom volt,hanem DFP es miert lenne meg mikor ,ha eladod akkor illeto hogyan nyomna vele,ez nem sima tapkabel,hanem ami 24V vagy 12V-ra alakitja 220-at!
  • Solt
    #4262
    neked is momo-d volt előtte nem? a momo tápkábele nem jó hozzá? csak egy ötlet...
  • Ombika
    #4261
    Franko,meg abba bizom,h nomnel maradt,de az mar csak holnap derul ki,aztan ha nem ,akkor kivancsi leszek...
  • Solt
    #4260
    átérzem... én meg nem tudok rendesen játszani, mert melegszik az a szemét silent kártyám... így jártunk!
  • Ombika
    #4259
    Szetb...x IDEG!!!
  • Solt
    #4258
    de durva!!! részvétem! lehet, hogy szétverném a lakást! kemény lehet még két napig tehetetlenül csak bámulni a dobozát...

    egyébként mennyi volt?
  • Ombika
    #4257
    Sziasztok megvettem G25-ot es nincs benne tapkabel,ezt el se akarom hinni ?! :(
  • csoola
    #4256
    15ért neked adom a Logitech Formula Force GP kormányom, meg a Cordles Rumblepad 2-esem igaz nem a legujabb de kb kétszer használtam öket, nem játszok gépen jo ideje és régen sem volt üzemben... bocsi az offért ha kell küldj privit
  • Dante73
    #4255
    Pillanatnyilag 8 ropi a végső ár, olcsóbban nem megy...
    Viszont csere lehet, x360-as cucc, pc-játék, stb. De a többi inkább priviben, ne off-oljunk itt!
    Csak anyit hozzáteszek, nincs az a gamepad, vagy hasonló árban levő kormány, ami annyi élményt nyújtana, mint egy FFB-s kormány. Persze, nem akarlak rábeszélni, karácsony elött vagyunk, ha kicsit ráállok, tuti seperc alatt elmegy...

    Dante.
  • gplay
    #4254
    Nos számítástechnikában nem szeretem a használt cuccot. :D
    Viszont mennyiért adnád? Valamint Ajándék utalványban vásárolok, mert a kp-m elfogyott. :D
  • bertino
    #4253
    már megjelenés után az volt :DD
  • Bucser
    #4252
    Nem hinném, hogy aki most akar venni G25-öt feltélenül tud róla.
  • Dietrich
    #4251
    már közismert a G25 hibája a H váltóval..