15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #4370
    pedig a H váltó miatt van gond vele..
  • wander01
    #4369
    be ne szarjak már :PP és nem nagyon valoszinü...
    (szerk: mostmár biztos... , check, gumicsirke rulz )

    kérdésedre a válasz: nem jött elő hiba a g25-nél több mint egy év alatt, intenziv használattal.
  • Dietrich
    #4368
    ok.
    igaz én konzolos játékkal nem foglalkozom a DFP-t meg ahhoz gyártották..

    a logitech oldalát én is ismerem :)
  • Dietrich
    #4367
    tipus hiba..a H váltó.
  • MaSzKa
    #4366
    akinek van G25 milyen típus hibák jöttek elő eddig és mit/miben változott az intezív használat során a kormány?
  • guardian hero
    #4365
    Az elég hiteles, ha bemész bármelyik konzolüzletbe, és plafonig állnak a Driving Force Pro dobozok, csak más színnel, és PS3 felirattal?

    Amúgy itt van.

    Nyilván a Sony tudja, hogy nem fog mindenki 50eFt-os G25-öt venni a GT5-höz, úgyhogy berendeltek a logitechtől egy új adag DFP-t.
  • MaSzKa
    #4364
    én már akkor Logitech fan voltaam mikor meg se születté :D

    nekem is minden Logitech+Samsung :D ás kifogástalanul müködnek és a 2 ill 3év gari is csak melletük szólnak
  • Dietrich
    #4363
    ill. nem 5.1 hanem 5.01
    Software Version: 5.01.256
    Post Date: 10/18/2007
  • Dietrich
    #4362
    felraktam az 5.1 drivert és DFP helyett Driving Force EX-nek ismerte fel és nem volt pl. FF sem..így visszakerült az 5.0 driver nálam.
  • Dietrich
    #4361
    erről hol olvasható hiteles infó ami nem a "hallottam valakinek a bátyjának a nővérkéjének a szomszédjától" kategória.

    Ugyanis valóban jó hír ha gyártják újra..vagy amit helyette akartak piacra dobni nem lett jó
  • Attila8805
    #4360
    Hali all.
    Van egy olyan kormánya haveromnak ami playstation 2 -es de pc-hez is lehet kötni csak kell hozzá egy olyan átalakító amivel be tudja dugni USb-re.
    A kormányt meg szeretném venni de neki kell az átalakító a gamepadjához.
    A kérdésem az lenne hogy mi ennek az átalakítónak a neve és hol tudnék ilyet venni?
  • ZeemanX
    #4359
    "Huuhh"... :-)) Koszi!

    "... jöttem is a forumra kis videócskákkal, mert betojtam hogy valami gáz van vele."

    Mar en is epp erre gondoltam! :-)))
  • Kaszi46
    #4358
    megnyugodhatsz momonál is ue.van, nekem is pár hét után tűnt fel, jöttem is a forumra kis videócskákkal, mert betojtam hogy valami gáz van vele. de kiderült mindenkinek iylen. szóval nálad is ez lesz.
  • ZeemanX
    #4357
    Tisztelt Force EX tulajok!

    Mennyi _forgasi_ (?) holtjatekot tapasztaltok a kormanyotokon? Nekem 1-2 hete van meg, de minhta nem lett volna ennyi, mikor megvettem, mint amit most erzek. Persze lehet, hogy csak a kormany "ujdonsag erejenek" a hatasaban fel se tunt, de most valahogy zavar.
    A _forgasi_-t azert irtam, mert kicsit lotyog a tengelyre merolegesen is. Tehat magat a kormanyt egy 1-2mm-t tudom elore/hatra (vagy inkabb fel/le?) mozgatni a tengelyhez kepest. Es ez normalis?
    Jo tudom, nem felszazezres szerkezet, es nyilvan valamennyi sajnos nem kizart, tkp. inkabb csak megnyugvaskeppen kerdezem.

    Ereztek/hallotok kattanast ahogy kozepallasbol ~1-1cm ide-oda mozgatjatok?

    Valaszokat elore is koszi
  • wander01
    #4356
    na zsir, ajánlom majd öcsém haverjának, ugyis akar venni (hadd tudjam alázni jo kis verdás játékokban, volt pofája ilyet szolni tavaly nyár elején, hogy ugyis otthon leszek nyáron, a kormányom biztos pesten marad, adjam már oda két honapra a G25-öt neki... mondtam lol, wtf, vegyél magadnak vaze, meg ugyis viszem azt is :)
  • guardian hero
    #4355
    Gondolom megy ugyanúgy, mint ahogy eddig is ment a sima PS2-es változat is. A csatlakozója USB, az tuti.
  • wander01
    #4354
    egyébkén attol hogy az van odairva hogy PS/PS2-höz van, attol még sima usb-s és megy pc-re is?
  • KoS
    #4353
    Koszi, ez szuper! Nekem egyebkent DFP-m van, csak szoktak erdeklodni, es most mar vegre tudom mondani, hogy vehetnek DFP-t :)
  • guardian hero
    #4352
    25e alatt lehet kapni vadi újat, legjobb vétel.
  • KoS
    #4351
    Ez nagyon jo hir! Esetleg tudsz arat is mondani?
  • guardian hero
    #4350
    A DFP-t újra gyártják a PS3-hoz.
  • Dietrich
    #4349
    én csak logitechet nem értem..
    van a momo és abból késöbb megszületett a DFP. Utóbbi jobb mint a momo mégsem a momo gyártását szüntették meg..miért a DFP-t?

    most többnyire van az EX és egy nagy űr után a G25..nincs jó alternativa a kettő között logitechben..
  • Dietrich
    #4348
    ez hülyeség..a DFP-m 20K volt és nem kellett kelibrálnom csak 1x ill. formattálásnál..

    amúgy az 5.0 drivert használom az 5.1 felrakása után amit a DFP-hez is ad a logitech sikeresen Driving Force EX-nek véli és nem működik kapásból az FF. Ez driver hiba.
  • Mersant
    #4347
    nalam is ez a helyzet, pedig en sem vagyok markabuzi...;) ami jo az jo, meg kell hagyni :D
  • wander01
    #4346
    ez mennyire igaz :D amugy, minden hátso szándék nélkül mondom, de kb 2 honapja vettem észre, hogy minden kopó perifériánk átment logitech-be. a jo kis 1db A4Tech egér/év, meg a gagyiszéthullo bill-ek után most minden logitech lett a lakásban (kormánnyal együtt), és elöször fel sem tünt :) csak a dobozok. de nem bánom, mert tényleg sokkal jobbak mint akármelyik más márka. a genius is elbujhat. pedig nem vagyok márkabuzi...
  • Mersant
    #4345
    volt idejuk tanulni a regi hibakbol
  • wander01
    #4344
    logitech az logitech :))
  • wander01
    #4343
    stuka, látod, csak kinyögték :))
  • Mersant
    #4342
    nem vagyok felhaborodva, de huyleseget irtal, ennyi. nem attol fugg, hogy mennyibe kerul, lasd MOMO. az is 50rol indult es megis szar volt. pedalfix, centerfix stb. mig 1 DFP tokeletesen mukodik.
  • bertino
    #4341
    hát ez télleg az :)
    én olyan szinten zúzom RBR alatt a DFP-t (igaz csak 242 fokban) mint az állat, bár nincs magasra véve az FFB, nincs kedvem kinyírni, de egyetlen alkalom nem volt, amikor elvesztette volna a kalibrálást.

    komolyan mondom kormány ügyben az életem vására volt ez a kormány :D hihetetlen masszív.
  • wander01
    #4340
    "de nem vágom mert nem volt olyanom." tovább is olvasol ilyenkor vagy szohoz sem jutsz a felháborodástól? miért nem válaszolsz szegénynek ha ennyire vágod?
  • Mersant
    #4339
    " egy 20k-s kormányt egy idő után biztos kell kalibrálni," aham, persze...ezt a baromsagot...
  • wander01
    #4338
    ez a kormányon, a mechanikán, meg a hozzá adott szoftveren mulik. nem tudni. egy 20k-s kormányt egy idő után biztos kell kalibrálni, de nem vágom mert nem volt olyanom. A G25-öt miota megvan több mint egy éve nem kellett kalibrálni, mindig pontosan középre állt be.... sztem nem segitettem sokat...
  • stuka85
    #4337
    Jó ez jó poén volt de én tetem fel szerúl a kérdést. Naszóval akkor ezt az informáciot a gyártók nem reklámozzák. Tehát zsákbamacska az egész.
  • wander01
    #4336
    ugy hogy mikor játszol következő alkalommal, megint szar...
  • stuka85
    #4335
    hali azt honnan lehet megtudni hogy egy kormányt minden csatlakoztatás után kalibrálni kell vagy önbeállós? Tudom hogy láma a kérdés de ez van.
  • guardian hero
    #4334
    Force EX, a többi felejtős.
  • stuka85
    #4333
    Hali csak egy kérdésem lenne szerintetek
    Formula™ Force EX vagy Formula™ Vibration Feedback Wheel vagy saitek vagy esetleg genius de ebben nem nagyon gondolkozok
  • Ombika
    #4332
    Ez valo idiotaknak rally palyan formulaval szerintem!! :)
  • MaSzKa
    #4331
    dönts meg ezt az eredményem inkább :P

    1 másik srác Logitech G25-el se tudta megdönteni :-)
    rallypálya formula BMW demo