15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • bertino
    #4410
    hát... kicsit ormótlan sztem :D
  • bertino
    #4409
    ez egy DFPről utánzott valami :)
    még olvasom
  • zoolee
    #4408
    Krhmm.
  • torque12
    #4407
    Hogy érted, hogy megtáltosodott?
  • Solt
    #4406
    Nekem a momo megtáltosodott a legújabb drivertől! :))
  • Dietrich
    #4405
    tavaly én az 5.0-t tettem fel a DFP-hez..aztán ezt a legújabbat amit a logitech ajánl is a DFP-hez (korábban ilyen nem volt ugye) na most ez az új fel sem ismerte dfp-nek míg amit nem ajánlottak az simán és azzal hibátlan is :)
  • Dietrich
    #4404
    ha magyaroszgágon kiskerben vetted akkor nem maradhat nálad..visszaviszed a boltba és ők intézik a többit a logitechel, de nem javítják zsír újat kapsz.
    Van akinek 3 nappal a gari lejárta elött ment tönkre..zsörtölpődtek a boltban de 2 hét múlva kapott egy másik új EX kormányt ;)

    1 év kisker gari után van még 1 év gyári garid..
  • Dietrich
    #4403
    nem jól tudod!
    kintről hozott logitech cucc esetében nem volt hazai kereskedő érthetően..a számla kellett (mindegy hogy hongkongi, burmai,németországi) és az usb csatit kérték a logitech magyarországi képviseleténél.
    De miután nem volt és leálltak a gyártásával (a DFP ps/2-re kiadott kormány a gari értelmében azzal megegyezőt kellett volna csere gariban adni) így egy G25 bolgog tulajdonaosa lett az illető.
    Mielött az usb-t levágták volna a bekötéseket megnézték..késöbb a hiba 3000Ft-ból javítva lett az USB csati is cserélték így lett egy ismét használható DFP és egy eladó zsír új G25. :)

    de ennek lassan 1 éve már.
  • Mersant
    #4402
    hat olyanrol meg nem hallottam, hogy a meghibasodott termek nalad maradhatna, mindenki visszaelne vele. :)
  • Solt
    #4401
    Tudom, hogy általánosak... én még leragadtam a 4.60-nál! :))
  • MaSzKa
    #4400
    de újat kapok? és a régi maradhat nálam?


    hogy müködik ez részletessebben légyszi

  • Dietrich
    #4399
    úgy van hogy a gyári gari 2 év
    ha azalatt meghibásodik a logitech nem javít semmit ad újat..de az USB csatit levágja.
  • Dietrich
    #4398
    már nagyon régóta van a momohoz 5.0 mióta a G25-höz kiadták...rég lecserélhetted volna.
    A logitech driverei általánosak nem kifejezetten 1-1 kormányhoz van.
  • GyZolee12
    #4397
    Hy all!
    Van egy Logitech Formula™ Force EX kormányom.
    Az a bajom vele, hgy egyik-másik játéknál(Test Drive Unlimited, Race - The WTCC Game) nagyobb sebességnél kanyar után elkezd jobbra-balra fordulni.
    Még olyan bakkanások is vannak ha kanyardok, olyan mintha a fgaskerék aátugrana.
    Nem tudtok valami megoldást?
    Előre is kössz
  • MaSzKa
    #4396
    most ez hogy is van?

    veszek 1 kormányt ha elromlik kapok 1 ujat és a régi meg megmarad alkatrésznek?

    mingyá veszek is akkor 1et :D
  • Solt
    #4395
    Urak! A Logitech oldalán van új (5.01-es) driver. Én lecseréltem a régi (4.60-ast) és azóte nem kell centerfix a Momo-hoz. És valahogy a kormány is "jobban" viselkedik! :)
  • Dietrich
    #4394
    ne keverd a dolgokat!
    ő gyári garit mondta 2 évet..aki itthon veszi kiskerben a gari amig él 1 év oda kell visszavinnie..a +1 év a gyári

    a többi stimmel a logitech nem szerel nem javit semmit hanem cserél.
  • zolo
    #4393
    Loginál nem így megy a gari...

    Lényeg hogy legyen a vételről számlád, vagy másolatod. A helyi Loginak el kell küldeni a levágott USB-csatit, és a papírt, hogy mikor vetted, és automatán megy a 2 év gari. Küldik az új kormányt, ha minden stimmel.

    Ph!-ról vettem a DFP-met, ami külföldről jött, és így működik a dolog azt mondta az eladó. De majd megkeresem az üzenetét, hogy pontosan le tudjam írni.
  • wander01
    #4392
    macerás, gari nulla, sokáig tart... ha gáz van. macera. franciaországbol küldik a cuccaikat.
  • bertino
    #4391
    mé fos ?
  • wander01
    #4390
    az...
  • MaSzKa
    #4389

    csak az a baj fos 1 cég

    46eft a g25 2év
  • pointer4
    #4388
    Nemlehet mindenki régimotors :D
    Bezzeg egy szaros msn krixxkraxxot egyből mind felismernek :D

    Jaa és mellékesen, nekem már c-64 en is logitech volt a gombsorom jóóó? :P
    Meg a joyom.
  • wander01
    #4387
    ez nem esik le mindenkinek elsőre?
  • dashed_
    #4386
    azott egy irc kliens szntem.. jo dolog ha latja jatek kozben az ember ,hogy mi tortenik az "asztalon" :)
  • pointer4
    #4385
    Hogyhogy minek akkora monccsi ? Hát hogy visszatudja olvasni az egyenesben, amit a kanyarban elmulasztott :D
  • Attila8805
    #4384
    Ja úgy lenne a legjobb ha 990 lenne és olyan mint a #4375-ben:D
  • Toby0501
    #4383
    Az a 990-es PS/2 - USB átalakító.. Neki PlayStation - USB átalakító kell, ami már előbb be volt linkelve #4375-ben..
  • Dietrich
    #4382
    a 990Ft-os a jó neki..PS2-ről kell USB-re..
  • Attila8805
    #4381
    De fordítva se jó mert az ps/2:D
  • Dietrich
    #4380
    ez azt írja: USBről 2xPS2-re átalakító kábel
    neki forditva kell..
  • MaSzKa
    #4379
    a másik montiroron mi megy? és minek akkora moncsi a chat-re?
    1 vagy 2 gép?
  • Attila8805
    #4378
    Ez nem az.
  • Attila8805
    #4377
    Én úgy kerestem hogy ps2-USb átalakító:D
    Köszike!
  • Dietrich
    #4376
    itt is van 990ft-ért PS2-USB átalakító (2xPS2-->1USB) König

    gugli a haverja mindenkinek
  • Dietrich
    #4375
    beirtam gugliba: kormány usb átalakitó

    szerintem ez neked is menne :)
    16. PC PAC CONVERTER 2.2 ATOMIC 92
  • Attila8805
    #4374
    #4360
    PLs!
  • Ombika
    #4373
    2 ev garancia,ha addig nem jon elo,akkor a force reszet keszited ki ugyis! :)
  • wander01
    #4372
    http://www.youtube.com/watch?v=mqD0JMblGZM&feature=related

    jól tolja
  • wander01
    #4371
    tudom. viszont én miota megvan vigyázok rá (ti. gecidrága volt) és nincs is gond vele. semmi. csak ésszel..