15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • wander01
    #4530
    na azért oda is odaszurtam egy kis tüskét, kiváncsi leszek mi lesz a reakcio rá :D
  • wander01
    #4529
    index gumi kb
  • Bucser
    #4528
    Szerintem inkább index szintű lehetett:) Vagy SG gumitopic?

    Az említett hszeket nem láttam.
  • bertino
    #4527
    "Történt a minap, hogy írtam egy kis szösszenetet, ismertetőnek, cikknek titulálni nagyképűség a Logitech cég G25-ös kormányáról. Informatikus-mérnökként, 3D modellezőként, néhai szimulátor versenyzőként és olyasvalakiként aki szokott publikálni a Hungarian SimWorld nívós hazai szimes portálra..."

    hhhúúúúha... :DD
    pff.
  • zolo
    #4526
    Valóban elég lehúzó volt az írás...de a Logout egy szabad blog, ahol mindenki megírhatja a bánatát...név nélkül...de ami ott mehetett, az Sg néha...

    Válasz, vélemény, stb. a tesztet író sráctól...
  • AlieN911
    #4525
    "Meg a H-váltó meg a kuplung mekkora marhaság. Mivel egy vérbeli szimulátoros ilyet sose használ."
    Hát szerintem azért nemanynira! Persze ha top időt akarsz autozni, akkor nem is jo, de én pl versenyeztem kuplung+H rfactorba mig a többiek MOMO stb! Első 3 időbe bennevoltam mindig!(Persze lehet mondani h. gyenge volt a mezőny, de azért nem volt az!) :)) De ez régebben volt mostmár nem versenyzek. Engem pl inkább a verseny-utca feelingért tetszett, szal mint egy utcai autoval valo versenyzés feltuningolva! Nekem tetszett, ez csak az én véleményem, ne legyen ebböl anyázás vagy akármi :) Peace

    u.i: LFS be se? azis jo kis szim, mégis asszem akik azt tolják kuplung az jah.. :)
  • Szasza20
    #4524
    Van egy Logitech Vibraton kormányom! Az lenne a kérdés hogy húz balra, mi lehet a gond, vagy ilyenkor mi megy benne tönkre? Pedig úgy vigyáztam rá és mégis, nem is csavarom ki sose ütközésig, hogy ne legyen baja! Mi lehet a gondja? Vagy ezt így házilag nem bírom megcsinálni?
  • Szasza20
    #4523
    Köszönöm a választ, csak olvastam a logitech oldalán hogy konzolokra, van meg ilyenek, de mondom hát USB-s csak mennie kéne, aztán azért kérdeztem meg!
  • Dietrich
    #4522
    minden kormány működik PC-n ami USB portos..mint a DFP is.
  • wander01
    #4521
    hogyne. egyik legjobb
  • Szasza20
    #4520
    A Logitech DFP kormány működik PC-vel?
  • wander01
    #4519
    gondolom mennyire, pont téged :DD
  • pointer4
    #4518
    Ne hagyd hogy egy ilyen majom véleménye befolyásoljon.
    Szerintem azért akadt ki mert megvette, majd ment versenyezni és ugyan olyan béna volt mint azelőtt. Azt hitte verhetetlen lesz tőle.
  • MaSzKa
    #4517
    teljesen elkeserített a cikk

    amugy most írták a CellCom-ba 48eFt a kormány a G25 :D
  • pointer4
    #4516
    Inkább privi, nehogy egy admin félre értsen :)
  • zolo
    #4515
    Olvastam a cikkeket, de a többit már nem:)

    Becopizod ide az említett hszeket, kiv. vagyok mit írtatok :D
  • pointer4
    #4514
    Ez a bikás metafora nagyon tetszik
    Wander nagyon belekalapálta a földbe. El is mentettem a hozzászólását :)
    Arra lennék kíváncsi hogy miért távolították el a cikket és ki.
    PH-s ok jöttek rá hogy baromság vagy ő menekült el.
    A hozzászólások fele olyan ártatlan nézelődő volt, olyan "hmm ténleg"?
    A másik fele meg értelmesen minden kötöszködés nélkül mondta hogy nem igazán van igaza.
    Aztán jöttem én aki leanyáztam, azt törölték, majd Wander a monológjával :)
  • wander01
    #4513
    ja a bakancs már én voltam, de nem vágom mit gondolt. meg arra tákolt konyhaszekrényre teszi és jééééééééééé, geciszar pedálozni (nem vezetett még platós kia kistehert :]]]) nem mondod bazmeg. én lehet elfogult vagyok, bár probáltam vagy 3-4 másik kormányt is (dfp, momo, meg valami müanyag borzalmakat), de amiket irt azok akkora baromságok voltak hogy majdnem beszartam mikor olvastam :PP aztán kiborult a bili. ilyen ir kormányrol aki hokedlin játszik?
  • Bucser
    #4512
    bocs akkor 6.:)
  • Dietrich
    #4511
    nem négy éve szimezik a cikke szerint, hanem 2002 óta :)
  • Bucser
    #4510
    Olvastam a cikket csak annak a nyomán akartam menni nézni a kommenteket.

    Az igazi gond az értékelésével az volt, hogy hülyeségeket hozott fel indoknak. És ezt azzal próbálta legitimizálni, hogy Ő Szimulátorozik 4 éve és megnyert valamit 1-2-szer. Nem pedig azt hogy felsorolta a pro éskontra tényeket, hanem úgy hogy "én vagyok a Jani, ti szart sem tudtok és ezért nekem van igazam."

    Azaz azt hitte, hogy bejön a nagyobb bika baszik elv... nem jött.
  • bertino
    #4509
    szerencsére DFPnél semmilyen hiba nincs, bár annak nincs is H váltoja
    mindkét kormánynak.
  • Dietrich
    #4508
    Szánalmas volt az a cikk. Eredendően utálta a logitech kormányt ezzel indított..onnantól kezdve már tök mindegy mit ír.

    nekem nem telik G25-re jó a DFP is nekem (sokaknak arra sem telik) de nem jutna eszembe legagyizni ettől a G25-öt. Oké van a H váltó tipus hibája aztán ennyi.
  • pointer4
    #4507
    Igazából az lehetett a gyerek baja, hogy nem ő találta ki a kormányt, és nem kap belőle részesedést kb.
    Olyanokba kötött bele hogy bőr a kormány kerék borítása, mer az izzad.
    Vékony a kormánykerék. Sose láthatott Ladát belülről :D
    Rövidek a madzagok, meg sok van, pedig egy házilag tákolt fésülködő asztalra szerelte fel, senkinek se tűnne fel ha furkál bele lyukakat :) Amúgy meg egyáltalán nincs útba, és nem is rövid :D
    Meg hogy 46os bakancsba kicsik és közelvannak a pedálok. Vagy ez má te voltál Wander? :D
    Meg a H-váltó meg a kuplung mekkora marhaság. Mivel egy vérbeli szimulátoros ilyet sose használ. Csak a mifajtánk, a vasárnapi sofőrök :)
  • Solt
    #4506
    Jobb, hogy nem olvastad, örülj neki! :))
  • pointer4
    #4505
    Jaja, én is nézem szerintem törölték :D
    Aláztam minden indokát, Wander meg úgy elküldte, sírtam a gyönyörtől :D
  • Bucser
    #4504
    No hova lett az oldal?
  • pointer4
    #4503
    Az a qva ***** . Szellemileg sérült.
    Nekem is volt egy ilyen hozzászólásom de törölték :) Osszad a lama népet :)
  • wander01
    #4502
    pointer, te is odatetted magad annak a balfasz amatőrnek jólvan :DD
  • Solt
    #4501
    Elég annyit kiemelni, hogy egy 800 dolláros pedállal hasonlítja össze a G25 pedálját. A nagy profi autóversenyző, aki azt emeli ki, hogy beizzad a keze... bizonyos szint felett mindenki kesztyűben játszik, pont emiatt! Kicsit mókás ez a cikk, egy sértődött ovis, akinek lerombolták a homok várát...
  • pointer4
    #4500
    Vagy 10 hozzászólást-váltást :)
    Gondolom nem bírta a srác elviselni hogy szimplán amatörnek és hülyének nézem. Idézni nem akarnám inkább :) Az anyázásig nem jutottunk el épp.
    GuguGuru fogalmazta meg jól: "inkább írsz egy ilyen "pistike összedugta amilye van, és nemtetszik" szintű cikket"
  • MaSzKa
    #4499
    mit töröltek?
  • pointer4
    #4498
    Már megvolt, törölték is.
  • MaSzKa
    #4497
    logout-on lehet írni bárkinek
  • pointer4
    #4496
    Minden szellemileg sérültet gép közelbe engednek cikket írni ?
  • MaSzKa
    #4495
    Logitech G25 - Csúcs vagy...?
  • Bucser
    #4494
    hát számold ki:) egy rekeszben 20 üveg sör van. 250 ft-jával az majd 5K forint.+üvegbetét. szóval az kb egy használt vibra wheel árában van:) Az új árát biztos nem kapod meg:)
  • Risu Führer
    #4493
    ne mondjátok hogy egy rekesz sör újonnan 10000-be kerül...
  • bertino
    #4492
    az sok.
  • guardian hero
    #4491
    Egy rekesz sört.