15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Risu Führer
    #4490
    szerintetek egy Logitech Formula™ Vibration Feedback Wheel-ért mennyit lehet elkérdni alig használt állapotban?
  • MaSzKa
    #4489
  • MaSzKa
    #4488
  • MaSzKa
    #4487
    BMW Sauber F1 Team Wheel (developed by Intel and Logitech) based on Logitech`s G25 including pedals. A special blue USB display has been integrated. The baseplate of the wheel is 100% carbon fiber.

    The wheel is not buyable!
  • MaSzKa
    #4486
    nekem ez kell

    Logitech G25 átalakítva gyárilag
  • Bucser
    #4485
    Vagy csak igényes. Bár ez a porsche cucc nem úgy néz ki. (a full műanyag pedál és váltó aggodalomra ad okot.)
  • MaSzKa
    #4484
    nagy láma aki ennyit kiad vagy gazdag de nagyoin

  • Bucser
    #4483
    300 euro?? ne viccelj.. akkor inkább veszek az actlabstól pedált meg váltót külön... (az elemes pedál meg külön vicc kategória...)
  • MaSzKa
    #4482

    http://www.techpowerup.com/reviews/Fanatec/Porsche_911_Turbo_Wheel/2.html
  • pointer4
    #4481
    Gyeeee :D coool :)
  • wander01
    #4480
    ez kőkeményen nagy oltás :)

    pointer, láttad már mi lett a mozis projektből?
    itt van-e
  • pointer4
    #4479
    Ezt az arcot!!!
    DashBoard
    Kamera, képernyőre irányít a műszerfalra. Ráköt kicsi LCD kijelzőre, ami a műszerfala a kormánynak :D
  • Ombika
    #4478
    Nekem nemreg jott vissza vinyom is minden gond nelkul,igaz neha elkever papirt stb,de csereli a cuccokat!!
  • Dietrich
    #4477
    egy pár konfigot összeraktam a cuccaiból és lehet mákom volt..de egyiket sem kellett gariztatni még nála.
    Tényleg megbizható.
  • Ombika
    #4476
    Jajj ez mar csak szorszalhasogatas,igy sose lesz kormanyod!! Mellesleg en jol beragadt G25-ot vettem egyik ph bazaros kollegatol 40-ert csak kikell fogni! :)
  • bertino
    #4475
    yepp
  • MaSzKa
    #4474
    Brekk-től szoktam vásárolni a ph-n


    csak az a bajom ha tönkremennne az oda-vissza postát kellene állnom
  • bertino
    #4473
    áldom az eget, hogy megálltam a tecsoban és hasonlo hipermarketekben, hogy ezeket nem emeltem le a polcról. :)
  • zotya90
    #4472
    7ezerért viheti bárki
  • wander01
    #4471
    8k? nem tünik tul meggyözönek.

    dietrich, pláne :) én csak kp-val járok, de már tul vagyok minimum 3misinél gianninál. nem keveset bizniceltünk, megbizom a srácban.
  • zotya90
    #4470
    Üdv! Szerintetek mennyit lehet kérni, egy Saitek R440 Force Feedback kormányért?
  • Dietrich
    #4469
    Gianni postán is elküldi..
  • wander01
    #4468
    sztem meg egyszer tedd fel a kényelmes seggedet a vonatra, fel pestre, Gianni (PH-rol) megkeres, kormány megvesz, aztán csokolom. bajod van vele, lehet hozzá visszavinni. Árgépen övé a 3-ik bolt, de a ph bazárt kell lesni. ennyit nem ér meg a gari?
  • Solt
    #4467
    E-bay, aztán, ha garanciális gond van, akkor magyarországi logitech! Ennyi!
  • Ombika
    #4466
    Aztan,ha elromlik fizetheted postat,ha nem kapsz pl garipapirt stb!! En nem mertem onnan bevallalni!! Eleg volt a joy-t(nem is kaptam semmilyen papirt)!!
  • MaSzKa
    #4465
    tavaly december fele döntöttem el veszek 1et
    fére sikerült raknom 30eFt-ot

    de sajnos ki kellett fizetnem pár dolgot
    és nem maradt 1 fillérem se

    most talán megint van 1 kevés pénzem

    és olcsón szeretném megúszni de újat akarok venni

    azt hallottam sokaknak ez az elromlott a g25-be ez az így vissza kell vinni gariba 1-2x

    itt ahol lenne gari is közelbe van ott 57eFt ez nekem drága

    a pixmaniába 47eFt

    valahonnan sokerülne olcsón szerezni és lenne rá pénzem vennék 1et
  • wander01
    #4464
    nembaj, majd mire megveszi már gagyi lesz, akkor meg az lesz a baj :P
  • Bucser
    #4463
    Te lassan 1 éve azon vergődzs, hogy honnan vedd meg...
  • milk41
    #4462
    én papírt is kaptam
  • Ombika
    #4461
    Nekem meg papirt se kuldtek csak szamlat!!
  • milk41
    #4460
    én már sok mindent rendeltem tőlük(digitalizáló,monitor,hangfal,fényképező) és mindent elküldtek.igaz majdnem 1hetes késéssel de ez már más ügy
  • Solt
    #4459
    Már régebben is említettem neked, hogy kerülni kell őket... Inkább rendeld meg Ausztriából...
  • MaSzKa
    #4458
    azt hallottam ha a pixmanianál veszek g25-őt akkor nem pecsételik le a gari papírt

    csak ha valami gáz van akkor vissza kell küldeni a garipapírt és vagy megcsinálják vagy nem

    a logitech nem áll szerződésben vele

    így ha garis probléma van mit lehet tenni?

    pixmania - gondok
  • bertino
    #4457
    takarítsd ki alaposan
  • Gabor1990
    #4456
    Úgy tűnik tönkrement a logitech force ex-em pedálja. Nem nyomom a féket mégis 0 és 100 százalék között ugrál. Van valakinek ötlete mit lehetne vele csinálni?(szervizen kívül)
  • Dietrich
    #4455
    GTL esetében is van egy ilyen Effets inversést azt kell kipipálni ha nem lenne..
  • batihu
    #4454
    Köszönöm a segítséget, GTR2 tesztelve, már sokkal jobb! Be tudom venni a kanyarokat!:)GTL-t később nézem meg!
  • Ombika
    #4453
    Okes ezert nem ertettem,mivel sose jatszottam GTR2-vel!
  • Dietrich
    #4452
    ezt nem ide..
  • Dietrich
    #4451
    vagy minusz arra értendő ha nincs ez a opció benne a játékban mint a GTR2-ben..
    a GTR2-ben ha bejelölöd az Effets inversést akkor mínuszba állitódik a csúszka.