15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Dietrich
    #4730
    vagy fordított érték néven keresd.
  • Dietrich
    #4729
    5.0-t rakd fel!
    FF értéket tedd mínuszba a játékon belül akkor lesz FF..logitech sajátossága.
  • trogerzsiger
    #4728
    Hali, na vettem momo-s kormányt, csak nincs force feedback/ha az a rázkódás, bocs láma vagyok:$/ olvatsam hogy az 5.02 driver miatt nincs. igazez?
  • MaSzKa
    #4727
  • Dietrich
    #4726
    :DD
  • MaSzKa
    #4725
    Fanatec Porsche 911 Turbo Wheel
  • wander01
    #4724
    figy, elmondom az okosat :) Kérdezd meg az osztálytársadat, hogy mit vesz helyette ;)
  • Dietrich
    #4723
    angol verzióban
  • Dietrich
    #4722
    http://met.tutireklam.hu/momo%20ped%E1l%20jav%EDt%E1s.pdf
  • trogerzsiger
    #4721
    a micsodák?:-) És az javítható? használhatalan lesz utána?
  • Dietrich
    #4720
    használt DFP 15000 és 18000 és van új bontatlan is 21500 a ph-n.
  • Dietrich
    #4719
    beszarnak a potik benne.
    a DFP-t a momo után adták ki és kijavitották ezt a hibát benne..na meg az már tudja a 900 fokot is igaz nem 10K újonnan.. csak aztán megérkezet a G25 ugye..
  • trogerzsiger
    #4718
    Mért mi a gixer vele?
  • Tomo15
    #4717
    Pedál:)
  • trogerzsiger
    #4716
    Tekintve hogy 10-ért megkapom azt osztályátrsamtól számomra jó választás :-) ám mi a rossz benne?
  • bertino
    #4715
    nem hallottál róla rosszat ? :)

    eh :)
    én a DFP-t ajánlom :P
  • trogerzsiger
    #4714
    erre gondoltam, tuti? Mert én meg vagyok elégedve a logiteches termékekkel, és nem halottam róla rosszat.
  • bertino
    #4713
    momo ?!
    sztem ezt gondold át még egyszer, jótanács.
  • trogerzsiger
    #4712
    Hali!

    Holnap lehet vezsek egy ilyen momos kormányt. eléggé hülye kérdésem lesz. Nos tezsem azt nem nyomom tövig a pedált, hanem mondjuk ilyen harminc negyven százaléknyira csak, akkor a játékokban az autó ugye csak ideig gyorsul utána tartsa azt a sebességet?
  • wander01
    #4711
    ja feltörendő védelmet :DD hogy majd az uj kormányokkal ne menjen, és külön kelljen hozzá megvenni :P üldözési mániám van?
  • MaSzKa
    #4710


    amúgy kb 2-3MB-al nagyobb mint az 5.0.1

    valamiot fejleszhettek :D
  • Dietrich
    #4709
    első értelmes és használható beirásod.
  • MaSzKa
    #4708
    * Név: Logitech Gaming Software
    * Software Version: 5.02
    * Post Date: 04/02/2008
    * Platform: Windows XP
    * File Size: A letölthető fájlok mérete körülbelül 13 megabájt.
  • milk41
    #4707
    akkor számíts arra hogy 1hét késéssel hozzák meg.és arra is számícs hogy az ajándéknak hitt kiegészítő(monitor tisztító,játék stb...) nem jön meg,csak helyette egy ultra gyagyi nyakba akasztható telefontartó.és még az is lehet hogy gari papírt se kapsz(bár én szerencsére eddig mindig kaptam:):))
  • MaSzKa
    #4706
    Meghibásodás esetén a termék árát 100%-ig visszatérítjük!

    A vásárlástól számított egy éven keresztül a Gondtalan Vásárlási Szerződés biztosítja Önt, hogy ha terméke meghibásodik, visszavesszük, és helyette több ezer új termék közül választhat egy másikat a PIXmania.com kínálatából!

    Visszatérítés alkalmazásának feltételei, ha a termék meghibásodik az első év folyamán:
    A vásárlás dátumától számítva, 12 hónapon keresztül vállaljuk a meghibásodott termék árának visszatérítését Pix Persely formában.
    A PIXmania Vásárlás Utáni Szervize megvizsgálja a visszaküldött terméket, hogy megállapítsa a termék meghibásodását. Megállapítja, hogy a gyári garancia érvényes-e rá, eredeti állapotban, eredeti csomagolásban és összes tartozékával együtt lett-e visszaküldve (pl: Cd-rom, kábel, útmutató...). Ez a technikai vizsgálat 15 napot vesz igénybe.
    A visszatérítés néhány nappal később történik, Pix persely formában.
    A Pix persely minden Pixmania termékre felhasználható
    A Pix persely több rendeléshez is felhasználható.
    A Pix persely összege megeggyezik a termék eredeti értékével szállítási és garancia díjakon kívül.
    Ha rendelésének összege nagyobb a Pix persely értékénél, a különbséget szabadon választott fizetési lehetőséggel egészítheti ki.


    ezt írják 46eFt a kormány a suxmaniánál

    lehet mnegveszem itt
  • Toby0501
    #4705
    GTR2, Race07, LFS, rFactor, ami úgy fizikában egészen jó (bár a 4 közül LFS viszi a prímet).. Rally meg Richard Burns Rally.. ;)
    FF erőssége nálam 100% MOMO Racing-el (bár újabban néha nulla, valami hibából adódóan, amit vagy valami szoftver okoz, vagy az alaplap, de nem a kormány)
    Sok sikert a simes pályafutásodhoz!
  • milk41
    #4704
    legreálisabb szim:live for speed
    legszínvonalasabb(sztem):rfactor
    és amivel jókat lehet szórakozni:TDU(neten)
  • Sippie
    #4703
    Üdv! :)
    Sokat olvasgattam ezt a fórumot, már jó ideje fontolgattam kormányvásárlást, de azért sokáig hezitáltam, míg végül rászántam magam és a kis pénzmagom, és a mai nap folyamán beszereztem egy Momo racing ffb kormányt. Hát ez valami kész gyönyör :D még ugyan elég béna vagyok, de eszméletlen jó a cucc :)
    Egylőre a Race - The wtcc game-t próbálgattam vele, de mivel látom hogy sokan Prok vagytok, ezért szeretném kérdezni hogy ti milyen játékokkal játszotok, és mit javasoltok? Melyek azok amik a legreálisabbak, és mondjuk interneten is sok magyar játssza pl? Vannak ilyen favoritok?
    Rallys játékot is kipróbálnék, abból melyiket ajánljátok?
    Na és a leguccsó kérdés, hogy ti milyen FFB erősséggel játszotok? vagy az minden játéknál más és más? Na egyelőre ennyi kérdés :) remélem nem tűnök túl bunkónak :D
    Üdv, Sippie
  • milk41
    #4702
    a váltomhóz én gamepadot használok:D
  • MaSzKa
    #4701
    hihi tök jó
  • MaSzKa
    #4700
    kicsit gagyinak tűnik itt
  • MaSzKa
    #4699


    kicsit ratyi
  • pointer4
    #4698
    Jááá, ez jó. Ilyet most látok előszőr :) Én megm indig valmai Joy-t buheráltam szét :D
  • guardian hero
    #4697
    Williams F1 Wheel

    XBox-hoz van, elvileg van házibarkács windowsos driver XBox kontrollerhez, de hogy ezzel mit kezdene, azt nem tudom...

    A mostani Fukar katalógusban láttam egy F1 wheel formájú Saitek kormányt, de az csak vibration feedbackes volt, mondjuk ennek megfelelően rohadt olcsó (7500Ft, vagy ilyesmi).
  • milk41
    #4696
    veszel egy leo bodnar lapot és rakötöd,ennyi
  • pointer4
    #4695
    Igazából a probléma az, hogy szerzel egy ilyen szuper kormányt pl:

    Ezekután felcsavarozod. Majd a gombokkal mi a bánatot kezdesz?
    Rákéne kötni valamire. Aki ilyet csinál az mind építi. pl , pl , vagy csak a formája miatt pl
  • leho94
    #4694
    Kár..Egy ilyet elfogadtam volna.. Más F1 kormány nincs is?
  • pointer4
    #4693
    Ha jól emlékszem rá , akkor írták hog nincs forgalomban, csak mutatják hogy ilyen is van :D aranyosak.
  • MaSzKa
    #4692
    nem tudom
  • leho94
    #4691
    KB. Mennyibe kerül egy ilyen?:D