15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Peetboy
    #4930
    Ez nagyon LOL! Márcsak 2 síléc kéne az aljára és lehetne a hegyről lefelé autóversenyezni.
  • Dietrich
    #4929
    Hát azért pár lóerőt és nem kevés tömeget (1355kg)kell megmozgatnia a motornak és az függ a váltótól is :)
    itt vannak a Holden paraméterei
  • pointer4
    #4928
    Az az autosüldözés :D
    De ez nem az enyim :D
  • wander01
    #4927
    akkor kidugjaa kal't ay ablakon
  • Barny
    #4926
    te allat

    es ha fegyvereset jatszol???
  • pointer4
    #4925
    Az lett belőle :)

  • MaSzKa
    #4924
    ez jo tiszta nászkár :D
  • pointer4
    #4923
    Némá a kis trükkös :D
  • pointer4
    #4922
    Találtam neked jó szimet, megláttam és egyből te jutottál eszembe :D

  • MaSzKa
    #4921

    ilyenen felhúzni........
  • pauly
    #4920
    :)))
  • pointer4
    #4919
    királyak :D
    Akkor valszeg kicsit frankóbb ávltó mint ami az utcai verdákba van :D
  • Ombika
    #4918
    Taka....j mar vissza oda ahonnan jo...tel!!! Mond te tenyleg fogyatekos vagy !? Szerintem van sarga papirod is csak elszoktel bazze.... Te még sertéstelepre is hulye lennel....

    JEZUSOM,hogy szombat reggel igy felcsesszem az agyam 1 barom miatt!!!
  • MaSzKa
    #4917
    nem kötelező elolvasni amit írok


    ha nem tetszik ne reagálj rá!
  • MaSzKa
    #4916
    DTM

  • MaSzKa
    #4915
  • MaSzKa
    #4914
    100eFt lesz
  • Solt
    #4913
    Na most állj le! Ha a normális hozzászólásokra egyszerűen nem reagálsz, nem gondolkozol el rajta, csak fújod tovább az agyatlan hülyeségedet mint a pereces, akkor ne lepődj meg, hogy van aki elveszti a türelmét és beszólogat! Elképesztő amit művelsz, mintha nem is beszélnél magyarul! Állj le Maszka, könyörgöm ne fárassz tovább minket! Hegeszd rá a 20éves utcai BMW kormányát a G25-re, hogy elég nagy legyen, tedd fel egy Hajdú mosógép tetejére, hogy kellőképpen rezegjen, és húzd ki a tápot, hogy könnyű legyen 200-nál is tekerni! Komolyan mondom, hogy mondj egy összeget, amiért befejezed ezt a sok hülyeséget itt is, és az összes szimulátor topikban! Összedobjuk, csak zsibbadj végre el, mert lassan nem tudok egy normális topikot anélkül megnyitni, hogy ne kapjak gyomorideget a hülyeségeidtől! ELÉÉÉÉÉÉÉÉÉG VOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLT!!!!
  • wander01
    #4912
    jobbklikk tulajdonságok, jobb nemkell. szimulálj autoversenyt, ufot, landolást, ésatöbbit
  • MaSzKa
    #4911
  • Bucser
    #4910
    Sajnos az emberi értetlenségen a finomhangoló progik sem segítenek...
  • Bucser
    #4909
    inkább a te hibád, hogy egy szimet rumblepaddel irányítassz...
  • MaSzKa
    #4908
    amúgy nnincs valami finom behangoló progi g25-re?
    mint volt a régi winmanokhoz sok féle mindenféle okos kis progi
  • MaSzKa
    #4907
    amúgy különben itt is 1 kézzel fogja a srác nagy részbe

    nekem ott 2 kézzel kellett


    amúgy valamit javult a helyzet mikor a CordlessRumblepad2-nak ugyanez a drivere és ott én régebben 135%-ra állítottam a Force-ot és az zavarhatott be a driver nem bírja normálisan lekezelni a különböző logitech termékeket :(

    szóval nem az én hibám volt hanem a logitech és driverírók-é
  • Dietrich
    #4906
    akartam volt mondani..az otthoni széked sem olyan mint egy versenyautóban..azt is be kell még szerezned..
  • MaSzKa
    #4905
    javítva: nagyobb
  • MaSzKa
    #4904
    te itt nagyon 60%-al a kormány mint a G25%%%
  • Dietrich
    #4903
    ez sem rossz felvétel..
  • Dietrich
    #4902
    nézd meg mikor használja a kuplungot...alacsony fokozatból fel vátásnál vagy ha alacsony az rpm
    amúgy H váltót használnak a V8-ba!!
    kép róla
    video róla
    másik videó
    másik video
  • pointer4
    #4901
    Nem mondom hogy értem ezt a videót, a csávókám hol nem engedi fel a lábát a gázról és úgy vált, a fordulat tök változatlan (jó mondjuk qva gyorsan kapcsol), aztán meg be se nyomja a kuplungot, csak a gázt engedi fül s az már elég. Jó azt tudom hogy ha a hajtó meg a hajtott oldal fordulatszáma megegyezik, akkor a szinkronfogaskerének nincs dolga, de ez a váltó biztí így működik? és az ürge így érzi a verdát ? :)
    Én is váltottam már verdát kuplung nélkül, ha érzi az ember megy :)

    Ja nem tud valaki pneumatikus munkahengereket olcsón ?
  • MaSzKa
    #4900
    Puma cípőt is kell venni
  • leho94
    #4899
    Téged se elég lelőni XD
  • Dietrich
    #4898
    Maszka!
    eddig fárasztottál minket a kormány méretével..ideje elkezdeni a pedál témát is mert van az is a G25-höz.
    Miután írtad az is szar mert kemény a fék akkor ideje szerezned egy min. Holden vagy Falcon cuccot, hogy élethű legyen..
  • wander01
    #4897
    eddig nem akartam ilyet mondani, te te tényleg nem vagy normális... döbbenetes hogy fingod nincs a dologrol. én nem vagyok pro ebben a témában de vágom hogy hüjeségeket beszélsz :D
  • Bucser
    #4896
    te nem vagy magadnál....
  • Solt
    #4895
    Ez neked nagy?? :)) Komolyan kész vagy! :D A másik, hogy nézd meg milyen izomból tekeri a kormányt... nesze neked kisujj!! :D
  • MaSzKa
    #4894
    szép nagy kormány van ebbe is
    ezt kell megnézni
  • MaSzKa
    #4893
    beveszem 300-al is ha kell :P

    szerencsére itt nem kell kockáztatni az életem
  • MaSzKa
    #4892
    mert akkora az igazi is
  • Bucser
    #4891
    Mert azt hiszi, hogy attól lesz igazi... És ez azegyetlen darab amihez hozzájutott a hőnszeretett BMW-jéből... amivel félkézzel 200-al veszi a kanyart...