15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • MaSzKa
    #4970
    cellcom.hu-ba van
  • bertino
    #4969
    drága volt sajna.
  • milk41
    #4968
    30ért vettem a DFP-met 1hete az elektro vörldben,jó vétel volt(kár hogy akkor abban a pillanatban nem volt G25 pedig azt akartam venni:()
  • Dietrich
    #4967
    Momo, DFP vagy G25 használtan ha van.
  • leho94
    #4966
    Már sztem G25-öt használtan lehet kapni annyiért!
  • Martins15
    #4965
    Hello.
    Tudnátok nekem egy viszonylag jó kormányt ajánlani?(Ha lehet váltóval)
    Kb 30-35 000-rem lenne rá.
    A segítséget előre is kössz!
  • Ombika
    #4964
    Sajnos ő GYÁRI GENHIBAS!!!
  • pointer4
    #4963
    Na itt egy jó példa:
    Frex
    Ülést mozgató mechanika levegővel. + munkahenger, ehhez mágneskapcsoló, szivattyú, nyomásszabájzó, halk kompresszor + teljes támogatás, programmal.
    Átszámítva az ár olyan 320k Ft. Na igen, az ember haja az égnek áll. Miért ennyi? mocskok, csak mer írtak egy progit hozzá ennyit kérnek el.
    Pfujj.
    Ezután kedves barátunk ajánlott egy oldalt www.x-sim.com, ingyenes program, forum szimulátor építéshez. A-Z ig átbeszélve, gyerünk barkácsoljunk. Lehet csinálni elektromos motorral, pneumatikával, hidraulikával.
    Hidraulika a leggyorsabb, akkor legyen az mondom.
    na, 4 helyről szereztem árajánlatot, belevetettem magam. Legolcsóbb szivattyú 100k, mágnesszelep 45k (*2) , munkahenger 40k (*2) + Áfa.
    Ez volt a legolcsóbb.
    Na akkor legyen levegő. Halk kompresszor, nyomásszabájzóval, víztelenítővel 65k, munkahenger 45k (*2), mágneskszelep 26k (*2) + Áfa.
    Ahham, akkor legyen elektromos, na most 660Euros árért munkahengerenként is csak olyat lehet szerezni, ami 18kg maxx 15cm/seccel mozgat, 30cm-es lökethosszal. Na most a Frex 40cm/sec.
    Tehát akkor drága a frex, ami kész is van, és az elektronikával sem kell foglalkozni?
  • pointer4
    #4962
    Szerintem neked az érték ítéletedet újra kéne installni.
    Vagy ritka hüje gyerek vagy, vagy csak körül vagy metélve.
    Ha ott a plexi alatt levő alkatrészeket megrendelnénk csókosan, az több lenne mint 150k Ft.
    Ez a világunk, jóreggelt.
    Nem azért drága, mer rá van írva hogy PLIMA vagy ADIOS, hanem mert lekellett gyártatni az alkatrészt, plussz még ki is kellett találni. És még amilyen mocsok az ürge ebből akarja etetni a kölykeit otthon.
  • MaSzKa
    #4961
    olvass vissza!!!
  • tomi555
    #4960
    Ez is "csak" egy átalakított G25. Nem sajnálnék 50ezerFt-ot "koctáztatni" tuti én is csinálnék valami hasonlót:) Tényleg nem tudtok valahol olcsón 28cm átmérőjű sportkormányt, ilyen anyagút mint ezen van. Egyre jobban sikerül magam rábeszélni hogy megvegyem a G25-öt:D
  • MaSzKa
    #4959
    minek fizetnék többet mint amennyit ér ténylegesen
  • dashed_
    #4958
    minek? megvenned 50ert es szetfikaznad
  • MaSzKa
    #4957
    50eFt-ot adok érte
  • pointer4
    #4956
    Igen, ezért 250 ezer forint.
  • MaSzKa
    #4955
    végre 1 értelmes kormány

    ebből legalább nem spóróltak az anyaggal

  • pointer4
    #4954
    Jaa látni, 5 db g25 ára.
  • Bucser
    #4953
    866 Euro darabja.
  • pointer4
    #4952
    Uhhh

    Ebből mi a g25 ?
    Csak a kormánykerék olyan 43k. És akkor még nem volt szó arról ami a plexi alatt van.
  • tomi555
    #4951
    http://www.jlvrh.de/JL_Wheel_UK.htm
  • Tika
    #4950
    Sziasztok,
    segitseget kernek egy problemaval. Be van instalalva a Logitech G25 Racing Wheel USB, a gombokat identifikalja 0,1,2,3,4,stb...
    De ha bekotok utanna (a G25 marad bekotve) egy masik game controllert, (egyszeru standard Genius joystick USB), akkor annak a kapcsoloi lesznek 0,1,2,3 es sajnos a Logitech G25 atrendezodig 40,41,42,43,stb...
    Viszont az egyszeru Geniusz joystick kapcsoloi mindig 0,1,2,3, de Logitech G25 (vagy akar egy Thrustmaster GT Racing Wheel) kapcsoloi csak akkor 0,1,2,3... ha egyedul van bekotve. Ha bekapcsolom a joystickot is akkor a FFB kormanyok atrendezodnek 40,41,42...
    Akkor pedig ujra be kell alitani moden gombot a szimulatorba, mert mas szamok alat detekalja. Kell midketto egyszerre mert a G25-hoz csinaltam kezifeket is egy Geniusz joystickbol, de az csak komoly szimulatorokba van hasznalva (LFS, Race07, stb...).
    Azt akarom megoldani hogy a Logitech G25 kapcsoloi mindig stabilan 0,1,2,3... legyenek (akar egyedul, akar joystickal) a Geniusz joystick legyen akarhol utanna 40,41,42,43... vagy akarmilyen masik szamok alat. Valahogy a Windowsba beirni hogy nedobalja at a Lgitechet nullarol negyvenre, ha bekapcsolom a joystickot. Van ott Preferred game controller, ot bealitom a Logitechet, de akkor is atrakja a 40-re a ott a joystick is. Hogyan lehetseges ezt megoldani a Windowsba?
    koszi
  • symbol
    #4949
    hú, nagyon zsíír :) gyorsan átfutva az általad elinkelt a legjobb, kifinomult, semmi csicsa, egyszerű, mégis szép :)
    meg tuti kényelmes is :D én forgószékből nyomom még most, kicsit gáááz :D pláne, ha kicsuszik a lába alá beakasztott ki akármi :)

    asszem a következő fizuból lesz egy ilyen :) de még szétnézek :)
    respect mester :))
  • pointer4
    #4948
    Szívesen :D

    Hát azért a FREX tényleg már más világ a "mi" pénztárcánkhoz képest.
    Ülést én pl innen lestem. Vagy vaterán is van fennt pár ezressel olcsóbban új, illetve lehet a bontóban is kiszúrni jót.

    Ja igen, 5leteket meg összeépítéshez innen vaagy, innen is, eminnen is .
    De sokféle van fennt szétszórva is :)
  • symbol
    #4947
    amúgy majd elfelejtettem, hogy kösz a linket :D
  • symbol
    #4946
    a lenti fasza ülésre gondoltam mondjuk :)
    egy ilyen kellene csak a többi részletkérdés :)


    az oldalt megnéztem, húúú, lehetne mit költeni nem mondom, de azért ez már más világ :D
  • pointer4
    #4945
    Mire gondolsz konkrétan ?
    Innen a legjobb miőség: http://www.frex.com/gp/
    Vagy jön az 5let és csinálja az ember.
  • symbol
    #4944
    ilyet honnan lehet beszerezni?
    vagy ilyen szimes dolgokat?
  • pointer4
    #4943
    G25 höz állvány, ha valakinek van helye a szobában, akkor nézzetek be a #597 hsz hez. Köszi ide
  • pointer4
    #4942
    Csak Maszka miatt
  • bertino
    #4941
    deh, ráadásul teljesen beleillik a force feedback kormányok témába... :D
  • pointer4
    #4940
    Kollegám fotózta állatkertbe, hát nem cuki ? :D
  • MaSzKa
    #4939
  • pointer4
    #4938
    Nővérem amikor kicsi volt, a busz elejében anyám oldalán üvöltötte el magát, hogy "Anyuuu, a Fosőrbácsi mikor jön onnan ki ?". Na azóta is szállóige :)
  • Peetboy
    #4937
  • Dietrich
    #4936
    fosőr?

    fos a sofőr?
  • pointer4
    #4935
    plussz fosőr :)
  • Peetboy
    #4934
    jaaaaaa, már emlékszem
  • MaSzKa
    #4933
    síléc
  • Peetboy
    #4932
    Mit mondasz? Taxi?
  • MaSzKa
    #4931
    t4xi????