15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Bucser
    #5010
    sajnos egy drivercsere nem javítja, hogy műanyag pedál és a váltókar+ hogy 300 euro az ára... pont te jössz azzal a kormánnyal mikor még a g25 miatt is sipákoltál....

    Elég furcsa vagy...

    Álmodozol itt meg linkelgeted azt a kormányt miközben valszeg soha nem fogsz venni. eléggé unalmas és irritáló.
  • MaSzKa
    #5009
    mind2

    de fanatec tutti jó lesz ha ilyen ütembe fejlesztenek
  • Toby0501
    #5008
    És ebből most arra következtetsz, hogy a Fanatec foglalkozik vele sokat és mindig javítja, vagy arra, hogy a Logitech-nek jobbak a programozói és nem kell annyi mindent javítani a driveren?
  • MaSzKa
    #5007
    A Fanatec kormány tulajdonosok számára biztosan örömteli hír, hogy a cég egy újabb javított drivert készített a kormányhoz. A letöltéshez egyszerűen elég elindítani a Driver Update funkciót a kormánynál és máris letölti és telepíti nekünk a PWx_32_8.0.5.2-es drivert, amelynek mérete 3.79 MB.



    amúgy ahogy bnézem a logi kiadott 2drivert
    a fana meg már talán 10et is idén
  • MaSzKa
    #5006


    ll
  • MaSzKa
    #5005
    [flash]http://www.youtube.com/v/aZVtw0bRyoM&hlflash]
  • MaSzKa
    #5004
    ne szedd szét! mert garis

    vidd vissza vagy várd meg mig tönkremegy

    esetleg valahogy juttass be kenőanyagot hogy ne látszodjon
  • Dietrich
    #5003
    DFP-ről ilyen hibát még sehol sem írtak fórumon.
    Nekem 1 éves lesz mostanában és semmi gond vele. Ha hallani is hogy valami gebasz van (súrlódó vagy "rágó" hangot hallani) vidd vissza gariban mert ha megbontod ugrani fog. Nincs most elöttem a pedál de asszem levan ragasztva olyan ponton ahol szétlehet venni. Ha nincs ilyen jelölés akkor nem szóltam.
  • symbol
    #5002
    nah egy aprócska gondom lenne. vagy kérdésem.
    kb 3 hónapja vettem egy DFP-t, és az van, hogy a féket amikor nyom, nem csúszik, hanem érezni a pedálon, hogy nincs rajta elég kenőanyag, ergo feszül, hozzáér, surlódik valamivel. :) rég szedtem már szét pedálszettet, ez is még garis de zavar, és nem akarom hogy bármi is kikopjon benne.
    szóval szétszedhetem gond nélkül pormentes környezetben és zsírozzam be? vagy esetleg már van valami spray? (lehet hülyeséget mondok).

    amúgy a komrány remek, mindenkinek ajánlom, ez alatt szerintem semmiképp. fölötte meg csak ha van feles kesh :)
  • MaSzKa
    #5001
    annyiért én is megveszem :P
  • bertino
    #5000
    2k-t megér.

    :P
  • MaSzKa
    #4999
    csak mennyit adnál kp?

    azt mondom igen vagy nem
  • bardocz
    #4998
    hát momoval együtt menyit kérnél érte?vagy nélküle?nem mintha most lenne rá pénzem,de jó lenne már h-váltó,meg kuplung
  • MaSzKa
    #4997
    mennyit adsz érte?
  • Peetboy
    #4996
    Igen a fogaskerék miatt lehet. Szerintem ezt már javitani se tudják. De azért hívjátok fel a Logitech magyar forgalmazót, ők majd megmondják mi a teendő.
  • tototto
    #4995
    Sziasztok egy kérdés, ismerősnek van egy momo racing kormánya és azt csinálja, hogy a ffb amikor befog és elkezdtük forgatni a kormányt akkor ha tul erősen fogja recsegve fordul csak el, gondolom kitört valami fogaskerék, vagy elkopott nem tudom, de végülis működött rendesen, csak lejebb kellett venni az ffb erejét mert ha nem szoritott erősen jol elfordult.
    Aztán egy időután azt csinálta hogy vagy jobbra vagy balra kb 30fokban elforul, nincs átmenet, tehát középen van a kormány megmozditjuk balra egy picit elugrik kb 30fokot, vissza mozditjuk akkor másik irányba ugyan ilyen fokban beáll és forgathatjuk napestig, bár érezni hogy ffb fogja a kormányt a játékokban mégsem látszódik hogy mennyire csavarjuk el
    remélem érthetően irtam le a problémát :)
    az lenne a kérdésem hogy jol sejtem valami fogaskerék törhetett el benne, ezt lehet valahogy javitani, cserélni? gari nincs már rá
    ha valaki hozzá tud szolni annak köszönöm előre is
  • bertino
    #4994
    :\
  • bardocz
    #4993
    Maszka nem adod el?:D MOMO-nak biztos gyengébb az FFB-je;)

    Amúgy bazmeg most jövökrá,hogy nincs itthon egy kurva csavarhúzó sem,mert villanyszerelő kb mindet elvitte,nincsen flex,hogy fabrikáljak egyet,úgyhogy most marad F1 különböző játékokban,nincsen lada meg rbr:( meg semmi faszányos ótó:(
  • Ombika
    #4992
    Ez jo otlet ,nemfogod megbanni!
  • bardocz
    #4991
    Akkor jó:)

    most levettem a kormányt,és vagy leesett a rugó,vagy eltört benne valami,mert hallom,hogy csörög...kéne már egy g25,csak nincsen rá pénz...
  • tomi555
    #4990
    Én már szedtem szét a momo-t secc-perc alatt össze lehet dobni:)
  • bardocz
    #4989
    Köszi!
    Így kép alapján rájöttem még mi lehet a baj:a rugó megadta magát,vagy leesett,lecsúszott,majd szétkapom és meg fogom nézni,amúgy aki csinált már ilyet,nem nehéz öszerakni?
  • Toby0501
    #4988
    A mikrokapcsolók panelja csavarral van hozzáfogatva a házhoz és egyszerű csatlakozóval van csatlakoztatva az elektronika. Egyszerűen megcseréled a két oldalt és kész.
    Itt egy kis segítség:
  • bardocz
    #4987
    Hogyan?Csak húzzam ki?Nincs valami más módszer,mert már inkább bal kézzel vezetek,mint jobbal,az a váltón van:D
  • Toby0501
    #4986
    Bal oldalt felcseréled a jobb oldallal :)
  • bardocz
    #4985
    Segítséég!
    Momo kormányomon meghalt a szekvenciális váltó,amikor hátea húzom semmi ellenállása,csak előre van,és így kettesével tudok csak váltani:'( Hogyan tudnám megjavítani?Már nem garanciás
  • MaSzKa
    #4984
    sli fasza?
  • pointer4
    #4983
    Én már nem
  • Solt
    #4982
    de lazaaaa! :)))) kéne egy könyöklő is.... :))
  • wander01
    #4981
    én mindig ott fogom, ahol a szigetelőszaolag van :)) másik kéz a sebváltón...
  • pointer4
    #4980
    Tekerem kanyarban mint az állat :D
    Nem látszik rajta semmi.

    Csak a fogása puha fennt :D
    Na az a kis fekete szigetelő szallag, csak a közepét jelzi, nem összeragasztva van ott :D
  • MaSzKa
    #4979
    mit csináltál az eltört G25-el?

  • Dietrich
    #4978
    neked már drágább volt..nekem még 20K
  • pointer4
    #4977
    Euro - Dollár között mindig így van, ez nem egyedi eset :)
  • Bucser
    #4976
    Engem a drót még csak nem is zavarna ellenbenaz idióta váltó miért van műanyagból?? meg a pedálok?? 300 Euroért már illene fémet adni... az meg külön röhej, hogy 300 euro és 350 dollár... jobban megéri a dollárba venni mint euroért...
  • pointer4
    #4975
    Az mind1 mennyibe kerül, a fotókról az anyaga iszonyat gagyinak tűnik. Olyan Tesco gazdaságos 9.990,- csak vigye már el valaki.
    Arról nem is beszélve, hogy a vezeték nélküli megoldás..... ne legyünk már ilyen igényesek, és bénák. Erről mindig az a kérdés jut eszembe, hogy akit a drót zavar, azt az auton pl a kerék nem zavarja? Annyira gagyi hogy a földhöz ér, deformálódik, és tele van kosszal mint az út.
  • Bucser
    #4974
    Már mutattad ezerszer.
    Szerintem ez a kormány nem ér meg annyit mint amibe kerül.
  • MaSzKa
    #4973
  • MaSzKa
    #4972

    http://www.techpowerup.com/reviews/Fanatec/Porsche_911_Turbo_Wheel/


  • zolo
    #4971
    Én egy éve 22-ért vettem külföldi szállítással Ph-ról...Gyári gari 2 év ugyanúgy van...