15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • BladeW
    #5410
    Sziasztok, nemreg ruhaztam be egy Formula Force Ex-re es az lenne a kerdesem, hogy ennel a kormanynal, illetve altalaban mennyire csokkentheti az elettartamot az erosebb force feedback beallitasok?
  • pointer4
    #5409
    Na de okosíts minket ember :D
    Lehet mostantól sok ilyen lesz :D és akkor ha nem leszel itt... :D
  • Mersant
    #5408
    na meselj, mert most mar kivancsiak vagyunk....
  • bertino
    #5407
  • Brian87
    #5406
    SIKERÜLT!!! Megcsináltam!!!!
  • zolo
    #5405
    Holnap majd csinálok neked a driverről képeket, hogy nálam DFP-nél hogy van.
    Milyen verzióju a driver? Enyém asszem 5.valamennyi, G25-höz való driver.
  • Brian87
    #5404
    Értelek értelek..a logitech profilerer-t mondod...igen ahol kilehet tallózni a játék exejét..egy nevet neki és onnan is lehet indítani a játékot... de ott sem működött.

    Igaz ott sajnos nem jöttem rá vagy lehet nem is lehet..., hogy az csak arra van hogy onnan induljon vagy itt meglehet adni kint melyik gomb pedál stb mi legyen?? Mert ezt nem találtam meg sajna...ilyen new command meg keyvalamit lehet megadni de az ott már kínai mi micsoda.

    De ha leírod ott hogyan kell beállítani pl a 3as gombhoz a játékból vmit akkor megnézem...de sztem nincs köze hozzá...most pedal pedal balra jobbra...amiből pedálok mennek...

    Mondjuk volt egy olyan jelenség carbonmban hogy mikor játékon belül állítottam az irányítást akkor mikor rányomtam a gáz fék peállításra akkor ott a féklnek rendesen berakta a Z rotationt dee furi módon gáznak az y tengelyt rakta...ami a balra kormányzás...
    és ilyenkor igen furin is ment az egész...átkellett raknom a gázt gombra hogy kipróbáljam.
    Akkor jó volt minden...mármint ami jónak kell lennie mert a kormányzás akkor sem jó.

    Szóval nem tom...annyi kis vacak van amit nem értek miért nem megy...hát holnap megmondom a havernál lévő teszt után.
  • Brian87
    #5403
    Jah azt akarnád kideríteni, hogy a rendszer körül van e a bibi?
    Igazából sztem lehetetlen mert most raktam újra...de ha más nem elsz ez lesz holnap.

    Amúgy nem utállak..minden tippet szívesen fogadok mert nekem már pörögnek a szemeim, hogy nem megy ez a vacak.
  • milk41
    #5402
    van a logi game profile(vagy milyében) hogy profile/games(vagy vmi ilyesmi) és ott kilehet választani a játékot,vagy ha nem látja akkor csinálni kell egy "profilt".de szerintem ezzel sem működne,és azt sem értem h egy 270fokba forduló kormánynak minek van zára?mert h egy 900fokosnak van olyan zárja h 180-at forduljon,azt még értem...na mind1,és sry h ha értelmetlen valami de ez sietve irtam le
  • pointer4
    #5401
    Itt mondjuk én is elvesztettem a cérnát
  • pointer4
    #5400
    Lehet most utálni fogsz, de mielőtt még bemennénk a nagy erdőbe, fogj egy Logitech driver lemezt a kezedbe, az egyiket az említett rosszúl működő játékok közül.
    Tedd be a kormányt egy zacsiba, és irány az egyik haver, aki szán rád 15 percet.
    Mindjárt kiderül, hogy érdemes-e beleásnod magad a windowsodba.

    Ja amúgy milyen drivert használsz ?
  • Brian87
    #5399
    Hi!

    Huha...hogy hogyan??? Részletesebben kicsit pls.
  • zolo
    #5398
    Állítsd be a driverben, hogy ne automatic indítsa az adott játék profilját, hanem te kézileg kiválasztod a profilt, és ő mindig úgy indítsa el.
  • Brian87
    #5397
    Ki van kapcsolva...egyáltalán nincs most FFB.
    Így sem jó.
  • Bucser
    #5396
    Driverben az FFB erejét vedd maxra. ugyanis fordítva vannak a csúszkák értelmezve az idióta driverben.
  • Brian87
    #5395
    Kössz a linket de sok mindent nem segített mert szétszedni tuti nem fogok mert nem konyítok az elektronikához..ráadásul nekem nem kotyog..stb nincsi lyen gondom...minden tökéletes..ezt a kis bibit leszámítva....
    nem értem...
  • Brian87
    #5394
    F1ben és Zocaban szinte nem is verszi ha tekerem.

    Carbonban volt az hogy mikor elindult a játék ott engedte tekerni de iszonyat nehezen...de ez a menüben jelenség.

    Amint pályára lépek annyira nehéz lesz a család ránehezedik sem tekeredik el max annyira, hogy igen amit mondtál kicsit fordul a kocsi....de szinte 15 fokot...

    Foggalmam nincs mi ez...
  • Brian87
    #5393
    Jóvan nem ba** akartalak titeket, csak kissé ideges vagyok, hogy ez a probléma van és nem tudom rá a megoldást.

    Mégegyszer röviden és tömören :

    Szinte semmit nem tudok fordítani a kormányon kint az asztalon...amint elindul a játék simán 1 ujjal tudom forgatni a kormányt és szépen is megy.
    Igen eddig ez a TDU-Dirt-Gridben.

    De Carbon-F1-Toca 3 nál semmit nem csinál..ugyan úgy dög nehéz a kormány.
    ha bárminek nekimegyek a játékban(mert pedálok működnek szóval tudok gázt adni és emnni) akkor bazi erővel elkezd rezegni a kormány és kitekeredik magától valamelyik irányba, és furi, hogy amint elkezde-ném mert ugye alig lehet vmicskét mozgatni akkor már beőrül és elkezd menni a rezgés.

    Azóta kikapcsoltam a vezérlőpult játékvezérlőknél a beállításaiban a FFB-et szóval nem lehetne az...de akkor is dög merev az asztalon..és ugyan úgy nem lehet játékban eltekerni.

    Az egyetlen változás, hogy mikor nekimegyek a falnak már nem tekeredik ki magától mint atom...és persze semmi rezgés stb...de attól ugyan úgy nem tudom tekerni a kormányt.

    És mégegyszer bocs, de kissé zavar ez a dolog és még senki nem tudott benne segíteni.
  • pointer4
    #5392
    Szerintem nem azzal van a baj, hogy nem akarnak segíteni. Egyszerűen a MOMO kormány számtalan hibája között sosem szerepelt ilyen.
    Mozso javítás
    Pedál meg centerfix, meg hangos, ilyeneket sokat lehet hallani, de hogy el se induljon a kormány... Azért játékon belül nézd meg hogy ha tekered a kormányt (csak egy picit) azt azért érzékeli-e a játék. Lehet valami driver/USB/sotfware gond és el sem indul, ha még engedné tekerni, akkor se menne pl.
  • milk41
    #5391
    jóvan akkor mennyél máshova hogyha szerinted ennyire fantasztikusak vagyunk
  • Solt
    #5390
    Szedd szét... derüljön már ki, hogy mi rángatja... nem fogok tudni aludni!
  • solo
    #5389
    LOL: C
  • Brian87
    #5388
    Hi!

    Fantasztikusak vagytok... ennyire ne nézzétek már hülyének az embert.
    NEm az ffb rántja középre mivel elmondom égegyzer nem is megy a játék és játékban meg nem old ki.
    Nem az ffb ránt ki mivel nem is tudom eltekerni....alapban nem engedi hogy eltekerjem...ha tekerni akarom akkor eltöröm a kormányt...ez nem ffb.
  • solo
    #5387
    Simán :)
    Bár, majd szét kéne szednem, mert kezd szétesni.XD
  • bertino
    #5386
    atyagatya... és még él a kormány... ?
  • solo
    #5385
    Ezt mért nekem mondod?
    Amúgy, én mindenhol maxon használom.: D driverben 150, játékokban max.
  • milk41
    #5384
    kapcsold ki az FFB-t akkor
  • solo
    #5383
    MONDOM!
    Amúgy meg lehet, hogy tényleg gyenge vagy.Tök könnyű elcsavarni zárral együtt is.
    Ami amúgy nem is zár, hanem az ffb középrehúzza csak.
  • Toby0501
    #5382
    Mióta van a Momoban kormányzár? o_O
    Vagy nagyon gyenge vagy és nem bírod tekerni, vagy valami új generációs kormányod lehet!
  • Brian87
    #5381
    Hát ez nagyon nem jött be...ilyeneket ezer egymilliószor próbáltam...
    Más itt a gond...pls aki ért hozzá segítsen.
  • solo
    #5380
    Fogok usb ki usb be .Nekem ment.
  • Brian87
    #5379
    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy szeretnék kormányt(Logitech Momo) használni több autós játékban is de sajnos van egy kis problémám ami elég sokban jelentkezik.
    Eddig a Toca Race Driver 3ban illetve az F1ekben találkoztam vele.

    Ugyebár van egy ilyen kormányzár funkciója a kormánynak, hogy mikor be van kapcsolva és nem vagyunk játékban hanem azstalon akkor nem lehet forgatni...lezár.
    Ez általában a játék exe indítása után rögtön kiold.

    Nah hát ezekben a játékokban azonban nem...egyszerűen nem értem.
    És így nem is tudom beállítani a kormány használatot mivel játékban nem tudok a control beállításoknál eltekerni a kormányt.
    Eltudom csak akkor eltöröm a kormányt :)...nem kéne.

    Valaki pls help akinek ilyen kormánya van. Kösszz
  • dzso83
    #5378
    sziasztok
    valaki meg tudná nekem mondani a saitek r220 fordulási szögét? sehol nem találom... :(
  • Truck Driver001
    #5377
    meglestem!:)
    sok pc kereskedést ismerek,de ez új nekem!:D
    az ár tökéletes,de ahogy a munkám engedi,megyek és megveszem!thx!
  • MaSzKa
    #5376
    http://www.cellcom.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=597&category_id=42&keyword=g25&option=com_virtuemart&Itemid=1
  • MaSzKa
    #5375
    cellcom.hu ott vedd meg

    ennél olcsóbban ilyen garanciális feltételekkel sehol nem kapod meg csak itt

    Logitech G25 Racing Wheel 51900Ft 2év
  • pointer4
    #5374
    Akkor ajánld fel hogy megveszed nekie :D Találkoztok elmentek és kész :D
  • MaSzKa
    #5373
    én a cellcom.hu-ba vettem

    de én már törzsvásárló vagyok ott és kaptam kedvezményt :D
  • pointer4
    #5372
    Nagyon nehéz ügy, főleg hogy felfele kúszik az ára már pár hónapja.
    Maszka kollega is 2-3 hónapig cécózott mire talált valahol 50 alatt.
    Olvass vissza, vagy kérd meg őt hol vette, hátha.
  • milk41
    #5371
    nekem 2hét késéssel hozták,garipapir nélkül,szóval bekaphatják a rudit