15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • MaSzKa
    #5450
    akkor csak 1 új váltomodul kellene
  • AlieN911
    #5449
    Jaj ez megint tetszeni fog!
    Felhivtam a csávokát! Elmondtam h. mi a helyzet! Erre elkezdi h. "sztem nem igy van de mind1".. mondom bazdmeg elöbb mondta! 11 percet beszéltem a LOgitech-el..Aztán abba maradtunk, hogy beszél a kollégával, aztán hiv hétfön!

    szerk:
    #5448:
    A válto.. A videon láthato! 2-üres-3 helyett ez van ===> 2-üres-1-3...
    Elsö Második
  • MaSzKa
    #5448
    amúgy mi történt a kormánnyal?
  • bertino
    #5447
    uh, hát ez nem a te napod :(
    én amugy komolyan sajnálom, én el se tudnám most képzelni az életem a dfp nélkül :|
  • AlieN911
    #5446
    A jo bü.. ku.. ba bele! Felhivtam a Logitechet! Kb semmire nem mentem, persze felvilágosítottak rendesen, részletesen, hogy mit csináljak, röviden: mennyek vissza a boltba és mondjam nekik h. dugják fel és adjanak egy másikat, ha nem akkor indokolják meg h. miért nem adnak egy másikat, illetve miért nem javitják meg!! Ha nem akarnak semmit csinálni, akkor felhívhatom megint a Logitechet, megprobálnak segíteni! Szolva a kva annyukat!
  • bertino
    #5445
    ehh... ez fail :(
  • MaSzKa
    #5444
    nincs hiba?
  • AlieN911
    #5443
    Hát gyerekek! Ez megabrutálLOL
    Szervizben volt! (juli 7-8kor adtam át.. javitás kezdete: 07.29-08.05...na mind1) Szoval: idézem a papirrol:
    "Hibát én nem tapasztaltam, de egy éven tuli Logitech terméket a Logitechnek kell jelenteni, a 777-48-53-as telszámon, és postaköltség és számla ellenében küldenek egy uj terméket, a telszámon mindent elmondanak, mit kell csinálni"
    Szal hivom is öket, mert a hiba továbbra is fennáll....
    Szoval kész...Remélem a posta gyors lesz!
  • MaSzKa
    #5442
    nenm ilyenkor hiába kapsz újat

    amíg nem tudtad használni az az 1hónap jün rá pluszba

    1,6 év gari lesz rá
  • AlieN911
    #5441
    De amugy valamilyen szinten szerintem jogos is! mivel pl jelen esetben mondom az én példámmal! Kormány -pedál 1,5 éves kapok egy ÚJ váltot => garancia megint 2év és kb egy fél-1 év mulva meg kormány vagy pedál résszel megy gariba!
  • AlieN911
    #5440
    Ön nyert! Jackpot fönyereménye: re-hsz
    #5439 Örülnék neki! Majd pénteken írok, hogy mi is lett
  • Dietrich
    #5439
    logitech nem javít..tehát új lesz az :)
  • solo
    #5438
  • pointer4
    #5437
    :D
    ujjjjat+boldogág=Új :D
  • solo
    #5436
    ujjjjat? LOL...
    Maximum Újat :)
  • AlieN911
    #5435
    Hali!

    Hívott a csávo!
    PÉNTEKRE KÉSZ!!!!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem ujjjjat kapok


    Pulti:
    Szerintem most probáld meg, hívd fel őket, lehet, hogy nem ez a csávo intézte el, de sokkal segítőkészebb és rendesebb mint a másik! Sok sikert!!!
  • pointer4
    #5434
    Én kereskedelemben dolgozok, és remélem sikerrel jártok.
    A szervízünkben is van néha horror történet, amiket hallok.
    Azt tudom, hogy 30 nap után pénz vissza, vagy új készülék. 15 nap után pedig kellene adniuk ideiglenesen egy "csere" készüléket amúgy.
    Volt egy szerencsétlen ismerősöm, (SEAT) fél éves autóval volt baja, leállt 1 km után. Eljátszották vele 30 napon belül (29. nap) - mert fogalmuk sem volt mi baja az autonak - hogy kész, és írja alá a papírt hogy átvette és mehet. El is ment hogy kész, majd 1 km múlva megáll auto. Telefon, vissza szervíz. Újra indul 30 nap. 2.-ra nem írt alá semmit, kiabálva kiharcolta hogy próbakör!! Persze megállt a verda. 1 hét alatt fogyvédelemmel elérte hogy kapjon új autot. Na de ez 70 nap volt kb auto nélkül.

    Soxerencsét!!!!
  • bertino
    #5433
    reméljük legalábbis...
  • AlieN911
    #5432
    Helo! Neked is az Infotech Mansion?
    Ha igen, akkor szerintem most kérdezz rá, most egy másik csávo van, és eddig sokkal rendesebb mint a másik... Engem elvileg kb. 1 ora mulva hív!
  • pulti
    #5431
    halihó!
    Nekem is hasonló probelmem van. Ugy kezdödött a HD3850 karimon betojt a TV kimenet és visszaküldtük nekik és most gondban vok hogy nem lesz vga-m :(.Elég szar lehet 2 hónapig lehet 1megással PCI-os vgaval nyomulni. Ki mit tud erről a cégről mennyire megbízhatók? Attól tartok már visszasem kapom a 42E DFT-os(akkor) vga-m.
  • bertino
    #5430
  • AlieN911
    #5429
    Sajna telefonon keresztül nem lehetDe majd valamit megprobálok
  • solo
    #5428
    Közbe a csávó mögéállsz egypéklapáttal.XD
  • AlieN911
    #5427
    Sajnos nincs, legalábbis én nem tudok semmit:(:( Ilyen választ kaptam PH-n
    PH-n Garanciás topicba irtam:

    "Garanciával kapcsolatos szabályok/jogszabályokrol hol lehet olvasni? Tesom mondott valami olyasmit, hogy 1 honap garanciális szervizelés után kötelezhetem öket arra. hogy kifizessék, vayg adjanak egy zsír uj cuccot! Erről esetleg valaki tud valamit?
    7.-én lett elvive gariba, jövőhéten jár le az 1 honap..."

    Válaszolt:
    "A jogszabályokat itt megtalálod, lényeges a Ptk., illetve a 151/2003 korm. rendelet és a 49/2003 GKM rendelet úgy általánosságban. Egy hónapról nincs szó, de ha jelentős kényelmetlenséget okoznak, akkor valóban visszakérheted a vételárat. A csere (vagyis másik ugyanolyan) elvileg már első körben választható, de visszautasíthatja a kereskedő, ha neki többletköltséget okoz. Szóval a gyakorlatban a sorrend: javítás, ha nem megy vagy elhúzódik, csere, ha ez sem megy, akkor vételár visszafizetése."

    Holnap ha felhív, és nem mond valami értelmeset, akkor megkérdezem tőle, hogy mit lehet csinálni, 1 honap az 1 honap stb! És adjanak egy másikat!
  • bardocz
    #5426
    Milyen cég?
  • solo
    #5425
    Aztaretkesf@szt: C
    Az komoly.
    Amúgy, nincs valmi ilyen törvény, hogy x időn belül javÍtani vagycserélni kell?
  • AlieN911
    #5424
    Ez kész! Hívom fel a boltot, mivan a G25-el.. Mobilt hivtam, az van, és felveszi a munkatársa! Mondja, hogy felhiv 4 kor! Fel is hivott, (Ő legalább felhívott nem ugy mint a másik..) Bocsánatot kért stb, hogy nem tudodd akkor infozni stb! MOndom semmi, elmondtam h. miért is hivtam, utánna mondja h. igen-igen, de a csávoka elment ma Pekingbe 1 honapra! Este beszél vele, feltétlen megkérdi ezt, és holnap felhiv 4 fele megint! Hét végén 1 honapja kormány nélkül!!
  • zolo
    #5423
    Az övé csak kulccsal indítható
  • Toby0501
    #5422
    Én honnan tudjam? :) Brian87 mondta, nem én. :P
  • bardocz
    #5421
    Milyen zárról van szó?Enyém másfél éves,és semmi zár nincsen benne.
  • AlieN911
    #5420
    Csávo azt monda, h. 8-10 nap.. ez volt julius vége fele, nem emléxek már rá, h. mikor is volt pontosan.. Jolenne ha visszajönnének a szabirol.. Pontosabban tölem szabizhatnak, csak küldjenek vissza egy jo G25-öt
    Akkor jo várakozást sorstárs
  • Tomo15
    #5419
    Én a múlt héten vittem vissza a HRP-be (ide tartozik a MM-ba vásárolt logitech).Nagy valószínűséggel nekem is lesz legalább egy hónap. A csajszi még körűlbelülre sem tudta megmondani mikor lesz kész, mert szinte mindenki szabadságn van:c.Gondolom neked is valami hasonló ok miatt késik.
  • Pitti
    #5418
    Gondolom visszavitted a kiskerbe, a kisker visszaküldi a nagykerbe, vagy a logitech márkaképviseletbe. Te felhívod a kiskert, ezután ő telefonál tovább, a sok idő ezzel megy el. Ha nem nyaggatod őket ők sem fogják kérdezni, nem igazán tartják fejben, pénzük nincs benne.
    Hetente minimum 1x rákérdezni!!! :)

  • AlieN911
    #5417
    A logitechet, vagy pedig a boltot ahol vettem? A boltot már hibtam kb 5x. Aztmondta h. ha van valami majd hiv...Meg volt ekkor a nagykerben de nem volt még semmi! meg ilyenek!...
  • bertino
    #5416
    hívd fel őket.
  • AlieN911
    #5415
    Hali!

    Közel 1 honapja gariba van a G25öm... Ez normális? Ilyen lassu lenne a gariztatás, vagy inkább b***nak rá?
  • MaSzKa
    #5414
    g27 sli+?
  • Norbi1990
    #5413
    Jól néz ki!!
  • pointer4
    #5412


    Új fajta G25.... :)
  • Tomo15
    #5411
    Használd úgy, ahogy tetszik. Felesleges félteni(mindig akkor megy tönkre). Max. ha egy idő után megadja magát visszaviszed gariba. Amúgy ha nem rángatod izomból, akkor bírnia kell.