15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • koncy007
    #5570
    Hali még mindig problémás a Saitek r220... nem ismeri fel a windows mikor bedugom usb-re! Pedig korámy az jó, a laptopon működött csak a gépen nem:S Mi lehet a gond ? laptopon a via rev 5 usb vagy újabb usb ... ismerte fel. Gépen nincs ilyen via usb az lenne a baja?:S És ha meglehet csinálni akkor lehet feltenni ilyen via usb-t? Köszi a segitséget! bye
  • zolo
    #5569
    Nagyon faja lett a cikked, bár megcsinálni soha nemfogom, nincs meg rá a pénz, a tehetség, nameg az ösztönző erő sem :)
    A törött kormány képénél esett le hogy kinek is olvasom a cikkét, utána néztem csak a nicket :)

    Színvonalas lett az írás, grat, nameg az elszántságodért is ;)
  • MaSzKa
    #5568
    kösz látom 1 szivacs is van ott :(

    a rák egye meg ezeket a felület se sima
  • pointer4
    #5567
    Igazából 4 picike köröm tartja. Szerintem be se ragasztózzák.
  • MaSzKa
    #5566
    vannak még képeid a kormány ezen részéről?

    a logitech jel szegecselve van?
  • pointer4
    #5565
    Egyedül nforce4-es alaplapi chipkészletnél tudok XP-hez USB patchot mert valami gyík volt vele. Nekem pl a G15 fagyott mindig homokká nélküle.... De pl lehet ezt SP3 már javította... vagy az azóta megjelent driverek is javították. link
  • koncy007
    #5564
    Sajnos ez sem vált be! :( BIOS-ba próbáltam azokat amiket javasoltál de ha az usb 2.0 kikapcsolom akkor sem érzékeli ha meg az usb 1.1-et akkor meg nincs is több USB ami működne. Nem tudom bátyám laptopján miért jó, ott usb gyökérhubok vannak meg via rey 5 vagy újabb USB univezális állomásvezérlők, meg egy via USB bővített állomásvezérlő. Ugyhogy ha valakinek még támad valami ötlete szivesen fogadom! Köszi !
  • koncy007
    #5563
    Köszi az ötleteket! :) kipróbálom mindegyik javaslatod ha nem jön be majd még irok! köszi még 1szer! bye!
  • pointer4
    #5562
    A nem nélkülözhetetlen USB eszközöket húzd le , sok reményt nem f
    zök hozzá, de hátha.
    Illetve esetleg az alaplapi BIOS ban USB kapcsán állítási lehetőség ?
    Esetleg az 1.0-1.1-2.0 USB vezérléstől zavarodik össze, talán tedd vissza 1.1 re (hátha 2.0 kompatiblitási gond, ha régi a kormány).
    Nálam pl van valami kapcsoló a BIOS-ban USB-re, nem emléxem pontosan a nevére, de a windows fel se áll tőle.
  • koncy007
    #5561
    Igen usb-t hátra is dugtam meg előre is de egyik sem működött!!! :S De megtisztítom az elosztót meg a kábeleket! táp most lett cserélve chiefftech 400W-os. Próbálkozok de még váromm ötleteket!
  • koncy007
    #5560
    Hali! Feltettem ezeket a drivereket is amit a linkben adtál de még mindig nem jó! :S Nem lehet h az usb nem tetszik neki? Pedig a laptopon simán működik driver sem kell....! Kérlek segitsetek! Köszi!
  • pointer4
    #5559
    Nekem akkor írt ilyet, ha kevés volt a táp az USB porton. Ez elosztótól, vagy hosszú kábeltől lehet, esetleg tisztítani kéne a csatikat.
    Ha közvetlenül a gép hátuljába dugod ugyan ez a helyzet ?
  • koncy007
    #5558
    Hali! op rendszerem xp 32 bites SP2-es .... bátyámé is Sp2-es! Am köszi a linkeket! Kipróbálom:P
  • milk41
    #5557
    [URL=http://www.saitek.com/uk/down/drivers.htm]am itt vannak driverek hozzá,keresd a "Wheel" részleget[/URL]
  • milk41
    #5556
    milyen op. rendszered van?
  • koncy007
    #5555
    Hali! Végre találtam egy még működő kormányos fórumot!
    Szóval van egy kis gondom.... régebben vettem egy Saitek R220-as kormányt jó pár évig el volt téve és azóta lett másik gépem is, lényeg a lényeg most elövettem autókázni , de az a baj vele hogy mikor bedugom egy USb-re( akármelyikre) azt irja ki hogy: Az usb-eszközt nem lehet felismerni:S!! A kormány tuti jó mert bátyám laptopján nem kell semmit csinálni, csak ráteszem usb-re és már világít is!! Nálam Eszközkezelőbe is azt irja hogy ismeretlen eszköz!! A kormányhoz nem volt illesztőprogram mert nem kell hozzá. Van valakinek valami ötlete?:( A kormány rendben, az usb-k tuti jok csak nem kormánnyal:S! bátyám eszközkezelőjében via usb van meg annál jobbb... már nem emlékszem hogy volt irva! Léci segitsetek!!!!! Előre is Köszönöm!!!!
  • Minstrel
    #5554
    Valami hatásos MOMO Racing pedál buherálás létezik már? Enyémnek a potméterei teljesen elszálltak, kuka. Most vettem hall szenzorokat, mert láttam egy külföldi fórumon, de sehogy se tudom összehozni, hogy menjen. Nem tudom mi lehet a hiba, vagy kicsi a mágnes, vagy nagy. De ha van jó potméteres megoldás meg pontos poti típus ami helyettesíti az eredetit akkor inkább megcsinálnám azzal, már unom ezeket az egész délutános mágnesrángatás próbálgatásokat.
  • mila69en
    #5553
    azért mondtam hogy szerintem mert a saját példámból indultam:) nekem nem volt gondom velük biztos szerencsés vagyok:D igen amugy én is halottam már másoktól nem túl szép dolgokat
  • Ombika
    #5552
  • bardocz
    #5551
    [maszkára ne hallgass inkább...már bizonyított]
  • Dietrich
    #5550
    én nem a momoról beszélek..
    DFP-ről!
    momo PC-re jött ki alapból..DFP meg ps2-re anno
  • bertino
    #5549
    szerintem pont azért válaszolt ugy, mert a DFPre értette :D
  • PLackó
    #5548
    Értem én, hogy jó a momo is,de ha azonos áron vehetek jobbat,akkor miért ne használjam ki? :)
    Valamint ha beírod a lenti keresőbe a momo-t,akkor az utóbbi időben csak bosszankodó hsz-eket találsz.
  • MaSzKa
    #5547
    én Sima Wingman Formula Sárga Gameport régi minőségivel toltam

    igaz csak gyári windows driverrel ment logitech driver nem ismeri fel :(

    a régin a gombok és a bajuszváltó is jobban tetszett mint a g25-ön
  • Dietrich
    #5546
    szerinted a szimulátoros társadalom fele amig nem volt G25 miért azzal tolta PC-n? próbából vagy kisérletezésből? :)
  • MaSzKa
    #5545
    ez kamu

    olvass gass utána

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9117021
  • milk41
    #5544
    1x rendeltünk 28k értékben és nem kaptunk semmi papirt
    3hetet késett
    minket csesztek le azért mert nem voltunk otthon délben,utána meg sikerült este 7-8-ra meghozniuk a csomagot(nemhogy vártak volna max 1órát...)
  • mila69en
    #5543
    szerintem semmi gond sincs velük nekem mindig minden megjött garival mindennel a garanciákat itthon tudod érvényesíttetni tökéletes állapotban max csúszni szoktak 1-2 hetet:D
  • milk41
    #5542
    ja,nyár elején mm-be 80k volt(nem is merték kitenni az árát)
  • MaSzKa
    #5541
    nekem ne mond nem kell bemutatni a céget

    imsmerem a suxmaniát

    de 4hónapja itt 70eFt is volt
  • milk41
    #5540
    ja,garanciát nemkapsz.még mindig megéri neked ennyiért?
  • PLackó
    #5539
    köszi a segítséget!
  • bardocz
    #5538
    És ez miért baj?!
  • bertino
    #5537
    ?

    a legjobb kormány.
    persze, hogy elérhető minden funkcioja PCn.

    bedugod, telepíted, megy.
  • Mersant
    #5536
    tokeletesen mukodik, nekem is az van ;)
  • MaSzKa
    #5535
    olcsóbb mint valaha a G25 :(
  • bertino
    #5534
    kemény :D
  • bardocz
    #5533
    [sajnos nem vásárlásnál,hanem szervizbe...ostobák ott mind ehhez.mószt vántiddal tezstelni kormányt,még most is féláll a hátamon a szőr,pedig több mint 1 éve történt]
  • bertino
    #5532
    na, azt nagyon jol tetted :)
  • bardocz
    #5531
    Hát elég sokan használják,és mindenki azt mondja,hogy működik pc-vel,kivéve majd a boltban az eladó,mert a momo drágább,nekem megpróbálták megmagyarázni,hogy dfp nem működik pc-vel,de miután már bebizonyították hogy semmit nem értenek hozzá,úgy csináltam mintha elhinném,és inkább eljöttem...