15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • milk4
    #7251
    Én maradok a DFP-nél,ha elromlik akkor meg veszek valami komolyabb kormányt,pl ECCI-t:)
  • symbol
    #7250
    én odaadtam a tesómnak a DFP-t, aztán már itten van az én DFGT-m. :)
    sokkal szebb és igényesebb így elsőre mint a DFP :)

    iRacing közben még nem teszteltem, majd estefelé :)
  • Hoffi
    #7249
    milyen az a tengelykapcsolós? :D
  • pointer4
    #7248
    Azz kő :P
    Csavarjá bele csavart :P
  • solo
    #7247
    Nah, emberek, ittvana dfgt, meg vagyok vele elégedve elsére..Bár, a kitámaszto könyököt hiányolom, mint ami a momo-n volt...


    Ugye 5.04 es driver kell?: D
  • pointer4
    #7246
    Nem hogy vennétek egy olyan kormányt, ami "igazi" autók szimulálására való, pl tengelykapcsoló pedál, illetve H váltó :P
  • ripso7
    #7245
    huhúúúúúúúúúú
    itt mindenkinek logitech driving force gt-je lesz???:D
    3-4 órán belül nekem is meglesz már
    alig birok magammal már aludni is alig bírtam:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • atenza
    #7244
    Látom nagy slágertermék, a héten valószínűleg én is megrendelem a dfgt-t :)
  • cselt
    #7243
    DFGT-t vettem ismételten :)
  • ripso7
    #7242
    milyen kormányt vettél??
    én meg most megyek be délután hogy megvegyem a dfgt-t úgyhogy már alig várom
  • cselt
    #7241
    Ma végre sikerült egy új kormányt venni, ami első blikre jónak tűnik, nem csinálja ezt a hülye fékezős dolgot, úgyhogy én már örülök
  • Hoffi
    #7240
    durva lett
    csinálsz egyet nekemis?:D
  • pointer4
    #7239
    A szélső három-három jól megy vakon is, a többihez még leskelődnöm kell :D
  • cselt
    #7238
    Na szupi lett! Gombok mennyire állnak kézre? Közepén gondolom azér neccesebb elérni.
  • pointer4
    #7237
    Szép és jó a sok gomb, de hüje vagyok én ennyi gombot megjegyezni
  • cselt
    #7236
    Ez a garanciális ügyintézés nem egyszerű dolog. A bolt természetesen se javítani se cserélni nem tudja a kormányom, így visszaadják a pénzemet. Úgyhogy most futhatok még egy kört, hogy máshol tudjak venni egy újat...
  • Sponnyabob
    #7235
    Az nagyon jó akkor el fog férni. Köszi szépen!
  • cselt
    #7234
    Azt nem tudom, hogy a Force EX-en is úgy van-e mint a DFP-n (de gondolom igen), de a DFP-men megnéztem és kb 2-2,5 cm-t lóg lefelé a felfogató fül.
  • Sponnyabob
    #7233
    Valaki tudna válaszolni a #7211-es hsz-re?
  • cselt
    #7232
    jaa csak egszer kell 150ezer Ft-ot kiadni érte :D
  • Hoffi
    #7231
    üdv

    valaki tudna segíteni g25 váltó bekeméányítés ügyben?
    met ami a bannernál is van abból nem értek semmit! a google translate meg nemér semmit mert csak ilyen értelmetlen mondatokra forditja le a leirt dolgokat:D
    ja és a no clicking mod-ot is ha valaki tudja magyarázza el léci hogy kell megcsinálni:D

    Előre is nagyon köszi
  • bertino
    #7230
    X360 felejtős, vegyetek PS3at, hozzá logi kormányt és kész, az mehet pc-vel is és ps3al is.
  • symbol
    #7229
    megjegyzem Huttunak is egy sima Logitech GT-je van a BDR pedálja mellé. :)
    a pedál többet számít, ez meg egyszeri befektetés nah. :) de jó is lenne ha már itt lenne :)
  • bardocz
    #7228
    Elvileg a Fanatec Porsche 911 működik mindhárommal,de ez egyáltalán nem biztos.Lehet olyan van,ami PC/xbox,és PC/PS3.
  • neszoljalbe
    #7227
    Ahha, köszi a választ, szóval megint Microsoft buziskodik a kompatibilitással, remek , nem is vártam mást tőlük ...
  • pointer4
    #7226
    Tudtommal X-Box360-al csak microsoft kormány műxik, azok viszont drágák és szarok :(
    2 éve amikor g25öt vettem, rebesgettek valami modifikációról, hogy majd talán az xbox tudja kezelni... azóta nem néztem utána.
    Microsoft kormány biztos megy PC vel, PS3 a nagy kérdés. Az összes Logi meg megy PC+PS3on.
    Talán van itt nagy konzolos és elmondja a frankót :D
  • neszoljalbe
    #7225
    Üdv ! Full kezdő vagyok, ezért kérdezem : létezik olyan kormány ami kompatibilis Pc , PS3 és xbox 360 al is ? Kössz a választ
  • cselt
    #7224
    Feléből mennyit engedsz?
  • pointer4
    #7223
    De, 600 Dodoért énis csinálom szívesen :D

  • pointer4
    #7222
    Valamiért nem értem a végére az írásnak, és nem vettem észre a kérdést.
    Hát ugye, azt a ps2 csatit (hacsak nem vagy vérbeli programozó) szerintem felejtsd el.
    Szét kéne szedni, megnézni a belsejét, ha úgy működik, hogy van 1 kapcsoló a kézihez, egy-egy a fel meg a le váltáshoz, akkor azokat a vezetékeket ki kell vezetni (hacsak ez már meg nem történt, és ez a 4 vezeték megy a ps2 csatiba (1 test, 3 jel)). Ha így van akkor kábel elvág, és a lábakat beleforrasztod egy usb-s már nem használt joy/gamepad/egér gombjaira. És innentől kezdve bármilyen játék alatt konfigolható lesz. Vagy használtan nézel ilyen vezérlőt, esetleg tescoba :D
  • atenza
    #7221
    #7193-ra ne m tud senki semmit? :)
  • cselt
    #7220
    Az oké, hogy a CST az naon jó de azért árban is jelentős különbség van köztük. Viszont ha ilyen komoly pedált veszek, akkor meg már a kormány nem lesz hozzá elég komoly. Ördögi kör ez az egész.

    @Pointer
    Te nem akarsz ebből a CST koppintású pedálszettből sorozatgyártást indítani?
  • pointer4
    #7219
    Ja, neeem :D
    Minden marhaság közbejött mostanában, nincs 2 percem otthon elvonulni bütykölni :D
  • ripso7
    #7218
    köszi a felvilágítást mind kettőtöktől
  • symbol
    #7217
    a DF PRO pedálját beraknám a GT cucca mellé és ugye igy a gázpedál lenne a kuplung. valahogy úgy rögziteném a két pedálsort, hogy egymáshoz képest se mozdulhassanak el, aztán jó is lenne... :)
  • milk4
    #7216
    Most rám utaltál?:D
  • milk4
    #7215
    DFP és DFGT pedáljait egymás mellé tenné.
  • pointer4
    #7214
    Ha végre békén hagynak most egy időre, akkor be is fejezem :D
  • ripso7
    #7213
    hogyan vola hozzá kuplungod???
  • symbol
    #7212
    sima DF PRO, jónak jó ez is bőven. de ha vennék egy GT-t, akkor lenne kuplungom is :D meg egy mégjobb kormányom. :) Legalább ellenék amig nem tom megvenni a CST-t :)