15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • ripso7
    #7291
    helló
    sztem a kormánnyal lesz a gond de nem biztos a régi nekem is ezt csinálta (logic3) +valamikor csak egy irányba húzott
    úgyhogy a kukában kötööt ki most meg van a dfgt
  • Ferike14
    #7290
    valaki tudná a #7282 a választ?
  • ripso7
    #7289
    hát így van a momon csak pár gommg van a dfgt-n +20 vagy mennyi
    énis megvagyok vele elégedve most már kezdek belejönni


    na de jó tesztelést és játékot kívánok mindenkinek

    Logitech Driving Force GT 4ever :D
  • solo
    #7288
    MOMO utánn egy álom:]
    Nagyon bejön...Gombból annyi van mint égen a csillag..Most már nem azzal van a baj, hogy nincs gomb amire funkciót lehet rakni, hanem, hogy funkció nincs amit a gombra lehet rakni xD


    De hülye szó ez a funkció, b@sszameg: D
  • symbol
    #7287
    nah, kicsit off, de nekem most nagyon bejön ez a fanatec pedálszett. :)
    load cell és tényleg "FFB"-s a fék még, testreszabható még a pedálszett is, elég jó az egész nah. és tényleg sokkal olcsóbb mint a többi megoldás. :)
    ha lesz rá keret én lehet berendelem. persze előtte azért még szétnézek a fórumokon :)
    logitech erre különben nem akar lépni? nem is értem.
  • ripso7
    #7286
    engem nem zavar a hangja mellette még szól a zene a telefonon meg a hangszórón megy az autó hangja úgyhogy ennyi hang közül nem lehet kivenni a kormány hangját:D:D:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #7285
    Egy ferrari nem 15ezer forint.. De még a kormánya sem. Amúgy meg nem tudom miért lényeges a hangja egy kormánynak.
  • Hoffi
    #7284
    én amugye vennék ferrari-t:D
    a magyar utakra?:D
    ha ingyen hozzámbasznának egyet akkoris eladnám azt az árából kapok 2 egyedi rendelésre készült full extrás H2-est:D vgay inkább épitkeznék az árából:D
  • atenza
    #7283
    Van amikor fülessel tolom, van amikor nem de az éjszakai autókázás tényleg zavaró lehet a körülöttem lévőknek, nameg engem is idegesít a hangja :) Azért egy ferrariban ha ilyen hangot adna a kormány, nem tudom ki venné meg :)
  • Ferike14
    #7282
    Sziasztok!
    Már 5 hónapja van egy Formula Force EX kormányom, de csak 2 hónapig használtam. Most gondoltam F1-ezek egy kicsit, de arra lettem figyelmes, hogy időnként később reagál. Gondoltam erőforrásra is, de azért nem gyenge a gépem, vírus is megfordult a fejembe, de az se lehet mert vírusellenőrzést csináltam és tiszta. Szóval segítséget kérnék tőletek, mit csináljak?
  • pointer4
    #7281
    Talán ha nappal játszanál, fülhallgatóval, téged se meg a szülőket se zavarná :D
  • atenza
    #7280
    Szóval akkor még mindig a g25 a leghalkabb? Ez az egyik legnagyobb bajom az összes kormánnyal :)
  • symbol
    #7279
    elég hangos még :)
    de finomabb és halkabb mint a DFP :) meg izé, hogyhivják...
    nekem a váltóval nincs gondom csak a pillangó fos még mindig... nem is pillangó van ott hanem egy kemény gomb ha őszinték akarunk lenni. :/
  • milk4
    #7278
    DFP is ilyen,de versenyzés közben nem érzem.
    Egyetlen rossz pontja,hogy amikor gyorsan akarok felváltani,néha megütöm a váltót és olyan gyenge benne a rugó hogy levált.Olyankor megy az anyázás ezerrel.
  • bertino
    #7277
    leveskavargatás, bazze
  • atenza
    #7276
    Mennyire hangos gyors tekerésnél?
  • solo
    #7275
    Ehmm..Nekem a váltó az olyan mint a leveskavargatás:S
    Csak előre-hátra kéne mozognia de dől ez mindenfele mint a részeg xD
  • symbol
    #7274
    pár kör után még szokni kell, de érzésre sokkal finomabban csúszik mint a DFP :)
    jól össze van rakva érezni :) az én kezdem elég kicsi, de még a fogása is bejön bár még ezt is szokni kellene :)
    egyszerűen a kormány része nagyon jó :)
    nem bántam meg, tényleg a legjobb vétel :)
  • ripso7
    #7273
    azért köszi
    (meg mindenkinek van rossz napja)
  • ripso7
    #7272
    vem kell már jó lett
  • pointer4
    #7271
    Logitech.hu csak nekem megy ? :P

    (nem kell komolyan venni, rosszul keltem, ma agresszív vagyok)
  • ripso7
    #7270
    ha letöltöm az 5.04drivert hol tudom beállítani hogy hány fokba forduljon a kormány???
    vagy esetleg egy linket tudnátok adni a driverhez????
    mert megvan a kormány végre
  • pointer4
    #7269
    Valamit ki kellett alálni hogy baxtassák a növendékeket :D
  • Hoffi
    #7268
    én mióta élek azóta állandóan a műhelybe vagyok:D(ha van szabadidőm)! má 10 éve sokszor reggel 6-tól hajnali 2 ig bütyköltük a kocsit váltó le kuplung le szinterkuplung fel váltófel diffi szét új csapágyak meg ilyesmi!
    dehát a mi 26 éves offroad géppel állandóan valami szar van :S de nem baj:D
  • pointer4
    #7267
    1$=1€ , azt már a steam is bebizonyította, azóta inkább az 576ban veszek steames játékot :D
    Én nem vennék Frexet, pff, tömegtermék :D , inkább VPP az a tuti :D

  • pointer4
    #7266
    Csak azért mondom, mert ha a suliban kiejtetted a kuplung szót akkor az karó, ha a műhelyben, akkor az két karó. Belénk lett nevelve :D
  • Hoffi
    #7265
    Jóvan én ilyenekre nem figyelek:D
    tudom hogy kuplung azt kész:D
  • symbol
    #7264
    majd külföldi fórumokon rá kell keresni, ott tuti megmondják a frankót, mert csak vettek azért jópáran.
    meg azért tényleg nem mindegy, hogy 60 vagy 180 :) pláne ha f1-eset kérnék a CST-ből...
  • bardocz
    #7263
    Az a baj,hogy nem merem azt mondani,hogy ugyan olyan,mint a sima,mert nem ugyan olyan.De egy momo-hoz képest már ez is csoda nekem,sokkal kényelmesebb,jobb,tisztább érzés:D
  • cselt
    #7262
    De épp ezért lehet állítani a pedálok dőlésszögét, hogy mindenki kényelmesre be tudja állítani. Bár aztán fene tudja. Igazából az lenne a jó, ha valahol ki lehetne próbálni és nem így találomra megvenni.
  • bardocz
    #7261
    Annyi,hogy szerintem a gázpedál szar rajta,nekem nem olyan kényelmes.Nekem ugyebár a sima pedáljuk van,amit adtak kormányhoz,de olyan sokban az ergonómiája nem különbözik.Amúgy én is szemezgettem már vele.Bár az,hogy venni fogok nem valószínű.
  • cselt
    #7260
    Legalábbis, ahogy a kis angolommal kivettem a tecsős videókból, meg a honlapjukról én így gondolom, de aztán lehet én vagyok a béna :D

    Egyébként én elhiszem, hogy a CST az naon jó pedálokat csinál, csak ugye válság van és nálam sajnos számít, hogy az 3szor olyan drága, mint a Fanatec. Bár az is igaz, hogy Fanatec tulajokról egyelőre nem nagyon lehet olvasni, legalábbis én még nem találkoztam velük :)
  • symbol
    #7259
    az is load celles? :D nem mondod??
    így már engem is érdekelne :)) nah majd utánajárok :)
  • Norbi1990
    #7258
    Nekem ha a DFP-m tönkremegy akkor G25-öt fogok venni :)
  • solo
    #7257
    Keccy! És nekünk nem is veszel?: CCCCCCCCCC xD
  • cselt
    #7256
    Nemtom itt többen is mondták, hogy a "félkomoly" Fanatec Clubsport Pedál annyira nem jó, de nekem továbbra is nagyon tetszik. Kicsit utánanolvasgattam a fék már ebben is load-celles, és ráadsául van beleépítve valami rezgőmotor, amivel elvileg a gumi csúszását tudják szimulálni. Ezenkívül a pedálok szögét is lehet állítani, illetve azt is, hogy egymástól milyen messze helyezkedjenek el.

    Nagyon tetszik a dolog, meg is venném, csak érdekes, hogy itthon nem találok semmiylen boltot, ahol Fanatec cuccokat árulnának. Ezek szerint csak a Fanatec honlapról lehet megrendelni? Az meg egy kicsit vicces, hogy amcsiban 200 dodó ez a pedál, Eu-ban meg 200 euró, ami azért közel se mindegy...
  • [HUN]FaTaL
    #7255


    Tengelykapcsoló a kuplung hivatalos neve.
  • bardocz
    #7254
    Na az már jobb!
  • milk4
    #7253
    Frex FFB Wheel-el is szemezgetek:D
  • bardocz
    #7252
    De az ECCI elvileg nem is ffb-s,kéne a tökömnek!:D