15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #7331
  • milk4
    #7330
    Ilyen gombok mint:Camera,Boxes,Pilots.MI A TÖKÖMÉRT VAN?
  • pointer4
    #7329
    Amikor ilyeneket nézek, mindig úgy megnyugszom, hogy milyen jó hogy nem szeretem az F1-et :D


  • bertino
    #7328
  • cselt
    #7327
    Az beballgana asszem. Egymás után két hibás DFGT-t csak nem tudok venni :D
  • pointer4
    #7326
    ÁÁÁÁ, én tudom mi volt! Két darabot ami hibás volt megpróbált újra eladni a szervíz, ezek szerint sikerült :P
  • cselt
    #7325
    Hát kedden még tuti, hogy 24900 volt, mert én akkor vettem ennyiért. Egyébként régebben mikor kérdeztem tőlük, hogy mennyiért lenne, akkor is 27900-at mondtak, de most valahogy lement az ára. (pont jókor :))
  • Tomsteel
    #7324
  • atenza
    #7323
    Jaja ez biztos miattatok volt, hirtelen megnőtt a kereslet rá :)
  • symbol
    #7322
    lol :D közben felugrott ám az ára :)
  • Norbi1990
    #7321
    Ha úgy nem jó akkor így :D
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=1915
  • [HUN]FaTaL
    #7320
    lol
  • [HUN]FaTaL
    #7319
    27900ft
  • Tomsteel
    #7318
    Hát ezt nem tudom belinkelni.
  • Tomsteel
    #7317
    Überkonzolos link mégegyszer
  • Tomsteel
    #7316
    27900 most, szóval most közel se a legolcsóbb.


    Én PCX-től rendeltem, 26688Ft, volt raktáron.
  • symbol
    #7315
    detto :)
  • cselt
    #7314
    Én az Überkonzolban vettem, ott volt a legolcsóbb. (24900)
  • atenza
    #7313
    Hol vettétek a dfgt-t? Csakmert kedden érte tudnék menni de kérdéses h van-e raktáron valahol :S
  • tomi555
    #7312
    köszi, reméltem hogy valami házi project és több info van róla de ez nem jött be:)
  • pointer4
    #7311
    Banner G-25E modding kit .
  • atenza
    #7310
    Pár napja pedáltisztításnál beraktam én is egy radírdarabot a fékhez hogy felkeményedjen, szóval én is moddolgatok csak kicsiben :) Mondjuk sok értelme már nincs ezt a wingman ff gp-t átszabni, de jó móka :)
    Kormány belseje is eléggé át lett építve, a lötyögő poti fixálva van stb... Eljött az ideje váltani :) 4 v 5 éves a cucc :) Egyszer se kellett gariztatni, de a szokásos poti hiba előjött ennél is, igaz nem olyan régóta van ez...
  • symbol
    #7309
    nah itten van egy teszt a fanatec pedáljáról. (bár már mindenki látta aki akarta)
    link

    meg vannak vele elégedve nagyon, főleg ilyen ár mellett. asszem nagyon berendelős lett. a CST nem alternativa a maga kb 160-200.000 ft-s árával. (most az f1-es kivitelről beszélek),
    a CST igazából semmivel nem tud többet mint az a CST, csupán komolyabb anyagokból van. ennyi.
    Ajánlott vétel az tuti :) Amire nagyon kiváncsi lennék az az FFB-s pedál. :) lehet hülyeség, komolytalanság, de lehet tényleg van értelme. :)
  • milk4
    #7308
    Mármint csavarhúzó:D
  • tomi555
    #7307
    Nem igazán olvasgattam mostanában a fórumot, tudnál légyszi adni egy linket erről az FFB-s dologról? Múltkor gondolkodtam hogy hogy lesz a sajátom, már van egy alap ötlet de 1-2 jó tipp nem árthat:)
  • pointer4
    #7306
    Átfogalmazom a kijelentésemet, mert röptében írtam.
    "És még azt is hova kell fejlesztgetni hogy használható legyen." ról: Sokat lehet még fejleszteni rajta, és úgy lesz csak igazán élvezetes.
    Az elért köridőnek ehhez semmi köze, van egy gonosz mockosz haverom :D aki LogiFForceEX-el simán jobb köröket tud menni mint én, és letol a pályáról ha nem koncentrálok maximálisan. És tuti van olyan Frex kormánnyal is a világon aki hót béna.
    Én arról beszélek, hogy a kommersz kategóriák között a g25 a "csúcs" (legalábbis ha az árat is figyelembe vesszük). Mégis a pedál fék részét máris mindenki tuning-al javítgatja (kivéve aki fél hozzányúlni, garancia stb) A váltó.... hát nem tudom hogy azt a sok apró javítgatással tényleg elég jó lesz-e.
    A kormány erejét (aminek nem az a lényege hogy eltörje a kezem, hanem hogy gyorsan tudjon reagálni) is növelik, bár ott az FFB algoritmusába is belenyúltak, hogy hasonlítson a drága társakhoz.
    És elhihetitek, én még közelébe se járok egy megszállott versenyzőnek, aki ezt napi szinten tudja űzni pl.
    De az SST váltó, a felkeményedő fékpedál, meg a nagyobb kormánykerék után, semmi pénzért nem szoknék vissza az alapra. Azon örvendeztem multkor pl, hogy F1 modot is H váltóval toltam, mert sokkal nagyobb buli úgy vezetgetni, csak azt sajnáltam, hogy a kuplungot nem kell. :D
  • atenza
    #7305
    Aki ezzel nem tudja kihozni a maximumot az mással se :)
  • cselt
    #7304
    Az a váltó kezdésnek jó, de azért az ACT Labs használata után az a váltó eléggé furcsa érzés volt. A pedál az vitathatatlanul nagy előnye a kormánynak. A 2 motor nemtom mennyire előny, vagy nem előny, én a DFGT-n is visszaveszem az FFB erejét, mert nekem túl erős és nem gyúrni akarok a gép előtt, hanem szórakozni.
  • AlieN911
    #7303
    Átlag felhasználónak tökéletes szerintem. Aki meg komolyabba gondolja, az úgy is vesz valami komolyabbat, ha teheti.
  • pointer4
    #7302
    És még azt is hova kell fejlesztgetni hogy használható legyen.
  • atenza
    #7301
    Hát igen a dfgt-vel szembeni előnyei: váltó, pedál, 2motor hajtja, fémből van a cucc és bőr borítású a kormány ...
  • Hoffi
    #7300
    ja és itt a szállítás is ingyen van!
  • Hoffi
    #7299
    én a helyedbe várnék még a g25re! amint van lehetőséged vedd meg szerintem!
    eszméletlen jó!
    itt aránylag olcsón hozzájutsz énis innen vettem msáfél hét volt a szállítás mert nem volt raktáron de azon kívűl minden rendben ment!
  • milk4
    #7298
    Én 2 év alatt kinyírtam...igaz kellett hozzá 1 csavar is:D
    A potméter szétszedése nem volt jó ötlet,néhány helyen pattog és néhány helyen nem fog:D
    Pedálja jó volt kuplungnak mikor TDU-ztam.DFP-mbe azóta is szerelmes vagyok,ha tönkre menne biztos hogy nem dobnám ki.
  • [HUN]FaTaL
    #7297
    Nekem már az alsókategóriás formula vibration is kibírta 3 évig és még működik, szerintem ez se lehet szarabb minőség. :)
  • [HUN]FaTaL
    #7296
    Még muter nem pampogott :D Ha meg külön laknék akár egyedül, akár nem, a gép úgysem a hálóban lenne.
  • Sponnyabob
    #7295
    Ma végre megjött a kormányom Logitech Formula Force EX de sokkal jobb mint az eddigi kormányaim remélem hogy azért tovább fogja bírni mint az eddigiek.
  • atenza
    #7294
    Ha egyedül élsz akkor nem tudhatod, ha pedig nem akkor kérdezd meg a körülötted lévőket :)

    Nemsokára én is megrendelem, csak még kivárok hátha hozzájutok egy g25-höz :)
  • cselt
    #7293
    Olyan infót hallottam, hogy elvileg Budaörsön van egy bolt, ahol lehet venni Fanatec cuccokat, csak nem nagyon lehet infót találni erről a cégről.
  • Ferike14
    #7292
    még van rá garancia, de akkor köszi megnyugtattál hogy nem velem a van gond:) csodálkoztam is mi a fene lehet már vele!