15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • atenza
    #7411
    Egyébként ha a kábelt levágod, mert ugye azt kell elküldeni nekik, akkor nem lehet még egy másik usb kábelt visszaforrasztani?
  • Solt
    #7410
    Ugyanezt tenném én is azzal a kis szemüveges kockával! Pont annyi esze van, mint amennyi látszik... kis evolúciós zsákutca... az ilyeneket baszták le a Tajgetosz tetejéről a spártaiak...

    Ha már ilyen hülye, legalább kalapáccsal csinálta volna... de meg tudnám kínozni... aztakurva...
  • Tomsteel
    #7409
    ...óó, hogy a kezére, vagy a lábára vágna egyet véletlenül !
  • atenza
    #7408
    Elég lett volna a kábelt levágnia :D
  • Norbi1990
    #7407
    Idióta...
  • mila69en
    #7406
    azé elég jól bírta:D
  • atenza
    #7405
    Csak erős idegzetűeknek :
    Logitech g25
  • NIBI
    #7404
    Mit akarsz ennél komolyabb pedált??? Tökéletes!
    Ha valaki ezzel nem tud, akkor hagyja abba a szimezést. :D
  • atenza
    #7403
    Ha ingyen lenne nem rinyálna senki :) Habár nem kötelező megvenni.
  • bardocz
    #7402
    Nem tudom mit rinyáltok a kormányon lévő gombok miatt,a lényeg,hogy működjön
  • Ombika
    #7401
    Hat ez nem vmi nagy ujitas vicc! :(
  • pointer4
    #7400
    A ledsor, az öteltes és dizájnos, csak nem tűnik látványosnak. Persze a fényerőtől is függ.
    A gombok ugyan nagyon gagyinak tűnnek, de az lehet fotós gond is.
    Jó lenne ha a pedálhoz komolyabban hozzányúlnának, a váltóról nem is beszélve.
    Bár a képek alapján a ház az ugyan az mindhárom esetben, de optimizmusra ad okot, hogy a váltó házáról eltűnt az a kapcsoló. Lehet belenyúltak a dologba :D
  • symbol
    #7399
    a G27 egy vicc. :)
    ha igaz, hogy igy fog kinézni. még DFGT is szexibb.
    Sokkal forradalmibb megoldást/ötletet/kivitelezést vártam volna tőlük.
  • cselt
    #7398
    Azért nem hiszem, hogy hamarabb lesz G27 mint, hogy megjönne a DFGT-d
  • atenza
    #7397
    Ha sokat változtatnának nem g2× lenne a neve hanem g3× v valami más...
    Úgy néz ki csak jövő héten jön meg a df gt :( Lehet h lemondom és megvárom ezt a g27-et :D
  • AlieN911
    #7396
    Miért nem? Az egy szar
  • AlieN911
    #7395
    Jogos xD
    De akkor is na.. :D Olyan sok mindent nem változtathatnak... Majd kiderül
  • solo
    #7394
    Az a kis kijelző magába majdnem 10 rongy xD
    Am, nemtudom, hogy az a kapcsoló eltűnt, lehet csak klikk en páttön, és márik h->szekvenciális és vissza:]

    Kormányon is vastagÍtottak kicsit, lehet, hogy most már nem szar műanyag,hanem mondjuk egy minőségibb Acél karika az alapja:]
    Kitudja.Meglássuk:]De dfgt-t nemveri még mindig..
  • atenza
    #7393
    A vliágítós kijelző helyett rakhattak volna egy olyat mint ami pl a logitech billentyűzeteken van kijelző...
  • atenza
    #7392
    Meg eltűnt a szekvenciális és H váltó közötti átváltó gomb :S
    Lehet h az ffb-n alakítanak meg a féken, részleteket még nem tudni, de az tuti h ha így fog kinézni a gombokat sokan át fogják alakítani vmi normálisra, ez elég ronda...
  • Solt
    #7391
    Ennyi látszik... ha egy fényképen csak a fejed látszik, akkor az azt jelenti, hogy nincs tested? :D Majd kiderül mit újítanak...
  • AlieN911
    #7390
    Arról nem is beszélve :(
  • cselt
    #7389
    No meg majd plussz 10-20 ezer Ft
  • AlieN911
    #7388
    +4 gomb és egy kicsi led sor? Ennyi? xD
  • atenza
    #7387
    Igen :)
  • solo
    #7386
    Erre gondoltál?
  • solo
    #7385
    Linket eltoltad:S
  • atenza
    #7384
    Ezek után nem hinném h kamu lenne a g27
  • milk4
    #7383
    WTF!?
    A DFP-mből olyan hang jön ki mintha ha valami vonat "dudálna".Igaz halkan,de rohadt idegesítő...
  • bardocz
    #7382
    Kényelmetlen vacak.Olyasmi mint a fékpedál sokkal jobb lenne.Vagy csak szimplán faragni valamit,ami jó heel'n'toe-hoz.Ezzel ha azt csinálod,akkor a fékpedált oldalirányba nyomod el,nem pedig rendesen lefelé.
  • Norbi1990
    #7381
    Szerintem az ő pedálja szar :D
  • cselt
    #7380
    Szar gázpedál? Mi a szar ezen?
  • bardocz
    #7379
    Ez kurvajó.És a szar gázpedált is ki lehet cserélni valami normálisra.
  • pointer4
    #7378
    Ezt meg ide szépen berakom, mer jó.


    Most kb 60,870 HUF ra jön ki szállítással.
  • Streetwarrior
    #7377
    Az RBR-hez nem kell új profil meg hasonlók. Felrakod a 2 patchet és a RichardBurnsRally_NoSSE.exe-t indítod. Nekem Windows 7 64biten gyönyörűen megy.

    ...azonban, ha Vistád van (és 7-esnél is) a következőt kell tenned. Elmész a Control panel és ott a User Accounts-ba. Ott látsz egy olyat, hogy Change User Account Control Settings és azt lehúzod az aljára a megjelenő csúszkát. Ha máshol eddig nem volt Force Feedbacked, azoknál is lesz.

    Good luck!

    ...ja és a G27 kamu, vannak képek is, meg lehet nézni. :)
  • atenza
    #7376
    Hát eléggé kamunak tűnik a G27, de jó lenne valami újabb már :) Levinné a többi árát is :)
  • rockymitymók
    #7375
    32 bites Vistát használok. Új profil létrehozását még nem próbáltam, újratelepítés után is a régit használtam. Azt még nem is mondtam, hogy felejt is a játék... (mondjuk az már nem ehhez a fórumhoz tartozik...) Az a gáz, hogy az RBR volt nálam az egyik húzónév, ami miatt nekifogtam, erre nem akar normálisan működni...
  • rockymitymók
    #7374
    Köszi, akkor megpróbálom még1szer, hátha...
  • rockymitymók
    #7373
    Az jó kérdés, hogy miért vesznek egyből G25-öt, főleg, hogy a DFGT a hivatalos kormánya a GT5-nek (nem mintha az kihasználná sztem...), biztosan nem kell nekik az a 20-25k, amit jóformán így kidobnak az ablakon... Én még a DFGT-től is féltem, így első kormányként, hogy mi van, ha mégsem nekem való a szimulátorozás... Amúgy nekem is vehetnének egyszer ajándékba egy G25-öt, vagy ha nem kamu, G27-et:)...
  • koanla
    #7372
    Mit használsz operációs rendszer helyett? Csak mert az RBR viszonylag érdekes. XP-n ugye megy jól az FFB, de a hardveres hanggyorsítás miatt fagy a játék. (ha azt kikapcsolod, akkor a Sokol rádió körberöhögi a hangminőséget). Vistával szarakodni kell a registry-vel és volt, amikor az sem segített. Win7-en meg még furcsább jelenséget produkált nálam: hol volt FFB, hol nem. Leginkább a profiloktól függött a dolog. Azt vettem észre, hogy egy új profil létrehozása vagy törlése a játékban hatással van a FFB létére vagy nemlétére. Tehát ha volt FFB, akkor a profilokat nem piszkáltam. Ha épp nem volt, akkor vagy létrehoztam egy dummy profilt, vagy azt töröltem. Ezért érdekes, hogy milyen oprendszered van; de alapból ezeket érdemes megnézni első körben. Sajnos még nem találtam megoldást a Win7-es problémára. Azóta - más okból - újratettem és jelenleg jó. Bár a profilokat még bottal sem piszkáltam azóta, hogy létrehoztam egyet, amit egyébként is használok.