15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • atenza
    #7371
    Egy helyi boltban rendeltem meg 27k-ért, de abból lejött 10%, így kb 25k szintén ( sciennet miatt, aki ismeri az tudja mi ez )
    E-bay-en nézegettem használt g25-ök mennyiért mennek el, persze csak azokat figyeltem amik max 2 hónaposak, volt olyan is amit pl ajándékba vettek de nem kellett a gyereknek...
    Körülbelül 35-40k között keltek el ezek, persze az idősebb darabok olcsóbban...
    Nem értem egyébként, sokan megveszik a gt5 prolouge-hoz majd rájönnek h nekik mégis jó a joystick, de akkor minek vesznek g25öt egyből?
  • Toya
    #7370
    Sziasztok!

    Srácok van itt valaki, akinek Thrustmaster Ferrari F1 kormánya van.
    Erre gondolok:

    Lenne hozzá kérdésem és talán tudna nekem segíteni az illető.

    Köszi előre is!
  • bardocz
    #7369
    Jaja,így sorban.
  • rockymitymók
    #7368
    Próbáltam patch-csel és anélkül is... Ugye fel kell rakni az 1.01-et és 1.02-t is?!
  • rockymitymók
    #7367
    Légy üdvözölve körünkben ! Én is azért rendeltem még meg pénteken és mentem el érte szombaton, hogy megússzam az emelést... Egyébként én voltam az a bűnös, aki elvitte előled 25k-ért :D, de azért nincs harag ugye:-)... Mennyiért és hol sikerült beszerezned?
  • bardocz
    #7366
    Patchelted a játékot?Nekem azért nem volt ffb fanatecnél.
  • rockymitymók
    #7365
    Engem meg megijesztettél ... Amúgy köszi, aztán már én is észrevettem az "alig feltűnően" pirossal kiemelt linket ... Nagyon hasznos olvasmány,sőt kötelező, mert amikor nekifogtam csak úgy beállítások nélkül játszani, kezdett elmenni tőle a kedvem (pl. nem tudtam, hogy a logitech-nél fordított ffb kell és még ilyen finomságok), viszont amióta beállítottam az alapokat, elkapott az érzés,szal megnyugodtam:). Csak az RBR-en nem tudom működésre bírni a ffb-t..., próbálkoztam már a registry-s megoldással is, de hiába...
  • Tomsteel
    #7364
    Jó döntés volt, és jókor :)
  • atenza
    #7363
    Még éppenhogy előtte sikerült, azt mondták holnaptól már +5% :)
  • ripso7
    #7362
    akkor az áfa változásmiatt mennyiért adják????
    és üdv a capatban:D:D:D:D:)
  • atenza
    #7361
    Na csatlakozom a DF GT-s csapathoz, megrendeltem, elvileg a héten megjön a cucc :)
  • Ferike14
    #7360
    Hát igen remélem csinálnak vele valamit!..
  • bertino
    #7359
    helyes, sajnos sok helyen csak ellenkezéssel jut valamire az ember...
  • Ferike14
    #7358
    Oké köszi, de már egyszer visszavittem azt mondták semmi baja... Haza hozom és ugyan azt csinálja ma megint bevittem kicsit ellenkeztem:) és elküldik a nagykerhez remélem vagy kicserélik ott vagy megcsinálják azt a tisztítást.
  • Tomsteel
    #7357
    Egyértelmű, szerintem is !
  • symbol
    #7356
    vidd vissza, logi nem szarozik annyit a garanciával. ha csak koszos vagy valami megcsinálják, ha meg gáz akkor elég hamar kicserélik. legalábbis mindenki ezt mondta. :) szal hajrá :)
  • pointer4
    #7355
    Nem tudok róla.
  • Ferike14
    #7354
    hm?
  • Ferike14
    #7353
    oké kösz, de erről nincsen valami leírás?
  • pointer4
    #7352
    Kontakt spray a potira/ba, meg ha óriási dzsuva van a mechanikán. (már ha van olyan)
  • Ferike14
    #7351
    A tisztítás-takarításhoz elég egy sima rongy?
  • Ferike14
    #7350
    Ha kitisztítom akkor már használhatatlan a garancia jegy? A túlmelegedés ellen mit lehet tenni?
  • pointer4
    #7349
    Valószínű hibásan működik. Kitisztítás-takarítás, vagy túlemelegszik, anyagfáradás.
  • Ferike14
    #7348
    Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek, van egy Logitech Formula Force Ex kormányom. Később reagál nem tudom a probléma okát. Ha 1-2 napot pihen akkor 1 óráig használható utána megint kezdi. Kérlek segítsetek mi lehet a baj.
  • pointer4
    #7347
    Csak cukkoltam a kollegát :D
    Bannerben és pár sorral lejjebb van említve a "Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz" írás, ami nagyon jól taglalja a beállításokat. Igazából ezt az utat neked kell bejárni, de azokkal a beállításokal, 540°-kormányszöggel 19-21 steeringlockal ajánlom :D
  • rockymitymók
    #7346
    Sziasztok! Ezen először nem tudtam annyira jót nevetni (aztán az előzményt megértettem:)),mivel én is azok közé a szerencsések közé tartozok,akik ilyen áron kaparintottak meg egy példányt (sztem amúgy a július elsejei áfaemelés miatt is drágult)! Viszont ez az első kormányom és nem igazán értek még a beállításához, szóval segítséget szeretnék kérni... Mit csinálok rosszul,hogy a kormány egyes játékok alatt csak annyira mozdul meg,mint amikor nem fut játék? Ha esetleg tudnátok olyan tanácsokat mondani, hogy rallyhoz,pályaautós játékhoz milyen beállítások az ideálisak, azért is hálás lennék. Előre is köszi a segítséget!
  • solo
    #7345
    Fasza kis darab:]
    Bár, én a puma ferrarimmal is elvagyok:]
  • Toby0501
    #7344
    Ezt megoldom különböző helyeken lyukas zoknikkal, attól függően, hogy hova kívánom a tapadást!
  • pointer4
    #7343
    Tanult kollegám hívta fel a figyelmemet, eme nélkülözhetetlen szimulátoros eszközre:
    Simboot
  • pointer4
    #7342
    Nekem csak Momo-m volt a G25 előtt, erről ak ettőről tudok nyilatkozni, még 1x az életembe se kellett játék közben kalibráció miatt leállnom. Le is kopogom...
  • pointer4
    #7341
    Szerintem az fogas-szíj lesz, és nem az alkatrész dönti el hogy jobb vagy rosszabb, mindegyiket lehet jó és rosz konstrukcióban alkalmazni.
  • bardocz
    #7340
    Nem tudom,a MOMO fogaskerekes,és nekem mindkét kormányt folyton újra kell kalibrálnom.LFS-ben 720fokra állítva nem tudok öt kört menni anélkül,hogy ne kéne újrakalibrálnom.Én a Fanatecet nem ajánlom senkinek,ha újonnan veszi,300 eurot ez soha nem fog érni.Inkább érdemes egy G25-öt megtuningolni.
  • Norbi1990
    #7339
    Melyik jobb? A Szíjas vagy a Fogaskerekes?
  • bardocz
    #7338
    A Fanatec szíjas?Na akkor ezért kell folyton újrakalibrálni,versenyenként 3-4x.
  • cselt
    #7337
    szerintem mehetne a banner alá Sokminden le van írva benne, ami egy kezdőnek nagyon jó támpontot ad, hogy merre induljon el.
  • solo
    #7336
    Pc land.
    Nemzavart, hogy nem a legolcsóbb, de megbÍzhatós, eddÍg 3-4x rendeltem tőlük.
  • cselt
    #7335
    Annak még csak-csak lenne értelme, mivel az F1-es autókon is kapcsolni kell a hátsó világítást, pl esőben kötelező használni.
  • Toby0501
    #7334
    Akárcsak a fényszórónak.. :D (feltéve, ha a Light gomb arra való.. :P)
  • cselt
    #7333
    Pilótás meg esetleg a pilótacsere miatt lehet, de annak F1-ben nem sok értelme van.
  • bardocz
    #7332
    Boxos azért van szerintem,mert szimulátorokban ugyebár kell kérni a boxkiállást.A kamera azért van,mert hülyegyerek a készítő Pilótás nem tudom miért van:P