15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #7451
    Ez nem most volt, pontosan már nem emlékszem de a lényeg a következő. Elbaszódott a pedálja is, meg a közepet sem akarta megtalálni... bevittem oda, ahol vettem... ott hagytam... pár nap múlva hívtak, hogy vigyem innen, majd keresnek a logitechtől... nem kerestek... 2-hét után hívtam őket én... elmondtam mi a szitu... telefon lerak, csóka fél óra múlva visszahívott, hogy vágjam le a madzagovics végét, küldjem be, küldenek újat... eltelt kb 2 hét, hívtak onnan ahol vettem, ott várt a zsír új... kb ennyi...
  • Ombika
    #7450
    Fogom itthonrol es levagom a veget garipapirral es bekuldom a g25 csatijat es kuldenek ujat, na neee, ezt vhogy nembirom elhinni! DE most komolyan, nem szerviznek kell bekuldenie csak 1 cigany gyerek is bekuldheti! Elnezest a kifejezesert!
  • Solt
    #7449
    Szerinted, hogy megy? Kíváncsi vagyok a véleményedre, ugyanis egy MOMO-t én már cseréltem így...
  • Ombika
    #7448
    Ha csak igy menne, akkor mindeki ezt tenne gari lajarata elott, nem gondolod?! :O
  • neilszab
    #7447
    Szia!

    Na végre egy Fanatec tulaj...
    A cikkemben nem sokat tdutam írni róla, megtennéd, hogy felveszed velem a kapcsolatot és megírod nekem a tapasztalataidat a kormit illetően? Lehet beleírnám a cikkbe...

    Köszi

    [email protected]
  • pointer4
    #7446
    Kormány topic.
  • bardocz
    #7445
    Nem csoda, hogy kurvára melegszik:D Aztán várnom kell mire lehűti magát,hogy leszedjem az asztalról:P
  • atenza
    #7444
    Az a Fanatec semmiképp se lehetett volna, annak 3 motorja van ha jól tudom, ezen meg csak 1et látok :)
  • pointer4
    #7443
    Igazából egy 6006 os ECCI, a limitált forma 1es sorozat, de ez szerintem megismerhetetlen a kormánykerék és a burkolat nélkül, tökéletes a válasz. :D

    Legalább már értem hogy miért van ilyen furi formája ezeknek a kormányoknak. Így megoldható, hogy az ember a kasztnira szerelje fel.
  • neilszab
    #7442
    1. Sztem ez egy ECCI 6000 belseje... ;)

    2. A cikkek megjelenését a PH-án időzítik, hogy ne legyen tumultus, nekem is kábé 2 napig ültek rajta.

    3. Nekem tetszett a vidi, verd csak szét kisöreg, vesszen csak az imperilaista nyugat!!! :) Csak azt sajnálom, hogy nem adott bele Apait-Anyit, lehett volna azzal még mit mókolni bőven....


  • solo
    #7441
    Hát, figy..Megse mert nagyon szólalni...Írtam egy dogát....0.24 pont hiányzott a 4 es hez....Ha jól kijavÍtja, akk 2 ponttal többet is kapok..Mind1...megyek hátra, telibevertem a hátsó szekrényt..Ajtaja beszakadt: D (Újfent..Előtte a kémiatanár miatt szakadt be az az ajtó: D) Azt monnya, hogy oké.akkor lehet nem is lesz 3 mas...Erre mondtam neki ezt..de ezt vagy 4 emberrel eljátszotta-,-
  • pointer4
    #7440
    Gondolom értékelte :D
  • solo
    #7439
    "De tanárnő, akkor b@sszameg !"
    Ez egy matekóra termése volt:|||||
  • pointer4
    #7438
    Ülj le, eggyes :D
  • bardocz
    #7437
    Akkor nekem ilyen a szekrényemben van
  • solo
    #7436
    Fantec porsche 911 FFB-je :]
  • pointer4
    #7435
    Na mi van a képen ?:)
  • pointer4
    #7434
    Ehh, lehet kár volt beszólni, 2009-07-08, szerda..12:27-kor fog megjelenni.
  • cselt
    #7433
    Dejó már úgyis olyan érthetetlen volt az egész dolog számomra, remélem végre kideül, hogy hogy függ össze a kettő
  • Hoffi
    #7432
    mármint a videóban lévő csávóról beszélek:D
  • pointer4
    #7431
    Nem, most a menstruációról meg a hüvelygombáról lesz szó :D
  • cselt
    #7430
    Nocsak-nocsak, miféle cikk? Remélem szigorúan a témánál maradsz :)
  • Hoffi
    #7429
    kurva büdös fasszopó szarzenét hallgató csóró buzi köcsög
    ez a véleményem:D
  • pointer4
    #7428
    Neked mennyit pöcsöltek PH-n mire kikerült a cikked? 14:00 óta ott áll, és nem jelenik meg, amit írtam.

    A cikked alján a 77. hozzászólás tulajdonosának még tönkre is ment, annyira ismeri. (persze ha nincs a Trustmasternek sok F1 kormánya, akkor arról van szó)
  • neilszab
    #7427
    Toya, én 2 fórumban is "találkoztam" olyan emberrel, akinek volt/van Thrustmaster Ferrari F1 kormánya.

    Ha érdekel még a dolog, akkor keress meg és előkotorom neked a linkekekt! ;)
  • Solt
    #7426
    Én most is azt venném... nagyon elégedett vagyok vele! Ár/érték arányban nekem tökéletes... persze, ha több pénzem lett volna tudnám még ragozni...

    A DFP nekem keveset nyújt mind vizuális élmény, mind tulajdonságok terén...

  • milk4
    #7425
    Én semmiképpen sem vennék (már) G25-t,a DFP is elég jó nekem.
  • bardocz
    #7424
    Én a pedálból csináltam volna valami értelmeset,ami felül van rögzítve,mint a cst pedál.
  • Solt
    #7423
    Igen... USB levág, beküld, komplett új cucc érkezik... :) Ami jó a régiből az kiárul, vagy tartalék... vagy kísérletezés, vagy bármi ÉRTELMES! :D
  • atenza
    #7422
    Ilyenkor amúgy nem csak egy új váltót küldenek? Egy koplett új g25 kormányszettet kapsz?
  • Solt
    #7421
    Kezdem azt hinni, hogy Te vagy a videón! :D:D
  • Solt
    #7420
    Jó hagyjuk... legyen igazad...
  • atenza
    #7419
    Kormány + pedált el lehet még adni azért :) Vagy megtartja pótalkatrésznek, ha gari után romlik el az új :)
  • milk4
    #7418
    Miért mit csináljon?Kormányról levágja az USB-t,tesz rá másikat és nem tudja eladni,váltó szar és max a pedált tudná még eladni.
  • atenza
    #7417
    Igen de a supportos csóka is tudatlan volt, mert elég a kábeleket levágni :)
  • Solt
    #7416
    Kit érdekel? Egy rossz váltó miatt szétveri az egészet? Normális? Ha supportos csávó azt mondja ugorjon ki az ablakon, akkor kiugrik?
  • milk4
    #7415
    Nem látjátok,hogy mit írt a kommentekhez???A váltó rossz volt,a supportos csávó azt mondta h törje össze a G25-t.Ennyire vakok vagytok?
  • pointer4
    #7414
    Nemis :P
  • solo
    #7413
    Ehh, POI kicsit felkapta a vizet? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sponnyabob
    #7412
    Szerintem ez egy állati gazdag család elfuserált kölyke és azt se tudja mit csináljon a pénzével úgyhogy ilyenekkel szórakoztatja magát.