15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Blum
    #7812
    DFP-vel próbáltam,le volt limitálva (hülye azé nem vagyok) és nagyon nem tetszett. Amúgy ha már itt a fizikáról van szó és szómiszó értetek hozzá,szerintetek fizikában melyik a jobb? Shift vagy Race Driver: GRID?? Mert fél napot vitáztunk Shift topikban,arról,hogy melyik jobb FIZIKÁBAN...Én GRID-re szavaztam. Szerinted?
  • pointer4
    #7811
    JÓ az kormánnyal, csak limitáld le 150°-ra :D Vagy gamepad.
  • Blum
    #7810
    Kormánnyal szimplán szar,bill.-el szégyentelenül szar.
  • pointer4
    #7809
    Említésre sem méltó, viszont a hangulata jól ellett találva. Grid-et veri benne. Okozhat pár kellemes órát.
  • lamerrichard
    #7808
    Szerintetek milyen a Shift? (fizika)
    Mert ti értetek az autószimulátorokhoz.
  • Toby0501
    #7807
    Hát a kormányban hiába félti a potit, mert nincs benne.. :) Illetve ahova levegőt tud fújni, ott mikrokapcsoló sincs..
  • bosco05 #7806
    Gondolom a mikrokapcsolókat meg a potikat félti.
  • pointer4
    #7805
    De most igaza van, mi a bánatot számít a por a nyákon, meg a belső műanyag felületen ?
  • Ulvar
    #7804
    Tobyyyyy...bekapod...:).
  • Blum
    #7803
    Örülök! ;)
  • #7802
    Na a holtjáték 50%on meg frissítettem a drivert és most fasza!:)
  • Blum
    #7801
    Játékoknál a holtjáték növelését próbáltad már? Nekem is volt ilyen problémám egy Microsoft Sidewinder-el.
  • #7800
    szasztok! Na úgy látom ide kellet volna írni:S
    Logitech G25-ös kormánnyal nyomom és azt vettem észre, hogy eggyes játékoknál vagy a kuplung vagy a fék automatikusan "be van nyomva". Na most ez kicsit cinkes, mert a kocsi vagy bög mint az állat és nem megy sehova vagy ugyanez csak kerékfüstel kísérve. Per pillanat, most a NFS shiftnél van ez a baj, de nem ez az első alkalom. Valaki tud erre megoldást? Választ köszi!
  • Blum
    #7799
    ?ASd
  • Toby0501
    #7798
    Lent lakik a bányában és mindig tele megy neki szénporral..
  • Blum
    #7797
    Értem,kösz a tanácsot,akkor MOMO-t nem veszek. Kifújatni? :O
  • Ulvar
    #7796
    MOMOt NE VEGYÉL HA JÓT AKARSZ MAGADNAK!

    DFP DFGT Középkategóriás kormányok és tökéletesen kielégítik az alap dolgokat...Akinek kuplung H váltó stb kell az vegyen 60.000ér G25/G27et meg isten tudja milyen kormányok vannak ilyen cuccal felszerelve.

    Higyj nekem. 1,5 éve van DFPm sose volt baja havonta kifújatom. Pedig én naponta használom.
  • Blum
    #7795
  • bertino
    #7794
    hát ha már így felhoztad...
    ... igen, te vagy bolond
  • Blum
    #7793
    És amúgy jó kormány? Lehet Én vagyok bolond,de kicsit gyanús,hogy 900°-ot tudó kormány,faszán kinéző pedálok,meg az a sebváltó is tetszik,mindez alig 30k-ért??

    MOMO-ról mi a véleményetek? Az is fain-nak tűnik,meg olvastam,hogy rendkívül strapabíró,de nem tudja a 900°-ot! :(
  • Ulvar
    #7792
    DFGT- DFP kisebb hibái javítva vannak benne. Lazán százszor jobban megéri :). ÁRban nincs nagy különbség.
  • Blum
    #7791
    Üdv! Logitech DFGT és DFP között van valami számottevő különbség? Melyiket éri meg leginkább megvenni?
  • Apocalipto
    #7790
    Újra kalibráltam a kormányt, és jó lett.
  • pointer4
    #7789
    Hát ha egy helyen megy, akkor máshol is fog. Valószínűleg a játékon belüli beállításokkal lesz csak gond. Ezekben a játékokban segíteni, valószínű a topikjaikban fognak leginkább. Lehet sajtátos nyűgjük van. Ha a fennt (banner) felsorolt játékok közül van gond, akkor írj ide nyugodtan.
  • Apocalipto
    #7788
    Nah, most jön a help rész. Itt van nálam kipróbálásra a kormány, de akadt egy icipici probléma.
    Kalibrálás minden oké, fék, gáz megy rendesen, kormány is. De viszont játékban sehogy sem tudom beállítani hogy kanyarodjon a kocsi -.-
    NFS shiftben ment egyedül, de Euro Truck simulatorban meg Bus Driverben nem akar menni. Ötletek?
  • Kokesz02
    #7787
    Hát videoban 160dodo
  • Ulvar
    #7786
    Sok szerintem...nem tom pontosan google ben biztos találsz infot.
  • Kokesz02
    #7785
    Ithon mennyi?
  • Ulvar
    #7784
    Hmmmm... kéne nekem is olyan :). De nincs cash :S.
  • Kokesz02
    #7783
    Helló valaki használ közületek Ferrari F430 Force-t? Ha esetleg igen akkor leirnátok milyen?
  • bosco05 #7782
    Azért olyan simán nem, ha tudod alkudd le 9-re :D , de ha 10-ért megveszed még akkor is jól jártál. Első kormánynak tökéletes.
  • arty
    #7781
    simán!
  • Mersant
    #7780
    15 az uj, dontsd el...
  • Apocalipto
    #7779
    Hello!

    Egyik osztálytársamtól van lehetőségem beszerezni egy Logitech Formula Force EX-et, kormánnyal, pedállal, 10.000-ért.
    Alig használt, ő nem játszott rajta. Megéri? :P
  • Norbi1990
    #7778
    Ügyes vagy -.-
  • bertino
    #7777
    je -.-
  • bertino
    #7776
    igen.
  • bosco05 #7775
    A mai versenyautók nagy százalékában már váltásnál sem kell kuplung (a valóságban sem). Max egy két leváltásnál, de ott is csak bizonyos sebességek között. És igen, amikkel pl én megyek pontosan ilyen gépek...
  • Ulvar
    #7774
    Ha jól értem akkor kurvára nem értettél meg, de ne zavarjon, én alapból nem vitáztam csak beszélgettem, de mind1 :). Ezért tart ez az egész ország ott ahol :). De mi a faszért van a fórum ha nem beszélgetni, bár szerintem elég erős tény az ha maga a Logitech KFT. mondja/mondta 2 évvel ezelőtt hogy ha nem akar magának sok bajt ne vegyen G25-öt. Na mind1 :). Ezt is leírtam és marhára nem fikázásként közöltem. Ennyi.
  • Ombika
    #7773
    Mar ne is haragudj , de ilyen baromsagot leirni! Ha jol veszem ki szavaidbol, akkor neked nincs is G25, akkor mirol is beszelunk?! :)
    GT Legends stb sorohaltnam, vagy LFS mind-mind H valtoval megyek es meg rajtam kivul sokan masok! Ala Ps3 GT5, kuplung-al sokkal gyorsabb vagy, de minek farasszam a szamat, ha neked nincs is es ugy beszeled a hallottakrol a barosmagot?! REszemrol lezarom igy a vitat, de ha megis van G25-od es ez a velemenyed, akkor add el surgosen!