15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #7892
    Hát azt ogy csinálod?
    Ott kell lennie.
  • [HUN]FaTaL
    #7891
    Igen csak nekem nem jelennek meg ott :D Csak az egér, bill, router van ott:D
  • fery02
    #7890
    2000 Ft? El se adom akkor. Megtartom emlékbe.
    Valamikor régen a P2-es gépemen elég jól lehetett vele csapatni Rally Bajnokságban. :)
  • arty
    #7889
    star menu/devices and printers/ott jobbklikk vmelyik irányiton és legfelső menüpont

    igen, idegesítő, hogy nem érhető el gyorsba :(
  • [HUN]FaTaL
    #7888
    Remélem a DFGT ára is nagyot zuhan:D
  • solo
    #7887
    Mert szart lehet venni ocó ér is:]
    Amilyen masszívnak tűnik, és van benne anyag, annyira szar is lesz 2 év alatt..De ennek ellenére amíg nállam volt, én meg voltam vele elégedve.:]

    De ez viszont jó hír, hogy kezdhetik az egyes emebrek a 270°os kormányt áthergelni 900 ra és társaira:]
  • [HUN]FaTaL
    #7886
    PF :/ Még jó hogy fél éve vettem a Force Exet, na mindegy. :D
  • [HUN]FaTaL
    #7885
    Vista óta nincs Gameport támogatás. Ráadásul a win7ben kivették a game controllers a vezérlőpultból, pontosabban én nem találom, csak a logitech szoftverén keresztül. :D
  • bosco05 #7884
    valahogy úgy, piacot passzolom
  • pointer4
    #7883
    Ja, de csak olyat, aki nem tud utána menni, hogy ez nem is működik ENEFESSEL :D Pecsába van még piac? :D
  • bosco05 #7882
    azért írtam, hogy akkor már talált egy balekot...
  • pointer4
    #7881
    Műgyűjtőnek megérhet akár 5 rongyot is, ha ritkaság, és tényleg régi.
    Amúgy meg maxx két potméter árát, az meg nincs 2 rongy :D
    Csak ilyen műgyűjtő, pc vacakok terén ritka mint a fehér zorró.
  • bosco05 #7880
    reálisan? max 2000 ft, de akkor már találtál egy balekot :)
  • fery02
    #7879
    Amúgy kb mennyit érhet ez a kormányom? Hátha valami fanatikus gyűjtő (ha van egyáltalán valaki, aki kormányokat gyűjt :P), aki esetleg megvenné.
  • fery02
    #7878
    Ahogy elnézem ezt a USB-Gameport adaptert, hogy 4200 Ft (ráadásul Miskolc) már végképp nem éri meg ezért a kormányért (annyit nem ér maga a kormány szerintem). Főleg, hogy ha USB, akkor már driver is kellene hozzá (gondolom).
    Meg akkor ha Vista óta nincs gameport támogatás (buhera módszereket inkább csak ezért kihagyom), akkor innentől kezdve nem téma, akkor nem fogok mégsem szerezni ez miatt midi portos hangkártyát. Pedig szerintem ha működött volna, mindenképp jobb lett volna, mint billentyűzetről, mert nekem leginkább a finomabb pedál, kormánymozdulatok miatt lett volna szükséges, amit gondolom tudna nyújtani azért ez a kormány.
    Köszi a válaszokat, hasznos infókat kaptam.

    Amúgy azt mondjátok, hogy nem lennék még nagyobb kocka, ha egyszer csak úgy hirtelen megjelenne az asztalomon egy G25, miközben életemben nem játszottam még szimulátor játékkal? :) Szerintem hónapokig egyfolytában csak autóbrummogás hallatszana a szobámból. :)
  • mila69en
    #7877
    mé mi baja volt/van? volt régen momo-m de nem vettem észre soha, hogy rossz lett volna
  • Ulvar
    #7876
    Nem. Csak eddig jó volt úgy eladni hogy fasza.
  • mila69en
    #7875
    hátő azt nem tudom arra nem gondoltam xD
  • Toby0501
    #7874
    És azt mivel magyarázod, hogy most a Formula Force EX drágább, mint a MOMO? :D
  • mila69en
    #7873
    egyébként én arra gondoltam hogy mivel jön a g27 így csökken a g25 ára, ezért csökken a momo is hogy megmaradjon az árbeli difi...mondjuk a g27 és g25 között nem értem azt a hatalmas ár különbséget:D mennyi lesz a g27? 100 110 ezer?xDD g25 szerintem lefog menni olyan 40 ezeres árra
  • attila2323
    #7872
    És erre most jöttek rá?
  • mila69en
    #7871
    nem csak ott, sok helyen ennyiért látom
  • Blum
    #7870
    Én is néztem már....13k az iponon....o.O
  • Ulvar
    #7869
    Mert BUGos :).
  • mila69en
    #7868
    a logi momo ára miért zuhant ilyen hirtelen ilyen drasztikusan?
  • cracky86
    #7867
    ez nem game-portos, hanem USB-s kormány, és működik, csak nem minden game alatt van FFB.
  • arty
    #7866
    egy hasonlo az én kormányommal és a gravis joyommal nem máködött :(

    fery: utánagugliztam és van hekkelt gamport driver vista/win7 alá... x64 viszont passz
  • arty
    #7865
    vista óta nincs gameportos vezérlő támogatás
  • pointer4
    #7864
    Erről jut eszembe, láttam valameik nap USB-Gameport adaptert, nevettim egy jót.
    ja ezaz
  • bosco05 #7863
    Szerintem csoda lenne ha menne, ha fel is ismeri a kormány akkor is gagyi. A szimulátorra meg nem nagyon lehet rákockulni, legalábbis nekem nem sikerült. NFS Shiftet meg hagynám a p-be :)
  • bardocz
    #7862
    Nanananaa. Ha rákapsz a szimulátorra, akkor pont nem leszel kocka!
  • fery02
    #7861
    Sziasztok. Eddig komolyabb kormány hiányában inkább kerültem a szimulátorokat és inkább max ilyen NFS-ekkel játszogattam bill-ről. Viszont van ez az új Shift és eléggé meglepett, hogy már egy "egyszerű" NFS is oda jutott, hogy kormánnyal van értelme csak játszani (főleg a későbbi versenyeket).
    Van nekem viszont egy Logitech Dexxa Steering Wheel-em, amit még kispöcs koromban kaptam. :)
    Így néz ki:

    Úgy terveztem, hogy hétfőtől szerzek hozzá midi portos hangkártyát, hogy rá tudjam a gépre, ugyanis ez a kormány game portos. Állítólag az ilyen portos kormányokhoz nem kell semmi driver sem, csak bemenni a Vezérlőpultba és beállítani a Játékvezérlő résznél.
    Ez egy több mint 10 éves kormány, nekem meg Windows 7-em van, ráadásul ez a Shift is mostani játék. Szerintetek csoda lesz, ha tudom vele játszani? Vagy akkor is hülyeség, ha netán működne? Illő volna inkább egy értelmesebb kormányt beszerezni? :) Azért nem akarok nagyon komoly kormányt, mert ha a végén rákapnék a szimulátorokra, akkor a végén még nagyobb kocka lennék, mint most. :P
  • cracky86
    #7860
    Sziasztok!

    szeretnék segítséget kérni 1 microsoft side winder FFB(ZSB) kormányhoz, mert win 7 alatt nem fut a game controller apps, amivel kalibrálni tudnám a kontrollert állítólag egy 5.0.2600-as driver, segítene de nem tudom sehonnan letölteni.
  • lamerrichard
    #7859
    Nem lehet most nem szereti ezt a Crack-et a Shift pedig azt rakta fel amit automatikusan felrakott a telepítő, meg ugyan az van fent mint tegnapelőtt. Nem értem. Meg az a legjobb hogy az RBR-ben minden jó most(ezt lekopogom).
  • lamerrichard
    #7858
    Most kipróbáltam úgy hogy a pipa bentvan, és hát igen nem ment magától a menüben és versenyen is nem tolatott magától az autó, de persze nem volt bal-láb fék és így én nem nagyon tudok menni. Ja és mikor beértem akkor meg a gázpedálra kellett lépni hogy ne menjen magától a menüben. Egyre jobban kezd idegesíteni. Minden esetre a pipát vissza kiveszem hogy legalább az RBR-el tudjak játszani de még van valami tipped hogy mi lehet akkor :D hallgatom.
  • pointer4
    #7857
    Próbáltad a fék érzékelését magasabb százalékra tenni NFS ben?
  • lamerrichard
    #7856
    Ki van szedve a pipa igen. Mert az RBR-ben úgy használom. De néztem a Shiftbe mikor manuállal megyek akkor is ez van az hiszi a Shift mikor a pedálokhoz hozzá se érek hogy tövig nyomom a féket.
  • arty
    #7855
    gondolom igen!
  • pointer4
    #7854
    A " bekapcsolom a bal-láb féket " ezzel arra utalsz, hogy a ki van szedve a pipa a kombinált pedálról? Meg ki van kapcsolva a shiftnél (ha van egyáltalán) autómata tolatás, stb? Manuál váltó...
  • rambuu
    #7853
    De attol még kell az a kis szerkezet, amit POINTER linketlt ugye?